Şimdi Ara

Ekko güçlü değilmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekkoya sardım şu sıralar oynaması çok zevkli ve sizcede güçlü değil mi?
    Orman itemi dışında tank gidiyorum genelde. Eğer gerek yoksada rylai-hex roket kemer falan alıyorum biraz tanklık sağlıyor hemde iyi ap veriyor.

Ekko güçlü değilmi?

• Tank ekkoyu nerflerken ap ekkoyu buffladilar o yüzden güçlü.Hatta gizli op.Sadece w nerfu kötü oldu ap ekko için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Tank ekkoyu nerflerken ap ekkoyu buffladilar o yüzden güçlü.Hatta gizli op.Sadece w nerfu kötü oldu ap ekko için.

Tank ekko nerfden etkilenmedi bence o kadarda hala çok iyi durumda. Ap ekko evet dediğin gibi gizli op sadece e ile adc tekledim bir oyunda.
  • Bir türlü beceremesem de oynaması aşırı zevkli
  • Harbiden ben de tekledim e ile Jhin i şaşırmıştım Orman oynarken rünlere ne giriyorsun, kabiliyetler ve orman dönüşünü nasıl yapıyorsun ? Biraz zor sanki dönmesi ilk başlarda
  • Ekko babuş hala opi tank mank nerfi fasa fiso tankta kassan aslanlar gibi tank oluyor demıçta kassan aslanlar gibi demıç atıyor ekko çıktıgı saat aldıgım tek şampıyon sanırım bide sandstorm skinide var oynarken dududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududduddudududduduudududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduudu diyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Ekko babuş hala opi tank mank nerfi fasa fiso tankta kassan aslanlar gibi tank oluyor demıçta kassan aslanlar gibi demıç atıyor ekko çıktıgı saat aldıgım tek şampıyon sanırım bide sandstorm skinide var oynarken dududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududduddudududduduudududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduudu diyorum :D

En güzel skini o bence,project falan yanında kötü kalıyor,splash artı yeter

• bence diil
  • Bende katarina sardım nedensizce.İşin garibi hiç de kötü oynamıyorum napsam lane mi değiştirsem.
  • Üstünde iki pasif yükü olan adama E ile atladığında o hasarı beklemiyor ve neye uğradığını şaşırıyor..

• ekko pis vurur. oyun yapar. adamın aklını alır. hasarı güzel. kitle kontrol var. eşsiz ultisi mükemmel pasifi var. farm temizler. suikastçilik yapar. alın aldırın oynayın oynattırın.
  • Diananın gelişmiş versiyonu vursun o kadar tabi. e kullandıktan sonra lich boğan pasifiyle adc tekliyorsun.
  • quote:

Ekko babuş hala opi tank mank nerfi fasa fiso tankta kassan aslanlar gibi tank oluyor demıçta kassan aslanlar gibi demıç atıyor ekko çıktıgı saat aldıgım tek şampıyon sanırım bide sandstorm skinide var oynarken dududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududduddudududduduudududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduududududududuuddudududududuuduududududududududududududuudduudu diyorum :D

hocam imzanızdaki yeni dc filmindeki kız mı
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    evet harley quinn işte
  • quote:

evet harley quinn işte

FİLMİN ADI NEYDİ
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    4 agustosta cıkıcak suicide squad
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Sindra oynamayah mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Harbiden ben de tekledim e ile Jhin i şaşırmıştım Orman oynarken rünlere ne giriyorsun, kabiliyetler ve orman dönüşünü nasıl yapıyorsun ? Biraz zor sanki dönmesi ilk başlarda

Aşama 2 rünleri var biraz hala bende hesap yeni pek rün dizemedim. sarı zırh mavi büyü direnci 2 tanesi bekleme süresi mavilerin. cevherler ap kırmızılar büyü nüfuzu.

300 can biriktiren kabiliyet

Kurbağadan sonra blue yu rahatça kesebiliyorum. 2. skill w açıyorum. Biraz zor olabiliyor evet.
  • Ekko iyide tr de oynayabilen pek yok :D
  • quote:

4 agustosta cıkıcak suicide squad

Türkiye'de 12 Ağustos diye biliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.