Şimdi Ara

İlandaki 2011 Auris 1.6 Otomatik için kapora verdim birkaç sorum olucak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ikinci el 2011 model 1.6 tam otomatik Auris için kapora vermiş bulunmaktayım.Aracı pazartesi günü alıcam. Aracı aldığım yer Bursa'da büyük bir mercedes yetkili bayisi. Araç ,sıfır araç alan başka bir müşterinin aracı.Bugün eşimle gittik ve araç çok hoşumuza gitti beğendik kapora verdik.

Otomatik almamdaki sebep eşimin sürebilmesi daha önce otomotik vites bir aracım olmadı.Araç 81.000 km de kafama takılan bir kaç şey var. Araçta arka tampon değiştmiş ve arka çamurlukta bir avuç kadar boya var. Aracın hasar kaydı toplamda 2.400 lira çıkıyor sizce bu hasar kaydı yüksek midir?Şase no dan sorgulama yaptığımda kayıtlı hasar çıkmıyor ? Daha önce hiç hasar kayıtlı bir aracım olmadı.Satarken sıkıntı yaratırmı ? Birde araç en son 71.000 km de toyota servisinde bakıma girmiş bundan önceki tüm bakımlarıda yine yetkili serviste yapılmış. Tam benim aldığım km de bakım zamanı gelmiş. Ben açıkcası yetkili servis yerine özel serviste yaptırmayı düşünüyorum bu bakımı. Bu km 'de aracın bakım masrafı ne kadar tutar yardımcı olursanız sevinirim. Birde aracı 45.000 TL'ye aldım. Bu fiyat içinde pasta-poliş , boya koruma ve depoyu full olarak vericekler fiyat sizce normal mi?Şimdiden çok saolun.

Birde sizce bu fiyata auris otomatik almak iyi bir tercihmidir ?

Aracın ilanı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2011-auris-beyaz-81.500-km-de-322034176/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAhin -- 22 Temmuz 2016; 21:01:41 >

• 2-3 daha verip elegant alabilirdiniz. Donanım olarak çok daha iyidir, daha önemlisi esp vardı.
    Ama Bize hayırlı olsun demek düşer.
    Sorularınıza gelirsek 2400 hasar kaydı önemli değil, bakım ise 10 binde birdir yani 81-82 binde bakıma girin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

2-3 daha verip elegant alabilirdiniz. Donanım olarak çok daha iyidir, daha önemlisi esp vardı.
    Sorularınıza gelirsek 2400 hasar kaydı önemli değil, bakım ise 10 binde birdir yani 81-82 binde bakıma girin.

Valla hocam bu denk geldi bunu aldım desem daha doğru olur. Artık ikinci el araçtan korkar oldum.Firmanın kurumsal olması ve 6 ay şanzıman , motor ve diğer önceki kullanımlara bağlı sorun çıkması konusunda garanti verdiler.Bu sebepten bu aracı çok istedim. Sahibinden yada farklı galerilerden alsam bu garantileri vermiyorlar. Firma müdürü beni bu konuda iyi ikna etti açıkcası.
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    üstteki arkadaşın yorumlarına katılıyorum.elegant çok daha iyi olurdu ama nasipte bu varmış hayırlı olsun kazasız belasız binin.Araç tam otomatik 4 ileri.yakıt tüketimi biraz fazla.ileride tüp düşünmelisiniz bence.başka hiçbir sorunu yok aracın.
  • hayirli olsun guzel arac . guzel bir jant takimi lazim buna.ama icinizde kusku kalacaksa almayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 22 Temmuz 2016; 20:58:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

2-3 daha verip elegant alabilirdiniz. Donanım olarak çok daha iyidir, daha önemlisi esp vardı.

Valla hocam bu denk geldi bunu aldım desem daha doğru olur. Artık ikinci el araçtan korkar oldum.Firmanın kurumsal olması ve 6 ay şanzıman , motor ve diğer önceki kullanımlara bağlı sorun çıkması konusunda garanti verdiler.Bu sebepten bu aracı çok istedim. Sahibinden yada farklı galerilerden alsam bu garantileri vermiyorlar. Firma müdürü beni bu konuda iyi ikna etti açıkcası.

Rabbim ağız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Güzel araçtır, 2011 manuel elegant modeline 4 sene bindim, hala zaman zaman kullanırım trim sesi ve birkaç ufak sorun dışında problem yaşamadım, umarım severek uzun süre kullanırsınız.

• Hayirli olsun. 2400 hasar kaydi yok gibi birseydir takilmayin.
    Bakim maliyeti yag,yag filtresi,hava,polen filtresi serviste 450-500 tl , ozelde 250tl civari tutacaktir.
    Ozel serviste yaptirabilirsiniz bir skinti olmaz.
    Ekstra olarak fren balatasi sanzuman yagi cikabilir.

Hayirli olsun guzel arac fiyat normal tam otomatik sadece yakit 9lt civari olur cok yol yapmiyorsaniz problem degil.

• Bu paralara 1.4 d4d alın 49 civarına bulursunuz comfort extra
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bu paralara 1.4 d4d alın 49 civarına bulursunuz comfort extra

Yari otomatigi onermiyorlar hocam? Birde 49 civarina cikmak istemiyorum 35 benim icin cok iyi suan icin. Ilanlara bakiyorum fiyat normal gibi gorunuyor.

• Babamda elegant olani var. Guzel araba ihtiyacinizi gayet iyi karsilar. Tek kotu yani cok kucuk bir bagaji var. Lpg ile bedavaya yakin gezersiniz. Hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bu paralara 1.4 d4d alın 49 civarına bulursunuz comfort extra

Yari otomatigi onermiyorlar hocam? Birde 49 civarina cikmak istemiyorum 35 benim icin cok iyi suan icin. Ilanlara bakiyorum fiyat normal gibi gorunuyor.

Şanzıman sarsıntılı olduğu için pek onermezler

• Hocam bana pahalli gbi geldi. Babamin borclarindan dolayi ben ise baslamadan sahibindene koymustuk 2010 model fakat 2011 kasa 24bin km kaza yok cok az kullandi. araba hep garajda yatti. rutus boyasi var oda tas izi olan bi yer. 46 bin istemistik. Ben atandiktan sonra iptal ettik.
    Km si yuksek degil mi o fiyata

• Hayırlı olsun 2400 hasar kaydı hiçbirşey,yeni astra'nin matrix farinin teki 5000 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Hocam bana pahalli gbi geldi. Babamin borclarindan dolayi ben ise baslamadan sahibindene koymustuk 2010 model fakat 2011 kasa 24bin km kaza yok cok az kullandi. araba hep garajda yatti. rutus boyasi var oda tas izi olan bi yer. 46 bin istemistik. Ben atandiktan sonra iptal ettik.
    Km si yuksek degil mi o fiyata

Valla hocam epeydir araba ariyorum. Bulabildigim en temiz arac bu. Birde dedigim gibi garanti verdikleri icin cok fiyata takilmadim. Bulsamda daha ne kadar ucuza bulabilirimki piyasa ortada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.