Şimdi Ara

KABLONET BELASI ( ANKARA Y.MAHALLE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ucuz bişi olsun diye seçtiğim 128 lik kablonet bağlanalı 1 hafta oldu ama daha internette sörf yapma keyfini çıkaramadım evime bölgeye kac defa teknik ekip ( tabi bi halttan anladıklarını sanmıyorum hepsi bilgisiz konuya hakim olmayan insanlar) geldi gitti ama nedense halen benim hattan düşme ve yavaşlık problemimi çözemediler telefonda adam bana sinyal değerleriniz gayet iyi diyor ama gel gelelim ben neden sürekli düşüyorum ve çok yavaş bağlanıyorum 1 mb dosya download etmek için tam 7 dakika bekliyorum :(((( anlayın siz çilemi artık bu kablonet kutusu hemen bizim binanın önünde ve aramızda toplam 20 mt var ama buna rağmen sorunu çözecek kimse yok BURASI ANKARANIN METROPOL İLÇELERİNDEN YENİMAHALLE 347 44 44 Nolu aramayı aramaktan artık bay geldi

• Donanimhaberin geldiği hale bak önceden konu açılınca 10 dakika içinde onlarca yorum yazılır sorunlar paylaşılırdı .. yazık yazık bu form ölmüşte kimsenin haberi yok ee abuk sabuk konu başlıkları açılırsa olacağı buyduu duy bizi site yöneticisi yakında donanımhaber de tamammen bitecek bu gidişle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.