Şimdi Ara

Yeni Nissan Navara destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, fikirlerinizi çok merak ettiğim için sizden yardım istiyorum. Pickup alacağım ama karar veremedim. 4x4 otomatik düşünüyorum. Hilux ve Navara arasında gidip geliyorum. Navarayı çevremde çok övüyorlar, özellikle süspansiyon sistemini. ben de bir tık daha navaraya yakınım. Uzun zamandır da piyasada olmadı ve yeni geldi malum. Nasıl önerir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Toyota ve Nissan'da japon fakat Nissan'da Renault ortaklığı var. Nissan'da şikayetlerin fazlalığı ve servisin mantıksız haraketler edebiliyor olmasından dolayı Hilux derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne amaçla kullanacaksınız bilmiyorum ama
    dayanıklılık ve sorunsuzluk arıyorsanız ısuzu vcross 2.5 bakın
  • Kirmiz hilux alirdim

• Nedense bana Pick-up denilince aklıma Mitsubishi L200 geliyor. Son 3 yılında en çok satanıymış zaten. En azından bir göz atmanizi öneririm..

• Pick up denince akla Hilux gelir

• Tam olarak nasil kullanacaginiza bagli. Hilux ın suspansiyonlari biraz daha sert ama arazi kabiliyeti cok iyi, sehir icinde sık kullanilacaksa rahatsiz edebilir.
    Navara ise suspansiyonlari sehir kulanimina daha uygundur ama arazi kabiliyeti bir Hilux kadar iyi degildir.
    Sonuc olarak kullanim kriterlerinizi goz onunde bulundurun ve oyle karar verin. Ayrica kesinlikle almadan once ikisini de kendiniz test etmeyi unutmayin.

Edit: şıklık olarak da Hilux bir tık onde. Ozellikle kirmizi rengi sahane :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Angelo -- 23 Temmuz 2016; 7:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Nedense bana Pick-up denilince aklıma Mitsubishi L200 geliyor. Son 3 yılında en çok satanıymış zaten. En azından bir göz atmanizi öneririm..

Yeni hilux gelince liderliği eline aldı. Hatta bir ayda en fazla satılan pick up oldu.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum, bilgi için teşekkürler..

• FORD RANGER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle navara, hepsini arazide denedik sanki düz asfallta gidiyor namussuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.