Şimdi Ara

Araba Fiyatları Ne Olur Fiesta Alıcam Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar malum piyasalar stabil değil dolar sürekli değişen ohal ilan edilmesiyle felan piyasalar ne olur araç fiyatları düşer mi artar mı araç alıcam kararsızım.

araç 2015 model fiesta 1.5 tdci titanyum x ica gümüş gri 12000 km de hatasız anlaşma fiyatım 53000 tl. Sıfır bayide pazarlıkla aynı araç 2016 0 km 62000 tl sizce mantıklı mı şu piyasada ne öneriyorsunuz...

• Başlığı görünce malum kişi sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum kişi ?
  • İyi fiyat. Bence alın, beklemek fayda getirmeyecek.
  • Ben ülkemizde fiyatı düşen bir ürün görmedim. Her şeye sürekli zam geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayiler araç satışının az olduğunu söylüyor taksiciler canlandırıcak denildi ama onlarda şu durumda zor yıl sonu büyük indirimler olur mu acaba
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerhalil

bayiler araç satışının az olduğunu söylüyor taksiciler canlandırıcak denildi ama onlarda şu durumda zor yıl sonu büyük indirimler olur mu acaba

Merhaba geçen ay bende araç aldım dedim ki kendi kendime sıfır alacağıma giderim 3-5bin de temiz alırım hem ucuza gelir hem ben maymun iştahlıyım hemen satarsam çok değer kaybım olmaz.Alacağım araca baktım ikinci eli yemin ediyorum sıfırından pahalı aklım almıyo ve adamların aldığı zamanda bu araç 2-3 bin daha ucuzdu zam gelmesinden dolayı sinir oldum ve gittim sıfır aldım.Yani samimi söylüyorum çoğu kişi çok uyanık olduğunu sanıyor en önemli hata karşındakini kazıkladığını düşündüğün an kazıklanmışsındır.Sizin araçlarda arada iyi bir rakam var 9 bin lira az değil sene sonu da maksimum yapacakları indirim 3 bin olur diye düşünüyorum ayrıca baktığınız araç paket olarak dolu paket galiba tam bilmiyorum ford markasını aşırı bir indirim gelceğini ben pek sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet dolu paket 52000 tl ye bugün aldım hayırlısıyla
  • Bu ülkede araç fiyatları hiç düşmedi hocam, bir an önce aracınızı alın, beklemek sizi daha da zarara sokar
  • aldık hocam hayırlısıyla teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.