Şimdi Ara

Selçuk Kendini Ne Sanıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir haber çıkmış. Umarım doğru değildir. Bu tavrını sürdürürse çok sevdiği lolcan'la birlikte iyi bir paraya yollansın.

https://pbs.twimg.com/media/CoCdzncW8AAKSSB.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar FETÖ gibiler. Birbirlerini hayatta satmaz bu çete.

• Artık gidin nolur gidin.Nefret ediyorum bu gruptan yeter yeterrrrrrrrrr
  • riekerink hocam çetenin bir kısmını dağıtırsa sıranın kendisinede geleceğini biliyor.önceki yabancı hocalara yaptığı gibi şimdiden arıza çıkarıyor
    daha öncede defalarca yazdım gs ye gelen hoca kelle alamazsa kellesi gider
  • Olcan'ın takıma gelmesini sağlayan kim ki? Selçuk hiçbirşey yapamaz. Zaten diken üstünde. Olası başarısızlıkta ilk eleştirilen kendisi olacak.

• Haberin dogru olduguna inanmiyorum. Eger Selcuk boyle bir seyi ima dahi ettiyse onu gondermeyen hoca sampiyon olsa dahi gozumde sifirdir.
    Ben hocanin zeki, hirsli ve disipli olanini severim. Turkiye'de taktik olmasa da sampiyon olunur. Bkz: Fatih Terim
  • hem doğru olup olmadığından emin değilsin hemde Selçuk kendini ne sanıyor diye tepki veriyorsun. Selçuk bize gelirken tek başına geldi, tek başına kaptan oldu. O varken ne Umut ne Burak ne Olcan kimse yoktu. giderken de tek başına gider rahat olun. Yıllardır adamın karakterini çözemediniz hala. Engel olmak istese hayatının yarısını beraber geçirdiği kardeşim dediği Burak'a engel olurdu. Boş haber geçiniz
  • o kendini prenses peri sanıyo

• Sallama haber.

•  Selçuk Kendini Ne Sanıyor?
  • Haber doğru ya da yanlış, yalan o ayrı bir konu ama bu tip olaylarla ilgili potansiyele sahip bir futbolcu Selçuk. Çok doğru bir soru ancak bunun öncelikli sorusu var. Selçuk kendini ne sandırılıyor? Bugüne kadar vazgeçilmez ilan edilen ve hem teoride hem pratikte vazgeçilmez gösterilen bir adam bu. İkinci bir Fatih Terim egosu var karşımızda. Hem de onun gibi başarıları olmadan. Son dönemin Türkiye de en çok şişirilen futbolcusu. Açıkça söylüyorum -kendi çapımda- başka hiçbir şey değil bu adam gidene kadar takımda önemsediğim tek gelişme bu adamın gönderilmesidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kind Regard

Sallama haber.

yav he he sallama. Ya kardeşim bu çete Yeniçeri ocağı gibi bu takımda ne huzursuzluklar çıkardı ne hocalar gönderdi. Sırf istedikleri hocalar geldi diye 2 haftada formları nasıl değişti adamların. Hala gelmiş sallama haber yalan haber.

Bizim yalancı medya bile Galatasaray'ın içindeki olayların yarısını doğru yazıyor. Ama biz yalancı oldukları için inanmıyoruz.

Nefret ediyorum bu çeteden nefret.
  • BUUNNNLAAAAAR HAŞHAAAŞİİİİİİ
  • Rieyi de devirirse tahta çıksın bu yeniçeri ağası

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

hem doğru olup olmadığından emin değilsin hemde Selçuk kendini ne sanıyor diye tepki veriyorsun. Selçuk bize gelirken tek başına geldi, tek başına kaptan oldu. O varken ne Umut ne Burak ne Olcan kimse yoktu. giderken de tek başına gider rahat olun. Yıllardır adamın karakterini çözemediniz hala. Engel olmak istese hayatının yarısını beraber geçirdiği kardeşim dediği Burak'a engel olurdu. Boş haber geçiniz

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Orijinalden alıntı: Kind Regard

Sallama haber.

yav he he sallama. Ya kardeşim bu çete Yeniçeri ocağı gibi bu takımda ne huzursuzluklar çıkardı ne hocalar gönderdi. Sırf istedikleri hocalar geldi diye 2 haftada formları nasıl değişti adamların. Hala gelmiş sallama haber yalan haber.

Bizim yalancı medya bile Galatasaray'ın içindeki olayların yarısını doğru yazıyor. Ama biz yalancı oldukları için inanmıyoruz.

Nefret ediyorum bu çeteden nefret.

Diğer hocaları gönderten Selçuk İnan değil, en azından bana göre.
    Takımı taşıyamayan ve orta sahaya yük bindiren beceriksiz forvetlere ve onlarda ısrar edip kendi sonunu hazırlayan ahmak hocalara bakmak lazım.
    Düzgün bir forvet alınırsa ve Selçuk düzelmezse o zaman sana hak vereceğim.

• Donk,Umut,Tarık anlarımda Olcan kalsın birader.

Akarı yok kokarı yok yedekte dursun.
  • konuyu görünce patos64 açtı sandım
  • Selcuk gitsin olcan kalsin. Ama selcuk mutlaka gitsin hemen gitsin. Biran önce gitsin.yalvaririm gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan bi gidin...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.