Şimdi Ara

120BİN TL ARAÇ TAVSİYESİ OTOMATİK-BENZİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar. Eşimle birlikte kullanacağız.
    Arabamız jetta idi satmayı düşünüyoruz. 2012 model jettamızı 2. el olarak almıştık ve 3 yıl kullandık sonra biraz daha üst arabaya geçelim madem durumumuzda müsait dedik.

Test etmeye gittik ve passatı çok beğendik fakat doğuş oto kafamızı kurcaladı ve çok pahalı arabaları ederine göre

65Bin TL arabadan gelecek
    50Bin nakitim var araba için

VW den memnunduk. passat comfortline + Dsg cam tavan düşünüyoruz.

D sınıfı istiyoruz.
    Dizel araçlara 20bin fazla vermek istemiyoruz. O 20 bini daha üst arabaya veya donanıma yatırmayı düşünüyoruz. böylece bütçe 120bin zaten

kafamızda superb de var. prestij alırız alırsak

Hava amaçlı gösteriş amaçlı almıyoruz ama görsellikte elbette önemli. Rahatlık ve konfor önemli

Aracı yaklaşık 7-8 yıl kullanırız.

İkinci el diye araba alcak halimiz yok ama satarkende baya zarar ettirmesin. çokda önemi yok 2.elin, sonuçta skoda da satılır. 7-8 yıl sonra zaten kim öle kim kala.

Başka önerileriniz varmı yoksa bu 2 araç arasından hangisini alalım

Not: Renault talisman asla düşünmüyoruz reno vb.

0 almayı düşünüyoruz veya 1 yıllık en kötü 2 yıllık 2.el üst arabada olabilir.

Kasa değiştirmesine yaklasmış araç istemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankarasporr -- 22 Temmuz 2016; 21:17:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konfor önemliymiş bence Prestige paket Superb 1.6 TDI DSG alın o paraya. Passat'tan daha konforlu ve daha donanımlı olur.
  • 320 i ed al geç fazla düşünme
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Konfor önemliymiş bence Prestige paket Superb 1.6 TDI DSG alın o paraya. Passat'tan daha konforlu ve daha donanımlı olur.

Hocam Superb , Passatten dahamı konforlu ? yoksa prestige olduğu için mi ? Birde dizel alman mantıksız 20bin fark verip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankarasporr -- 22 Temmuz 2016; 21:18:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

320 i ed al geç fazla düşünme

0 hocam ağır gelir gibi yani kredi cartu curtu 50 bin kredi çekmek istemiyorum. birde birkaç yılı kaldı kasasının değişmesine ve 2. eli de temiz yok malesef.

• Evet, hem testlerde söyleniyor hem de iki araçla test sürüşü yaptım Passat bariz daha sert Superb'den.

Bütçenize uygun ve hazırda araç bulabilirsiniz diye söyledim yoksa benzinlisi daha ucuzdur tabiki. 1.4 TSI 150 PS DSG ACT Green Tec Prestige 115.900 TL + Sunroof 4.500 TL
  • Kriterleri okumadim o butceye yeni 3008i beklerdim 1-2 aya gelir heralde.

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    o zaman Superb idi test edeyim hocam. superbin beyaz olanını gördüydüm bi ara sokakta, mükemmel araba yapmışlar demiştim.

• Peugeot a 120bin asla vermem, vereninde aklından şüphe ederim hocam

• Superb kullanicisi olarak superbi oneririm, aracin dis goruntusu onemli ise 19 inc jant ve cam tavan ile cok albenili duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdanaDemirr

Peugeot a 120bin asla vermem, vereninde aklından şüphe ederim hocam

Saygisizlik standart donanim galiba.Neyse ne alirsaniz alin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 22 Temmuz 2016; 22:19:43 >
  • superb alırdım bende. Gerisi hikaye.
  • Sıfır ayarında 1-2 yaşında 316i m paket alınabilir.
    Örneğin: 321808041

• Benim anlamadigim niye millet bmw yi m mercedesi amg donanimla aliyor. Suru gibi yasayan milletiz. Neyin ne oldugunu kimse bilmez cunku baskalari dedigi icin yapar.
    M ve amg donanim spor donanimdir. Konfor odakli deildir. Evli adamin ne isi var spor aracla? Her konuda suruyuz.

• 329 al bak keyfine

• 3.20i neden düşünmüyorsunuz o fiyata
    Yada yeni tigu olb

• Bmw 5.75 alın

• 2015 model 3.18i alınır illa alman olacak dersen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Benim anlamadigim niye millet bmw yi m mercedesi amg donanimla aliyor. Suru gibi yasayan milletiz. Neyin ne oldugunu kimse bilmez cunku baskalari dedigi icin yapar.
    M ve amg donanim spor donanimdir. Konfor odakli deildir. Evli adamin ne isi var spor aracla? Her konuda suruyuz.

Kuzenimde gla 200 var amg donanımlı. Bozuk yollarda kullandım bodrum yalıkavakta bilen bilir yolları. O kadar sert ki 40la gittim şehir içinde araca zarar vermemek için. Düz yolda çok iyi amg ama türkiyenin yolları belli bence de amg uzun vadede yürüyen aksamınızı değiştirmenize ve masrafa neden olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.