Şimdi Ara

kombine yenileyenler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • renktaşlar bu sene kombine yenilemeyi unuttum, işlerden dolayı.

31 temmuz son. feneriumdan kombine alacağım ama alacağım kart şuan başka şehirde, kulüp içinde mail orderla ödeme yapabiliyor muyuz? daha önce yenilerken böyle yapan duyan/bilen var mı?

aradım açan olmadı kombine bölümünü. Ayrica hafta sonu satis var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Direkt stadı ara ben ordan alıyorum her bilgiyi

• Ayseybi A kullanıcısına yanıt
    Mesgul hocam hep kombine bolumu

• hocam kombineyi aldığım bölüm bomboştu. sadece ben vardım cuma günü. sen ara çünkü meşgul olmalık bir durum yok. haftasonu da satış var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

hocam kombineyi aldığım bölüm bomboştu. sadece ben vardım cuma günü. sen ara çünkü meşgul olmalık bir durum yok. haftasonu da satış var diye biliyorum.

Yarin gidip alicam hocam. Kartimi istedim baska sehirdeydi.

Fenerium mu maraton mu alayim bilemedim kararsizim.
    Gecen sene okul acikta kufur vs yuzunden birkac mac ceza yedik.

• ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    geçen sene ben de okul açıktaydım problem oldu. bu sene migrostan aldım en güvenli tribün migrosta diyebilirim. ne de olsa aziz yıldırımın adamları var migros tribününde

geçen sene okul açık alt tribünden kombinen varsa bu sene de okul açık alt-üst bölümden alabilirsin. geçen sene okul açık üst tribününden kombinen varsa hiçbir şekilde okul açıktan kombine alamıyorsun. son olarak kimlik numaranı istiyorlar. 1000den fazla kişi yasaklı onlara kombine satılmıyor. aralarında olup olmadığını kontrol ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

geçen sene ben de okul açıktaydım problem oldu. bu sene migrostan aldım en güvenli tribün migrosta diyebilirim. ne de olsa aziz yıldırımın adamları var migros tribününde

geçen sene okul açık alt tribünden kombinen varsa bu sene de okul açık alt-üst bölümden alabilirsin. geçen sene okul açık üst tribününden kombinen varsa hiçbir şekilde okul açıktan kombine alamıyorsun. son olarak kimlik numaranı istiyorlar. 1000den fazla kişi yasaklı onlara kombine satılmıyor. aralarında olup olmadığını kontrol ediyorlar.

Onu dusunerek alttan kombine aldim, ama ustteydim hep. Sanirim verirler ama feneriumdan alicam sanirim

• Basketbol takımına destek olun bari.. Kombineyi ordan alın. 7 defansif adamı bir takımda izlemek için para veriyorsunuz bir de..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Basketbol takımına destek olun bari.. Kombineyi ordan alın. 7 defansif adamı bir takımda izlemek için para veriyorsunuz bir de..

Vaktim olsa onu da alcamda. Vaktim yok isi sakaryaya tasidik. Oradan gidip gelicem maclara

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    sana ne
  • Puahhah Azizbahçeyi seyretmeye dünyanın parasını döküyorlar hala...

Kombine alma, aldırma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.