Şimdi Ara

Evelynn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler jung için evelyn almayı düşünüyorum taşır mı tavsiyeleriniz neler

• Görünmez orman çocuğu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hecarim oyna Evelynn yerine daha garanti bi pick.
  • oynuyorum hocam banlanması halinde başka bir op hero arıyorum :D
  • Bilirsen güzel arkadan dolan ve free gank ama şuan bir kargaşa var millet ap-can eve mi yoksa ad-tank eve mi oynayacaklarını şaşırdı.Ben hybird gidiyorum kafa rahat oluyor sıkıntı oyun başı sen hareket edene kadar sakin geçmeli yoksa yalan olur oyun.
  • Harethn kullanıcısına yanıt
    Evelynn OP değil üzerinde bayağı ustalaşman lazım anca o şekilde seri maç kazanabilirsin. Olaf, Vi, Sej oyna bence
  • eve şu sıra oynanmaz pek kha olaf heca yakalarsa ormanda dar alanda yaman fight döner :D
  • Vi oynayabilirsin. AD kasıp ADC'yi Team Fight'tan çıkarırsın rahatlılka.
    Ayrıca Kha' Zix'te çok iyi durumda şuanda.
  • Nb3 gibi full ap kasarsan adcyi midi tekliyosun early game de biraz sıkıntılı onu atlatirsa güclü hero

• Çoğu arkadaş oynanmaz yok kha seju heca daha iyi olur demişler fakat ben tavsiye ediyorum en iyi gank atan orman şampiyonudur ayrıca khazix ormanda yakalasa ne olur evelynn başlarda başarılı gankler le kasılıp tek atıyor ayrıca oyun başı baskın güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Çoğu arkadaş oynanmaz yok kha seju heca daha iyi olur demişler fakat ben tavsiye ediyorum en iyi gank atan orman şampiyonudur ayrıca khazix ormanda yakalasa ne olur evelynn başlarda başarılı gankler le kasılıp tek atıyor ayrıca oyun başı baskın güzel oluyor

"en iyi gank atan orman şampiyonudur"

Arkadaş iyi bir Elise'den veya Sejuani'den gank yememiş.
  • quote:

Çoğu arkadaş oynanmaz yok kha seju heca daha iyi olur demişler fakat ben tavsiye ediyorum en iyi gank atan orman şampiyonudur ayrıca khazix ormanda yakalasa ne olur evelynn başlarda başarılı gankler le kasılıp tek atıyor ayrıca oyun başı baskın güzel oluyor

earlyde en iyi gank atan şampiyon evelyn değildir.Önce bunu söyleyim 3 levelde en iyi gank atan şampiyonlar vi gragas lee shaco varken en iyi gank atan evelyn demen? Daha evelynin ccsi yok 6 levele kadar 3 levelde nasl en iyi gank atan şampiyon oluyor anlatsana bana? Ha bu arada xin xao unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Katılıyorum evelynin earylde en iyi gank atan herodur demek oyundan anlamadığının göstergesi.Shaco lee sin vi gragas elise xin zao zac varken evelyn en iyi gank atan şampiyon komik
  • Evelynn aliyorsan taşıyabileceğini düşündüğün laneden ayrilmayacaksin. Diğer iki laneden feragat edeceksin. Hem sen kasacaksın hem o laneyi kastiracaksin. Bana kalırsa bot cample ve iki kişiyi outplay et. Sen ve bot kassin oyun %90 sizde. Evelynn yayını izlemek istiyorsan ac1dburn izleyebilirsin. Twirch ismi bestevelynn mı öyle birşey. Evelynn çok op ama bilene. Her oynadığımda bot afk kalıyor. Çünkü hiç bottan çıkmıyorum. Adamlar sövmekten oynayamiyor. Özellikle low elodaysan her turlu taşırsın

• Eve op değil ama güçlü zaten ne kadar otp eve oyuncusu görsem ya master-chall yada smurf oynaması kolay değil ve late gamede duruma göre düşebiliyor

• quote:

quote:

Allah aşkına elise iyi gank atar hadi tamam da sejuani nedir ya güldürme beni sejuani ile evelyn karşılaştırıyorsun

• kek2 K kullanıcısına yanıt
    Hayırda totem olduğu sürece xin zhao ne yapabilir söyler misin sen çok mu oyundan anlıyorsun senin dediklerin şampiyonları 100lerce oynadım bu sonucu çıkardım evelynn daha yeni oynamaya başlamama rağmen veya başka bir örnek gragas 6 olmadan ne yapabilir bunların hepsi benim karşımda olduğunda hiç gank atamıyorlar bile güzel totemlemeyi bilmiyorsan o senin hatan
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Aslında adamlar haklı evenin en büyük sorunu ccsinin bulunmaması ve elise ve seju ile dive girmek daha rahat eve ile dive girmek diğerlerine göre çok daha risklidir
    Şöyle bir durum da var eve baskın atacak pozisyon bulamıyorsa karşı ormancıya baskın attırmamaya oynar bu sefer de
  • Gragası tercih edebilirsin en zevkli orman şampiyonlarından diyebilirim, ayrıca e + sıçra kombosuda tepki verilmesi çok çok çok zor olan kombolardandır. tavsiye ederim. reksaide aynı şekilde nerf yesede hala reksai o.
  • quote:

quote:

quote:

Allah aşkına elise iyi gank atar hadi tamam da sejuani nedir ya güldürme beni sejuani ile evelyn karşılaştırıyorsun

Evelynn mobil değil ve hard CC'si yok.. Bahsettiğim şampiyonların ikisi de hard CC/hasar sahibi. Sadece vurarak nereye kadar? Yürüyerek kaçar o zaman karşı şampiyon. Ayrıca "Güldürme beni" dediğin Sejuani junglerlar arasında en yüksek win rate'e sahip beş şampiyondan biri. Yine gapcloser eksikliği Evelynn'in assassin olması için yeterli değil. Assassin/fighter arası ucube bir hilkat garibesi olmaya zorluyor onu (bkz Nocturne).

Bilemedim hâlâ anlatabildim mi ama şu olay sayesinde pembe ward kullanabilen ve biraz beyni olan bir insan Evelynn'i Rylai tarzı bir item alana dek mahvediyor. Sezon 4'te Lee Sin, Elise ve Evelynn'den başka güçlü jungler yoktu ama artık devir Hecarim, Gragas/Sejuani, Elise, Rek'Sai devri. Bunu eskiden Evelynn oynayan biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 22 Temmuz 2016; 16:47:25 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.