Şimdi Ara

Kız Meselesi ( Dolmuş içerir )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni taşınmış oldugum Antalya'ya 2 yılda alıştım diyebilirim.

Her sabah evden çıkıp durağa gittiğimde benden 100 metre ileride başka bir duraktan dolmuşa binen kız var. Ben uzun boyluyum ( 1,88) dengimi bulmak gerçekten çok zor herneyse. Bu kızla karşılaştım boyu 1,80 vardır. Dışardan baktıgımda şikayet edebileceğim bir durum yok. Kız öyle çok da ahım şahım güzel değil. Üçgen vücut var ve sporcu oldugu giyinişinden fiziğinden belli. Demem o ki kıza açılsam ve konuşsak ve işler ters gitse ( bu konularda pozitif düşünmek baya zor ) ben hergün işe gittiğim o dolmuşa nasıl binerim yada kız nasıl biner.

Yaşım 22

ASIL SORU ŞU = KIZLA KONUŞMALIMIYIM

Ciddiyetsiz arkadaşlar yazacaksa konunun boş kalmasını yeğlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-Foodie -- 22 Temmuz 2016; 15:07:33 >

• cengiz hard kullanıcısına yanıt
    Üniversite evet üniversite iyidir kelimeler yetmeyebilir merak edenlerin okumaları lazım.
  • Git konuş tabi hatta şöyle yap: Arkasına ''Ağaç
    oldun bekle bekle birazdan ilk meyveni verirsin bence'' de ve
    ciddi ifadeden birden gülümser ifadeye geç.. Kızın vereceği
    muhtemel karışıklara göre bu tondan devam et. Daha sonra muhabbeti çok uzatmadan numarasını iste. Sonra gerisi gelir zaten.
  • emre_02 E kullanıcısına yanıt
    O tip birisi değil
  • konuşmadan önce birkaç defa göz teması kurmaya çalış ya da seni görüp fark ettiğinden emin ol. kendimi onun yerine koyuyorum hiç tanımadığım görmediğim bir adam tanışmak vs istese durakta hoş karşılamam, ancak bakıştığım biri olursa işler değişir. :)
  • diyelim ki konuştunuz, olmadı. ya da oldu ama ayrıldınız. o dolmuşa ikiniz de bineceksiniz. ilk 1 hafta garip gelecek, sonra alışacaksınız. konuşmayıp bakışmayacaksınız, gözleriniz kesişse bile hemen kaçıracaksınız ve bu size normal gelecek. korkulacak bir şey yok yani, konuş gitsin.
  • Dostum önce birazcık kendini belli et. Onu kesererken felan yakalasin seni. Sonra tanış. Varlığını bilsin. Sen her zaman onu goruyor olabilirsin ama o senin o duraktan geçtiğini bile bilmiyor olabilir. Yoldan geçerken gelip konuşan alelade birisi sanmasin. Gözleri tanisin. Bu arada burayı da güncellemeyi unutma.

Ha sorunun boylr biseyi deneyeyim mi yoksa gerek yok mu diyorsan , ben olsam denerim. Sonuçta olmazsa olmaz. Kaybedecek bisey yok. Başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 23 Temmuz 2016; 14:3:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hedwigstark kullanıcısına yanıt
    Zaten o da aynı dertten müzdarip gibi . O yüzden mi bakıyor bilmiyorum ama bakıyor yani
  • Beni bildiğinden varlığımdan onu kestiğimden emin oldugunun farkındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

Beni bildiğinden varlığımdan onu kestiğimden emin oldugunun farkındayım.

O zaman sıkıntı yok. Yürü hocam yürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 24 Temmuz 2016; 19:54:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz hard

Hocam korkma, git konuş tanış bi bahane bul aç muhabbeti. Kadınların böyle şeylerde bazılarının ilkinde reddettiğine bakma, reddedilirsen bidaha git iki üç kez dene ciddi olduğunu anladığında niyeti varsa arkadaş olur seninle. Hergün böyle düşüneceğine şansını dene, ilkinde reddetse bile bidaha git, biraz çaba sarfet. Baktın olmuyor ki eğer biraz konuşmayı bilen biriysen olmaması için hiçbir sebep yok (belki sevgilisi olabilir), erkekler kadınları ne kadar arzuluyorsa, seviyorsa, kadınlarda aynı şekilde erkekleri arzular ve sever

O değilde, üniversitedeki Antalyalı kız aklıma geldi de, neydi o öyle ya

forumun mr.pink'den sonraki diğer asosyal kazanovası hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier17 -- 24 Temmuz 2016; 20:49:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

Hocam korkma, git konuş tanış bi bahane bul aç muhabbeti. Kadınların böyle şeylerde bazılarının ilkinde reddettiğine bakma, reddedilirsen bidaha git iki üç kez dene ciddi olduğunu anladığında niyeti varsa arkadaş olur seninle. Hergün böyle düşüneceğine şansını dene, ilkinde reddetse bile bidaha git, biraz çaba sarfet. Baktın olmuyor ki eğer biraz konuşmayı bilen biriysen olmaması için hiçbir sebep yok (belki sevgilisi olabilir), erkekler kadınları ne kadar arzuluyorsa, seviyorsa, kadınlarda aynı şekilde erkekleri arzular ve sever

O değilde, üniversitedeki Antalyalı kız aklıma geldi de, neydi o öyle ya

forumun mr.pink'den sonraki diğer asosyal kazanovası hayırlı olsun

Trollerle uğraşamam. Blok

ben miyim troll olan bu gidişle ömrünün sonuna kadar kızlarla konuşamayacaksın,asosyal kalıp,pısırık bir ömür süreceksin. neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam gidip konuş terslerse terslesin kızı gözünde ilah yapma küstah ol ve küstahlıktan çekinme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Her insanın bir karakteri vardır. Ben bu karakterin dışına çıkamam küstahlık bana göre değil. En oluru neyse onu düşünüp uygulamalıyım
  • Her bakışma konusunda olay aynı.kızda bana bakıyor kızda beni kesiyor.gözü var bakmasın mı yani.bu kadar kafanızdakurmayın.madem eminsin gülümsediğin an onunda olumlu tepki vermesi lazım.kasma git günaydın de ilerle.tepki vermesse de o senin boşanmış olduğun karın değil.otobüse nasıl biner napar falan çok abartıyosunuz düşünüyosunuz cidden

• neden her gördüğünüz kızla muhabbete girmeye tanışmaya çalışıyorsunuz.Herzaman bindiğin bi otobüs ve sürekli karşılaştığın biri ise olumsuz bişey olursa sonrasında hep negatif bi ortam olacaktır o ya da sen huzursuz olursun.Bu yüzden olağanlığı bozma bırak kalsın , bi konu olursa konuşursa konuşursun bekle bence.
  • hep zıpıttıçıktı cevaplar . Boşverin diyelim oldu ekstra masraf Kim ceyiz düğün hazırlığı yapıcak kim kiraya cıkıcak. Nolcasa olsun belki ayağı ayağıma takılır tesadüfen 2 laf ederiz. Zıpıttıçıktı hayatlar için jelibon tadı veren endoplazmikretikulum düşüncelere kapılıp kendimizi harap etmemeliyiz
  • Ona bak onunda sana baktıgı an hafifçe gülümse yanına git buraya taşınalı bi süre oldu ama hala alışamadım de şuraya nasıl giderim falan ordan bişeyler konuş yadaa zor biraz ama kızın nereye gittigini ögrenmeye calış . Ona o gittigi yere nasıl gidebilicegini sor . Birlikte gidersiniz konuşursunuz falan

• Konuşmak yırtıklık zıppıçıktılık falan değildir git konuş ne kaybedersin
  • Konus,hayata 1 kere geliyoruz. Icinde kalmasindansa konus gitsin. Aranizda bi sey olmasa bile yine binersin istedigin yerden nolcak utanilacak.seyler degil bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.