Şimdi Ara

Şampiyon Olabiliriz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçede Vitor Pereira gibi bir futbol dehası var, Beşiktaş dağıĺmıs durumda. Sizce de şansımız yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var

• beşiktaş dağıldıysa fener şuan paf takımı
    beşiktaş giden 3 oyuncu
    fener giden 12 oyuncu
  • Ümitlenmeyin yine biz olacağız şampiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Ümitlenmeyin yine biz olacağız şampiyon.

Bir ön libero ve bir Santrafor transferi ile şampiyon %90 biziz.Zaten takım olarak winner ız.bir de bas dost gelirse %99 sampiyonuz

• Daha 7 yılınız var durun hele

• kadro kurulsun ona göre yorumlarız şu an için ihtimal dahilinde değil
  • Galatasarayın her zaman ölü hali bile şampiyonluğa adaydır boşuna açılan bir konu
  • adam fenerin başında victor dehası var demiş
    sanki bizim başımızda mourinho var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Galatasarayın her zaman ölü hali bile şampiyonluğa adaydır boşuna açılan bir konu

Ölü gs ligi ortalarda bitirir.

Ölü bjk ligi 3. bitirir.

Fark bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Galatasarayın her zaman ölü hali bile şampiyonluğa adaydır boşuna açılan bir konu

Ölü bjk ligi 3. bitirir.

Fark bu.

siz 7 yılda bir canlanıyorsunuz geçiniz

• Fenerin basinda en azindan bir teknik direktör var. Biz de o da yok. Riekerink demeyin gülesim geliyor.

• Forvet alalım şansımız yüksek bence de Riekerink soru işareti biraz.
    Şunu unutlayalım geçen sezon bizim kadromuz kötü değildi ama oyuncular hem mental hem fiziksel olarak dip yaptı üstüne yönetimsel yanlışlar vs. bu hale geldik. Bence bu sezonun düşüşünü Beşiktaş yapacak şampiyon olduktan sonra bu kadar sorunlarla boğuşmak kadronun kısmen dağılması(Gomez, Sosa, İsmail) hayra alamet değil.
    Bizim en büyük sorunumuz bence oyuncu tercihleri olacak kanatlardan oynayıp daha bireysel yetenekler üzerinden gidecekmişiz gibi bir görüntü oluştu hazırlık maçlarından sonra ama bu sistem bazı maçlarda sıkışabilir orta sahayı tutmamız gerekebilir onun için 1 orta saha takviyesi iyi olabilir 3 orta sahamız kaldı elimizde. Bu arada hazırlık maçlarında Hamit'i iyi gördüm ben Bruma'yla beraber bu sezonun yeni transferleri olabilir. Büyük ihtimal her sezon olduğu gibi yine Hakan Balta'sız başlayıp sonra 11'e monta edeceğiz şöyle bir 11 bekliyorum:
     Şampiyon Olabiliriz!

• quote:

Orijinalden alıntı: islamcetin06

Forvet alalım şansımız yüksek bence de Riekerink soru işareti biraz.
    Şunu unutlayalım geçen sezon bizim kadromuz kötü değildi ama oyuncular hem mental hem fiziksel olarak dip yaptı üstüne yönetimsel yanlışlar vs. bu hale geldik. Bence bu sezonun düşüşünü Beşiktaş yapacak şampiyon olduktan sonra bu kadar sorunlarla boğuşmak kadronun kısmen dağılması(Gomez, Sosa, İsmail) hayra alamet değil.
    Bizim en büyük sorunumuz bence oyuncu tercihleri olacak kanatlardan oynayıp daha bireysel yetenekler üzerinden gidecekmişiz gibi bir görüntü oluştu hazırlık maçlarından sonra ama bu sistem bazı maçlarda sıkışabilir orta sahayı tutmamız gerekebilir onun için 1 orta saha takviyesi iyi olabilir 3 orta sahamız kaldı elimizde. Bu arada hazırlık maçlarında Hamit'i iyi gördüm ben Bruma'yla beraber bu sezonun yeni transferleri olabilir. Büyük ihtimal her sezon olduğu gibi yine Hakan Balta'sız başlayıp sonra 11'e monta edeceğiz şöyle bir 11 bekliyorum:
     Şampiyon Olabiliriz!

Galatasarayın şampiyon olma şansı yok hayal kurmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: islamcetin06

Forvet alalım şansımız yüksek bence de Riekerink soru işareti biraz.
     Şampiyon Olabiliriz!

Biz ilk 2'de olmayalım bu sene kendimi sınırsız çizerim. İsmail yerine Barça'dan transfer yapıyoruz biz. Bize bir şey olmaz.

• quote:

quote:

Ölü bjk ligi 3. bitirir.

Fark bu.

2005-2006,2007-2008 Galatasaray çok mu iyiydi?Veya 2014-2015?Ölü Galatasaray şampiyon olur,ezeli rakibinin elinden kupa alır,ölü Bjk 3. olur.

• quote:

quote:

Ölü bjk ligi 3. bitirir.

Fark bu.

Dirisi de 3. bitiriyor.
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Neye göre söyledin bunu çok merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Futbol bilgine hayran kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açıkçası bizim bittiğimiz falan yok. Gördüğünüz üzere Beklerimizi taş gibi adamlarla doldurduk. Yanında daha forvet 10 no gibi gelecek olanlar var ama şunda haklısın,

Galatasarayda bu sene üstü zorlayacaktır. Şampiyonluk ihtimali düşük ama bu lig neler neler gördü. Kimse şampiyonluk beklemezken 3 kupa kaldırdınız, Beşiktaştan birşey olmaz derken ligin tozunu attı, Fener 3 temmuz süreci derken uefada yarı final yaptı. Takımlarımız dirençli ama ihtimali yine bize veriyorum çünkü yavaş transfer yaptık ama baya iyi ilerliyoruz. Emin adımlarla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.