Şimdi Ara

The Walking Dead'in 7.sezonundan ilk fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Walking Dead'in 7.sezonundan ilk fragman yayınlandı
    Televizyon dünyasının en popüler dizileri arasında yer alan The Walking Dead, bu sonbaharda 7.sezonu ile ekranlara geri dönecek. Tüm dünyada milyonlarca hayrana sahip olan ve izleyici kitlesini her sene biraz daha büyüten The Walking Dead'in 7.sezonu için meraklı bekleyiş sürerken, yeni sezondan ilk fragman yayınlandı.

Yazının bundan sonraki bölümü The Walking Dead'in 6.sezon finalini izlemeyenler için spoiler içerir.

Şu sıralar San Diego'da düzenlenmekte olan Comic Con kapsamında yayınlanan bu ilk fragman, 6.sezon finalindeki şok edici sahneyi hatırlatarak başlıyor. Dizinin yeni kötüsü Negan'ın sezon finalinde kimi öldürdüğü açıklanmıyor elbette ama fragmanda yer alan yeni görüntüler sayesinde ihtimaller biraz daha azalıyor.

Fragman ayrıca yeni sezonda diziye dahil olacak önemli bir karakteri de izleyicilere tanıtıyor. Çizgi romanların önemli karakterlerinden biri olan Kral Ezekiel yeni sezonda The Walking Dead'e dahil olacak. Kendisini fragmanın son bölümünde yanında kaplanı ile görebilirsiniz.

Bu arada fragmanın yayınlanması ile birlikte yeni sezonun yayın tarihi de belli oldu. The Walking Dead'in 7.sezonu, 23 Ekim'de başlayacak.

• ''Artık Demokrasi Yok''

Rick reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Temmuz 2016; 20:17:42 >
  • Hep böyle bir gaza getiriyor sonra fos çıkıyor sondaki kaplan 7. sezonun sonlarında görürüz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane sezon olcak

• Her dizinin ilk sezon fragmanları gibi toplamıslar aksiyon sahnelerini koymuşlar önümüze iyi olacak diyoruz :) ya çok sövecez ya da vayy be diyeceğiz. Başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz tabi :p

• AŞIRI SPOİLER İZLEMEYİN CİDDEN. Ortada bir yerde kapattım fragmanı

<spoiler> mobilim fazla imla hatası olacak

alexand...(her neyse) negan giriyor. Anladığım kadarı ile bizimleri aşırı derecede eziyor ve aşalıyor.

Galiba finale doğru alexand.. tekrar saldırı alacak zombilerce bu sefer kaybedecekler şehri.

Bu sezon format değiyor ciddi şekilde daima ayakta kalan mücadele eden rick yerine bir süre pes etmiş halde göreceğiz.

Oyuna yeni güçler katılıyor. Daha fazla insan ve insan mücadelesi göreceğiz. Atlı arkadaşlar ve onların kurdukları şekil. Tahmin ediyorum. Negan'i yendikten sonra veya aynı anda bizim piskopat deli rick atlı arkadaşları da arada kesecek heralde.

Carol gene sevimli suratını alıyor galiba ilk defa alexan.. girerken takındığı sahte surat. Galkiba 7. sezonda Carol katliam show izleyeceğiz. Unutmayın Negan bir kişiyi parçalıyor gruptan.

BENİM ANLADIĞIM VE ÜZÜLDÜĞÜM KONU HAYATTA KALMAYA ÇALIŞAN RİCK VE EKİBİ(ben bunu sever ve izliyorum) GİDECEK ONUN YERİNE İNSANİ GÜÇLER SAVAŞI ve zaman kalırsada zombi izleyeceğiz. Dizi hayatta kalma formtından ziyade mafya formatına gidiyo ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 23 Temmuz 2016; 21:54:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmirliMurat kardeş çizgiromanda geçen olayları okumuş gelmiş buraya tahmin diye yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Hep böyle bir gaza getiriyor sonra fos çıkıyor sondaki kaplan 7. sezonun sonlarında görürüz artık.

hayır başında görürsün çnkü elemanlar ortaya çıkmıştı liderlerine götürmeleri fazla sürmez..

• Keşke bizim ulusal kanallarda yayınlasa aşk dizilerinden gına geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Keşke bizim ulusal kanallarda yayınlasa aşk dizilerinden gına geldi.

Rtük kanları ve şiddet içeren sahneleri sansurlerdı. İyi ki bizim kanallarda yayınlanmıyor.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Orası öyle

• 3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım, ne prison break ne lost ne breaking bad e benziyor, tamamen pembe dizi gibi durağan ve sıkıcı gidiyor boşversene
  • Hala var mı izleyen

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım, ne prison break ne lost ne breaking bad e benziyor, tamamen pembe dizi gibi durağan ve sıkıcı gidiyor boşversene

6. sezon efsane izlemediğin çok belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirliMurat

Sen yazana kadar bu dizinin çizgi roman uyarlaması olduğunu bilmiyordum.

Ne kadar kolay değil mi biri hakkında uydurmak, yaftalamak, Yazdıklarımın tamamı fragman dan anlaşılıyor. Sen anlamıyor isen kavrama yetersizliğin varsa ben ne yapayaım

Liseli ergenlersiniz diye aklını kullanamıyor musunu nedir

Sonuna smiley koymadım diye yanlış anladın sanırım. Kötü bir niyetim yoktu. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.
  • ftwd bittince başlayacak sanırım
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim güzelim konunun içine ettiler.
    bir kötü adam çıkarıyorlar sanki kurtlar vadisi herkese sıkıyor kimse ona sıkamıyor falan vali diye. ölüyor sonra tekrar geliyor falan salak salak şeyler.
    ellerinde ne güzel konu var bence kadroda sıkıntı yok senaristler batırdı diziyi. bakıyorum hala hızlı sararak izliyorum çünkü çekilmiyor o süre harcamak için çektikleri çok belli bölümleri
    bir bölüm sade gereksiz bir karakterin ormanda gezmesi ile bitiyor falan böyle salak salak şeyler yapıyorlar sezon bitsin diye.
    şimdi yine bir kötü adam bulmuşlar bu sezonda böyle gider kaç yıl geçti hala insan bir topluluk oluşumuna girer sürekli birbirini öldürteceklerine bir tedavi bulunur güvenli bir yer bulunmuştur falan
    hala amerikadan çıkamadılar bir uçak bulun çıkın kardeşim bir dünya turu yapın falan dünya ne halde ama yok texas'ta geziyorlar hala

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

3. sezondan sonra izlemeyi bıraktım, ne prison break ne lost ne breaking bad e benziyor, tamamen pembe dizi gibi durağan ve sıkıcı gidiyor boşversene

6. sezon efsane izlemediğin çok belli

Efsanelik bir şey yok ortada ilk sezonu çok güzeldi yoksa tutmazdı bu dizi bence hep aşağı çekiyorlar kaliteyi supernatural gibi olacak bu dizi de.
  • ezekiel biraz daha yaşlı birisi olabilirmiş.

• Ilk sezon gibi bir dizi cekmeye para olmadigi surece bu tur yapimlarin tvlere verilmesi zaman ve efor kaybi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.