Şimdi Ara

S4 Mini Batarya Önerisi Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar 2-3 yıldır orjinal bataryayı kullanıyorum aktif olarak oyun oynuyorum clash of clans, clash royale ve şuan aktif pokemon go zaten belli bir süredir 1 saat aktif kullanınca jarz bitiyordu. şuan sanırım artık batarya bozuldu çünkü jarz %100 deyken oynadıkça azalıyor %50 ye geldimi artık hızlı akıyor 49 48 47 46 hızlı rakamlar değişiyor bu arada uyarılarda veriyor ve 0 oluyor ve hala telefon açık kalıyor bi sürede %0 da devam ettikden sonra kapanıyor ve telefon alevler içinde biraz soğumasını bekliyorum tekrar açıyorum %45 de başlıyor bu aşamada oyun falan açtığımda hemen hızlı akıp %44 43 42 birden %15 olup kapanıyor bu aşamada herhangi bir işlem yapmıyorum radyo mesaj vs. telefon sürekli jarzda yaşamakadan sıkıldım s4 mini için şöyle efsane bir batarya varmı ?

• // güncel
  • Bende S4 mini kullanıyorum sarj problemi deli etti. Deji batarya var kullananlar büyük ölçüde memnun. Ben 40 lira veripte almadım. Xiaomi 10000 powerbank fırsatını bekliyorum. 43 liraya kadar düşüyor. Powerbank taşıyabilirsen tavsiye ederim, telefonunu degistirecegin zamanda faydali olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.