Şimdi Ara

Anneye 1000 tl bütçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum pek çok konu var benzeyen ama herkesin ihtiyacı farklı.
    Düşüncelerimiz-beklentilerimiz şöyle: Bütçe 1000 tl
    1-Samsung-sony-htc markaları arasında düşünüyoruz. Yani iphone çakması 1000 tllik telefon değil. 1000tllik ucuz ama belli bir marka olsun istiyoruz
    2-Uygulama mağazası iyi olsun. Yani nokia ya da windows mobile almama nedenimiz bu.
    3-Annem ilk kez dokunmatik telefon kullanacak kullanımı-arayüzü basit olsun istiyoruz.
    4-Annemin düşündüğü samsung galaxy j7
    ***Bu 1000tllik bütçeye suya dayanıklı olanı da var mıdır?
    Not fanatikliğe gerek yok fanatikleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony xperia m4 aqua var suya dayanıklı, dahili hafızası da 8 gb o konuda uyarayım. Onun dışında j7 önermiyorum ram 1.5 gb zaten touchwiz arayüzü ağır. Ram i en az 2 gb olan telefonlara bakın derim, ayrıca xperia c4 var j7 nin muadili ama 2 tık önde ondan, 200 tl eklerseniz lg g4 te var fiyatına göre çok iyi bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 22 Temmuz 2016; 10:30:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etrafınızda carfour varsa uğrayın dün note 3 899 liraya aldım note 4 ü 5 dk ile kacirdim 1100 e gitmiş

• Sony arayuzu hem daha sade hemde daha stabildir samsunga gore,m4 aqua yada c4 annenize rahat yetecek ve kolay alisacaktir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.