Şimdi Ara

golf mu jetta mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    otomobil almayı düşünüyorum ama şu 2 araç arasında kararsız kaldım
    golf7 1.2tsi comfort mu jetta 1.2tsi comfort mu
    jettanın bagaj kapasitesi ve hacmi daha büyük olduğunu biliyorum fakat jetta golfe göre biraz daha ağır bir araba 1.2 motor jettaya yetip yetmeyeceği dağda bayırda arabanın bayılacağı konusunda şüphelerim var kullananlar varsa beni bilgilendirebilirse iyi olur
    birde 1.4tsi jetta almayı düşündüm ama yakıt maliyetinin yüksek olacağını düşünüyorum bu yüzden çok kararsız kaldım bu konuda da beni bilgilendirirseniz sevinirim
    Not:Bagaj kapasitesi ve iç hacim benim için 1.planda değil benim için 1.planda olan şey arabanın yol tutuşu ve sürüş zevkidir.

• Iki arabaninda oyle ahim sahim surus zevki yok ills ki ikisinden biri olacaksa golf,baska marka modellerede bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasından tabiki golf

• golfu 1.2 mi almak mantıklı yoksa 1.4 mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet61ozkan

golfu 1.2 mi almak mantıklı yoksa 1.4 mü

1.4 alabiliyosanız 1.4 hocam.

• Golf 1.4 de bağımsız süspansiyon vardır.

• Golf kardesim almanya ve meksika aralarinda bir kalite farki gozle bile anlasiliyor...

• Yarım araba seviyorsan Golf, sedan seviyorsan Jetta.

Bagaj lazım değilse, bekar veya üniversite öğrencisi isen Golf mantıklı.

Ben HB arabayla aramı tamamen kestiğim ve daha ağır ve oturaklı durduğu için Jetta tercih ettim.

1.2 TSI çok başarılı bir motor o konuda için rahat olsun. Hacme göre neler yapabildiğine şaşıracaksın.

İkisinin de sürüş zevki aynı. Farkını belli eden araçlar
  • Karşılaştırmam bile. Golf.
  • ihtiyaca bakar, a3 hb kullanıyorum ve üşenmesem bugün hemen jetta alırım bunu satıp, bekar olmama rağmen bagaj yetmiyor, bu yüzden ihtiyaç önemli

ayrıca tip olarak da bakarsak bence jetta golf ten daha yakışıklı bir araç, golf ün giderek çirkinleştiğini düşünüyorum, şu kalite farkını hissedenlerin de hassasiyetlerine hayranım
  • Leon mu Octavia mı diye sor kendine...
    Paran cebinde kalır...

• Bagaj ve diz mesafesi benim için çok önemli bir konuma geldi Golf ü satıp Jetta aldım eğer bu kayguları taşımıyorsan Golf almanı öneririm şehirde Hb arabanın kullanımı daha güzel ve ideal Golf 7 de zaten kaliteli bir araç sürüş açısından müthiş farklar olmasada Golf daha keyifli virajlarda Hb olmasından dolayı çok farkta yok aralarında.Görsel beğenine göre tercih yap derim.

Ben Tdi kullanıyorum ama 1.2 Tsi de performans ve yakıt anlamında üzmez seni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.