Şimdi Ara

(ALINDI) Yarın alacağım, Leon FR 1.4 TSI yada Yeni Megane Touch 1.2 TCE mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün son pazarlıkları yaptık ancak ikilemde kaldım hala karar veremedim acil yardımlarınızı rica ederim.

Seat Leon FR 1.4 tsi 125 bg manuel kırmızı 67.500 tl
    Yeni Renault Megane Touch 1.2 Tce 130 bg manuel kırmızı 65.000 tl

İkilemde kalma sebebim Leonu tık para peşin alacağım Meganı ise 41.000 tl peşin 24bin 24 ay sıfır faiz ayda bin bin ödeyeceğim,
    Fiyatları aldım ancak hala çok kararsızım yarına karar vermem lazım seat'a 1000tl zam gelmiş p.tesinden itibaren.

Evliyim çocuk yok yaş 29 önceki arabam volvo 1.6 d dizel premium sunrooflu düz vites teşekkürler.

Edit:
    Arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim aracı aldım, yeni kasa yeterli donanım seviyesi 20.000km bakımı ve en önemlisi yeni iş kuracağım nakit lazım olduğu için 64.500 tl megane touch 1.2 130 bg hayırlısı olsun, 40500 peşin 24 bin 24 ay bin bin artı 500 tl hayat sigortası onlardan. Ancak söylemeliyim ki Benzer bir finans kampanyası olsaydı tereddütsüz leon alırdım estetik ve donanım farkından dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nautilus20 -- 22 Temmuz 2016; 12:12:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Leon Fr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leon fr tabi ki :)

• Düz leon olsa belki megane derdim bende de leon fr var bence kesinlikle fr.

• Leonun sportif duruşu yeter.

• Boy 1.80 üstüyse megane arka diz mesafesi cok dar hatta diz mesafesi yok

• hangi arabayı almanız yönünde yorum yapmıyacağım ama renk seçiminizden ötürü tebrik ederim.

her tarafın şirket arabası renginde beyaz dolduğu günümüzde azda olsa böyle zevkli birilerinin kaldığını görmek sevindirici.
  • Leon fr

• Fiyatları nereden aldınız acaba, ben iki araba için de 69000 TL den aşağı düşüremedim.
  • Leon fr fakat ilerideki kasa değişikliğini de göz önünde bulundurmak lazım.
    Fransız otomobillerinden de nefret ederim ama Megane'nın kasası yeni, parçası kolay temin edilir ve ucuz olur. Ayrıca 24.000 tl 24 ay 0 faiz avantajlı.

Yinede Leon Fr diyorum

• Nautilus20 kullanıcısına yanıt
    Silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udeskota -- 7 Ocak 2017; 20:51:7 >
  • Bomboş arabaya 65 lira verme abi, leon hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah :)

• Mavi alin bence leonu cok iyi duruyor.

• Bence megane alın farkınız olsun. Leon plastikten ibaret.

• Çıkış zamanları tam tersi olsa kesin kesin leon fr ama eski tasarım olsada yine leon fr çok enteresan

Es kaza megane 4 senelik leon 6 aylık tasarım olsa minimum 200 sayfa megane taşlanırdı

• Kesinlikle Megane.
  • muhtemelen fr nin opsiyonlarını yapmamışsınızdır bu yüzden megane daha mantıklı.
  • Hocam en mantiklisi 5 bin lira daha verip 150 hp fr almanizdir.

• Megane daha sık bir arac donanım seviyelerini bilmiyorum ancak oyum megane a guncel ve daha güzel olduğu için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seat ta Seat Hi-Fi ses sistemi ve büyük ekran varsa Leon derim,geri kalan herşey için megane.

Meganenin arka süspansiyon bağımsız,leon torsiyon kullanmış.
    Megane iç hacim genişliği ve arka diz mesafesi daha iyi.
    Yol tutuş olarak megane gene bir tık yukarıda.
    Leon da trim sesleri çok ve malzeme işçiliği düşük.Megane hemen hemen Talisman ayarında.
    Servis olarak Renault daha yaygın ve doğuş oto gibi kazıkçı bir zihniyete sahip degil.
    Otomatik şanzıman olarak EDC sorunsuz ve başarılı.
    Tasarım olarak yeni bir jenerasyon,editörlerden bayağı övgüler aldı.

Son olarak megane ses yalıtımı konusunda daha başarılı.Lakin paket olarak bomboş paket denilmiş,bomboş paketse düşünmek yanlış.O büyük ekran,ambians aydınlatması,vırt tırt olmadıktan sonra sümbülün süslüsü olur.TSİ vs TCE motorlar direkt enjeksiyonlu LPG taktırmayı düşünürseniz uyumsuz ve yeterli verim alamazsınız,kit parası da bayağı tuzlu olur.Km de şehir içi 40-45 kuruş tüketim şu zamanda maaşın yarısını götürür.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.