Şimdi Ara

Halka Jest Yapmak İstiyorsanız AKK' yi kaldırın! (Kalkıyor galiba!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakıyorum iss' ler demokrasiye destek olmak için yok 10 GB beleş verdik yok 25 GB beleş verdik gibi atraksiyonlar yapıyorlar ... Beyler gerçekten halka jest yapmak istiyorsanız AKK'yi kaldırın gerçek sınırsız limitsiz internet verin...

Güncelleme:

İnternet kullanıcıları için müjdeli haber geldi. BTK, Adil Kullanım Kotası (AKK)'nin iyileştirildiği ve kaldırılacağı ile ilgili açıklama yayınladı... - AKN uygulamasına 31.12.2018 tarihi itibarıyla son verilmesi amacıyla gerekli analiz ve çalışmaların işletmeciler tarafından 2 ay içinde yapılarak Kuruma sunulması BTK tarafından karara bağlanmıştır.

http://www.btk.gov.tr/t...u/Adil-Kullanim-Noktasi adresinden taslakla ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SysEdit -- 10 Eylül 2016; 13:45:37 >

• O dedigin 2025 ten sonra olur oda belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dediğimiz olay zor gibi ama çabalayanlar var umarım sonuç alırlar
  • Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    hocam ABD 5G ye geçti 1000 Mbps kullanacak http://www.teknolojioku.com/haber/abd-5g-arastirmalarina-400-milyon-dolar-fon-ayirdi-36655.html
  • Yani suan hic bir ulke 5g yi kullanmiyor sadece calismalar var en erken 2020 de bir kac ulke gecebilir 2025 te dunya genelinde yayginlasir en dusuk.1000mbps olur max. Barcelona fuarinda 20000mbps ye ulasmislardi 5g ile biz daha birak hizi akk olayi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gb vermiş ama önce kendi hakkını kullanıyorsun sonra hediyeye geçiyor normal kullanıcılar için birşey ifade etmiyor
  • İnternet kullanıcıları için müjdeli haber geldi. BTK, Adil Kullanım Kotası (AKK)'nin iyileştirildiği ve kaldırılacağı ile ilgili açıklama yayınladı... - AKN uygulamasına 31.12.2018 tarihi itibarıyla son verilmesi amacıyla gerekli analiz ve çalışmaların işletmeciler tarafından 2 ay içinde yapılarak Kuruma sunulması BTK tarafından karara bağlanmıştır.

http://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kamuoyu-Gorusu/Adil-Kullanim-Noktasi adresinden taslakla ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

İnternet kullanıcıları için müjdeli haber geldi. BTK, Adil Kullanım Kotası (AKK)'nin iyileştirildiği ve kaldırılacağı ile ilgili açıklama yayınladı... - AKN uygulamasına 31.12.2018 tarihi itibarıyla son verilmesi amacıyla gerekli analiz ve çalışmaların işletmeciler tarafından 2 ay içinde yapılarak Kuruma sunulması BTK tarafından karara bağlanmıştır.

http://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kamuoyu-Gorusu/Adil-Kullanim-Noktasi adresinden taslakla ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...

hedef 2023 deseler birde tam olrdu ayın son günü nedir ya uçan tekme atasım geliyor şu kuruma

• ISS'lerin cevabı: "OMO BTK OZON VORMOYOR..."

Al ekskavatörü çarp ağzına alayının...

Sanki kendileri bunu yapmak için birlik olup hep beraber btk'ya gittilerde btk olmaz dedi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben çok umut bağlamıyorum..
    şöyle ki,daha 2 seneden fazla var sözde tarihe,ayrıca akk nin tamamen kalkması felan derken o iş 3 seneyi bulacak gibi..

ayrıca tamamen akk siz sınırsız internet demek,farklı yeni paketler,tarifeler demek..
    kendimden örnek vereyim,bana ortalama 150-200 gb lık bir paket yetiyor.

şu anda bu tip bir paketi herşey dahil aylık 65-70 tl gibi bir ücrete kullanabiliyorum.

akk siz 16 mbite kadar bir paket verdiklerinde bu fiyatın en minimum hali 85-90 tl ye tekabül etmesini bekliyorum..

aslında herkes kullandığı hızı,akk aşıldıktan sonra %50 hız kesintisine uğrasa gerçekten adil bir paylaşım olur..

100 mbit kullanıp aylık 150 lira veren adamla,benim gibi 12 mbit kullanıp 67 lira veren akk aşıldıktan sonra aynı kaderi paylaşıyor.bu çok adaletsiz geliyor bana..

100 kullanan akk aşınca 50,16 kullanan akk aşınca 8 olsa daha bi mantıklı sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.