Şimdi Ara

599TL'ye Android 7.0 ve 4.5G deneyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ülkemizde ve Avrupa’da Android One programını ilk kez kullanıma sunan General Mobile, hatırlanacağı üzere geçen yıl General Mobile 4G akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. En güncel Android deneyimi sözünü veren General Mobile 4G, şimdi Android 7 Nougat’yı bekliyor.

Genelra Mobile, bu yıl 5 Plus adında daha güçlü bir model piyasaya sürmüştü ancak geçen yıl ki model de hala cazibesini koruyor. Uygun bir fiyata Android 7.0 deneyimi sunmak için, General Mobile yeni bir kampanya başlattı.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Redmi Note 4 özellikleri netleşiyor

Döneminin en çok satan cihazları arasında yer alan General Mobile 4G, 21 Temmuz tarihinden itibaren 599TL olarak yeniden satışa sunulacak. Operatör tarifelerinde ise 12, 24 veya 36 ay taksit seçenekleri mevcut.

5 inçlik IPS ekranında HD çözünürlük sunan telefon, Snapdragon 410 yonga setinden gücünü alıyordu. Modelde 2GB RAM, 16GB artırılabilir kapasite, 13MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera, 2500mAh kapasiteli batarya şeklinde diğer özellikler yer alıyor. LTE Cat. 4 modem ile 150Mbps indirme hızlarına erişebiliyor.  

• bence bu saatden sonra alınmaz zaten son güncellemesi olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

bence bu saatden sonra alınmaz zaten son güncellemesi olcak

Ekime kadar güncelleme alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrani 2 ayda bir sararir. 2 ayda bir servise gonderirim derseniz alin.hersey guncelleme demek degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 23 Temmuz 2016; 10:20:40 >
  • ekimde nougat gelcek son güncelemesi olcak oda
  • Kardesimde var 1 yildir duzen tutmadi telefon.isiniyor 60-70 derece oluyo.servis su almis ondan isiniuo bu deyip garanti harici anakarti degisti 250 liraya.ama hala isiniuo telefon.almayin aldirmayin

• Bunlar reklam kokan hareketler mayk.

• 5" ekranda full hd yoksa, isterse android 70 olsun..

• zaten fiyatı 600 dğü ne ara 750 olduda 600 e geri düştü ? bende de 1 tane ölü piksel tarlası annemlere verdim onlar candy crush oynuyor.

• Ben 4 aydır kullanıyorum, bir sıkıntısı yok. Sorun her cihazda olur, İphone alan arkadaşın ilk bir ayda bataryası şişti kullanıcı hatası diye servis para istedi. Birininde güncelleme yüzünden hoparlörü patladı.. Elektronik cihaz bunlar biraz şansınıza kalmış, çok para en iyi ürüne sahip olmanıza yetmez.

• Resmen reklam yapılmış. Bari reklam diye yazın ceza yemeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

ekrani 2 ayda bir sararir. 2 ayda bir servise gonderirim derseniz alin.hersey guncelleme demek degik.

Sene oldu hala tertemiz

• Telefon gayet iyi arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

ekrani 2 ayda bir sararir. 2 ayda bir servise gonderirim derseniz alin.hersey guncelleme demek degik.

Sene oldu hala tertemiz

yaklasik 5 ay kullandim. 2 kere ekran sarardi serviste degisti.3kez sarardi dayanamadim sattim. ilk cikan cihazlarda kaliteli ekran paneli kullanmis olabilirler ama sonraki uretimlerde kesinlikle sorun var.Subat ayinda almistm ben.ana konuda takip edin.ekrani serviste bi kere degisen kesinlikte tekrar degisiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

5" ekranda full hd yoksa, isterse android 70 olsun..

Snapdragon 410 u full HD ekrana gidecek bir işlemci değiil

• Hepsiburadada 569 tl

• SDN'den kız mı aldınız nedir?

• Ekranı sararan cihazimi servis kullanıcı hatası dedi. Bidaha asla general mobile cihaz alman.

• Güzel reklam yersen.

• Dostlar merak etmeyin 2000 liraya piyasaya çıkmış g4'ün de ekranı morarıyor anakartı yanıyor bu cihaz bu fiyata bi yarım yıl daha gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonShine07 -- 23 Temmuz 2016; 3:52:26 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.