Şimdi Ara

Evelynn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler evelynn çok sevdiğim bir hero özellikle urf te fena :D Sizce oynamalımıyım ? Ben bazen oynuyorum çokta iyi katkı sağlayamıyorum böyle alışılması gereken bir hero falan mı? Çözemedim heroyu pek. Şöyle evelynn çok oynayan birisi varsa sizce orman için almalı mıyım? (not:hero zaten var savaşa almalımıyım diye soruyorum :D)

• midoyuncusu M kullanıcısına yanıt
    ben şimdiye kadar hep ormanda oynayanları gördüm, zaten skilleri gereği suikast ağırlıklı olduğundan ormanda her an heryerden çıkabilir mantığıyla taciz edersin...
  • Arkadaşın hesapta oynamıştım o oyun boyunca karşı takım oyun hayatları boyunca almadıkları pembe totemi yanlarından ayırmadılar.Resmen totem kovaladım o maç :D Bronzlara totem almayı öğretme vol 1 :D
  • Sezon 4'ten beri oynamıyorum. Yine de oyun stili uyanların elinde harikalar yaratabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kullanmaya başladım.
  • Zor ben sevmem ama ıyı bırının elınde kabus olur

edit:bence elise oyna usta olursan yenemıcen adam yok

• quote:

Orijinalden alıntı: imegos

Zor ben sevmem ama ıyı bırının elınde kabus olur

edit:bence elise oyna usta olursan yenemıcen adam yok

+1
    Reflekslerim kaybolsa bile ağır taşıtıyor.

• Boşver eveyi at oyna gragas oyna
  • Yorumlar için teşekkürler zaten Elise almayı düşünüyorum.Elise ormandı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: midoyuncusu

Yorumlar için teşekkürler zaten Elise almayı düşünüyorum.Elise ormandı değil mi?

Riot mid olarak çıkarmıştı ama jungler olarak oynanıyor. Zed de aslen junglerdı ama midde oynanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Orijinalden alıntı: midoyuncusu

Yorumlar için teşekkürler zaten Elise almayı düşünüyorum.Elise ormandı değil mi?

Riot mid olarak çıkarmıştı ama jungler olarak oynanıyor. Zed de aslen junglerdı ama midde oynanıyor

Oha cidden zedi jungler olarak mı tasarlamıslar Bu arada Vi'ıda üst koridor olarak tasarlamıslar.

• Şu an berbat durumda tflerde etkisi düşüyor. Severek oynarım ama kazandırmıyor late de. Anca tek yakalıcaksın da falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Şu an berbat durumda tflerde etkisi düşüyor. Severek oynarım ama kazandırmıyor late de. Anca tek yakalıcaksın da falan.

Haklısın zaten şu luden veya rün feryadı alınca Evelynn vs de ağzına **** adamın :D

Edit:Sen galiba lulu yu seviyorsun baya :D almayı düşünüyorumda etkisi iyimi tflerde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midoyuncusu -- 24 Temmuz 2016; 1:53:01 >
  • midoyuncusu M kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi Lulu her zaman viable bir seçim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.