Şimdi Ara

Bedava SMS! Turkiye! Durum: Calisiyor! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
10.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım dünyada linki verildikten sonra bir kaç gün içinde bedava sms sistemini çökertebilen tek forum-uz

karbeyaz34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 5 Şubat 2007; 11:27:36 >
  • karbeyaz34 çok saol mükemmel çalışıo.ama biraz hızlı olmak lazım
  • Teşekkürler prensese lütfen o olmasa uğraşmazdım bile msj atmaya
  • yaa her dediinizi yaptım ama mesajı yolladıktan sora eror falan dio yardım edin walla çok ihtiyacım war bedava sms e
  • ben yapamadım ya bir türlü .herşeyi yapıyorum ama olmuyor.

An unexpected error occurred while sending the SMS.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pred4toR

ben yapamadım ya bir türlü .herşeyi yapıyorum ama olmuyor.

Bu hatayı msja send dedikten sonra proxy yi iptal etmediğinizde verir biraz hızlı olursanız sonuca ulaşacaksınız arkadaşlar..... send dedikten hemen sonra proxy i kaldırınnn ve tamam diyin olacaktır....
  • Karbeyaz34 anlatm icin tekrar tskler. ilk mesaja ekledim. alinti yaptigimida belirttim emegine saglik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karbeyaz34

quote:

Orjinalden alıntı: Pred4toR

ben yapamadım ya bir türlü .herşeyi yapıyorum ama olmuyor.

Bu hatayı msja send dedikten sonra proxy yi iptal etmediğinizde verir biraz hızlı olursanız sonuca ulaşacaksınız arkadaşlar..... send dedikten hemen sonra proxy i kaldırınnn ve tamam diyin olacaktır....

vallahi 1 saniye geçmeden bu hatayı veriyor. ışık hızı lazım :)
  • birazdan 1 sn'de proxy nasil degistirilir. resimli anlatim koyacaigm. onu hazirliyorum
  • Anlatim eklenmistir. Tekrar iyi smsler
  • PROXY PROGRAMI properly yükleyin diye hata verio yav. amma aksilik var bugün :)
  • Umarım yanlış anlaşılmam ama proxy ile uğraşmak istemeyenler için bu linki vereyim.
    http://doktoray.awardspace.com/

Sitenin kurucusu yurtdışından bir sitenin bilgilerini alarak kurmuş.Türkiye ile herhangi bir ilgisi yoktur.serji tekrar teşekkürler

Not : Adresi internet explorer ile açın.Firefox da yazamıyorsunuz

Nasıl bu kadar hızlı oldular anlamadım.Sitenin bölgesi de kapatılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nodex -- 5 Şubat 2007; 18:49:41 >

• rica ederim Kül prgda sorun ayrica sornusuz yukleniyor
  • hızlı hızlı yapıorum ama ' sms from area currently not supported.' dio napmam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: countesa
    hızlı hızlı yapıorum ama ' sms from area currently not supported.' dio napmam lazım

dostm hizli yaptigin takdirde olmasi gerkiyor
  • daha çok deniycem artık napaLım saoL serji çok iii bişe buLmuşsun kuLLanabiLirsem waLLa çok süper oLcak çoook tşkkürLer..
  • arkdşLar hatamı buLdum IE change proxy yüklememişim ama onuda yüklediim halde hata verio tmm a basın falan dio programı açmıo (0xc0000135) die bi hata verio nası halledebilirim bilen biri yardımcı olabilir mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: countesa
    arkdşLar hatamı buLdum IE change proxy yüklememişim ama onuda yüklediim halde hata verio tmm a basın falan dio programı açmıo (0xc0000135) die bi hata verio nası halledebilirim bilen biri yardımcı olabilir mi??

linki guncelledim dostm bir daha prg indirmeyi denermisin
  • valla güncellemişsinde olmamış ya gene :) içinde program yok
  • saoL yaa uraşmışsın o kdar.. yükledim ama bu seferde programı kurarken aynı hatayı verdi napcaz yaw
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.