Şimdi Ara

Bedava SMS! Turkiye! Durum: Calisiyor! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
0
Favori
10.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fatih_294

galiba sınır koydular... günlük limit fln dio bnde..sonrada blocked dio?? blocklandık walla

siz de abartmayın canım
  • denedim çalışıyor teşekkürler dostum...
  • mukemmel bi çalışma
    adeta bi sanat eserii elinize sağlık
  • işe yarıyor teşekkürler Serji...
  • çalışıyor.teşekkür serji
  • serji hakkını nasıl öderiz bilemiyorum süper bi program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebi_a -- 31 Ocak 2007; 23:46:00 >
  • evet çalışıyor ellerine sağlık dostum saol :))) ii güzelde arkadaşlar ücretsiz olması kafamı karıştırdı altından bi işler çıkmasın ??? garantimi beles oldugu ??????? Modeme restart atınca günlük sınırda kalkıyo arkadaslar cekiyom bol bol....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karbeyaz34 -- 1 Şubat 2007; 2:25:08 >
  • günaydın arkadaşlar ben bu programı yükledim çok güzel çalışıyo da 3 sn içinde gönderiyo ama kafama takılan bişey var gönderen kişiden bi ücret düşmüyo peki o zaman gönderilenden mi ücret düşüyo ya da daha sonra bu smsler bize herhangi bi şekilde fatura edilebilir mi? sonradan toplu kontör düşmesin çünkü bu melodi olaylarında çok başıma geldi böle bi sorun yaşayan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: jada_yksl

günaydın arkadaşlar ben bu programı yükledim çok güzel çalışıyo da 3 sn içinde gönderiyo ama kafama takılan bişey var gönderen kişiden bi ücret düşmüyo peki o zaman gönderilenden mi ücret düşüyo ya da daha sonra bu smsler bize herhangi bi şekilde fatura edilebilir mi? sonradan toplu kontör düşmesin çünkü bu melodi olaylarında çok başıma geldi böle bi sorun yaşayan varmı

önceki sayfalarda değinmiştik
    firma uzun soluklu ve uluslararası bir firma
    gelirlerini reklamlardan falan karşılıyor
    yani herhangi bir şekilde fatura etmez
  • paylaşım için teşekkürler serji
    servis sorunsuz çalışıyor
  • Oldu, gayet de güzel. Şu aptal yahoo widget olmasa daha iyi tabii :)
  • diğer konuya yazmıştım asıl forumumuzla tanıştıran kişi olarak sana da sonsuz teşekkürler
  • kontor duscek ya da fatura kabarcak diye neden korkuyosunuz ki telefonunuzu istedigi yere telefon yazmasaniz da oluyo ben nickimi yazip atiorum şahsen calisio ve insanlar daha kolay tanio numaradansa..
  • Tum arkadaslara yorumlari icin tekrar tskler. Umariz daha uzun sureler devam edecektir hizmet
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

Tum arkadaslara yorumlari icin tekrar tskler. Umariz daha uzun sureler devam edecektir hizmet

Serji bu güzel program için daha önce teşekkür etmiştim. Lowrate ücretli oldu, ona benzer ücretsiz arama programı var mı bildiğin? Gerçi olsa mutlaka paylaşırsın ama yine de sorayım dedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kendinibil
    Serji bu güzel program için daha önce teşekkür etmiştim. Lowrate ücretli oldu, ona benzer ücretsiz arama programı var mı bildiğin? Gerçi olsa mutlaka paylaşırsın ama yine de sorayım dedim

dostm su anda bildigim yok. ama arastirmalarim suruyor zaten. bedava herhangi birsey buldugumda eger bunun sizlere yararli olacagi kanisina varirsam paylasiyorum. umarim en kisa zamanda bulurm bir tanede paylasiirm hemen

• vallha süpersin serji kardeşim helal sana ne diyim

• teşekkür ederim gerçekten çok güsel bişey ama bişey sorucam acaba işlemler yüzünden faturalarda herhangi bi sorun yaşanırmı yada kontör düşümünde falan... sonrasında birden bire bi düşüm olabilir yada fatura baya kabarık gelebilir... dimi...
  • arkadaslar endiselenmenize gerek yok. herhangi bir ucrete ne siz ne de msj gonderdiginz kisi tabi tutulmuyor.
  • tam olarak limitimizin ne kadar olduğunu bilen varmı en fazla kaç sms atabiliyoruz bi günde?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.