Şimdi Ara

Facebook Messenger kullanıcı rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook Messenger kullanıcı rekoru kırdı 
    Mobil iletişimde önemli bir güç haline gelen Facebook Messenger hızlı yükselişini perçinlemeye devam ediyor. Geride bıraktığımız ocak ayında 800 milyon kullanıcıya ulaşan sohbet servisi, her üç ayda 100 milyon kişinin dahil olmasıyla, nisanda toplam 900 milyon kullanıcıya sahip olduğunu açıklamıştı.

Ayrıca Bkz.Facebook "Durum Çok Ciddi" paylaşımlarına müdahale etti
    Facebook Messenger departmanından sorumlu David Marcus yaptığı açıklamayla uygulamanın dünya çapında 1 milyar kişiye ulaşmayı başararak önemli bir eşiği geride bıraktıklarını ve büyük heyecan duyduklarını dile getirdi. Bu rekorun şüphesiz en büyük mimarı olan kullanıcılara teşekkür eden Marcus kişileri diğer insanlara ve firmalara bağlamaya devam edeceklerini, sıradaki hedeflerinin ise rekoru ikiye katlamak olduğunu ifade etti.

Facebook Messenger’ın günlük trafiği dudak uçuklatıyor

Edinilen son bilgilere göre iOS'ta Facebook’tan sonraki en popüler ikinci uygulama olan Messenger, Android platformunda ise 1 milyardan fazla kez indirildi. Günde 1 milyar mesajın yazıldığı serviste her ay 17 milyardan fazla fotoğraf kişiler arasında gönderiliyor. Üstelik 24 saat içerisinde paylaşılan GIF’lerin 22 milyonu geçtiği belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.Mark Zuckerberg yayınladığı video ile Neymar’a meydan okudu
    Mark Zuckerberg ise tüm Messenger ekibiyle meksika dalgası yaptıkları aşağıdaki videoyu yayınlayarak şu mesajı paylaştı:

"Topluluk kilometre taşı: 1 milyar insan artık her ay Messenger'ı kullanıyor! Bunun parçası olan herkese teşekkürler ve aşağıdaki videoda bunu kutlayan Messenger ekibindeki herkese de teşekkür ederim. Yapacak çok şey var ve çok yakında daha fazlası hayata geçecek fakat bu dünyayı birbirine bağlama macerasının başka bir adımı!"

• Messenger uygulaması kullanıcılara dayatılırsa uygulamanın bu kadar kullanıcı sayısına ulaşması normaldir. Bunun yerine Facebook Lite uygulaması veya uygulamanın yerine geçenhttps://mbasic.facebook.com sitesi kullanılabilir. Böylece hem Facebook'a daha hızlı erişmiş olursunuz, hem de Messenger dayatmasından kurtulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorla kullandırıyor

• zorla kullandırıyor mesajlara falan da erişim istiyor
  • Uygulama gayet tatlı insanlar bazen gereksiz abartıyor. Teşekkürler Zucky

• Zorla kullandırılmasa 50000 kişi anca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facem var emmaaaaaa uygulaması ve mesngeri telefonumda kurulu değil.
    Farede fazla takılmam bazen girer çıkarım. Oda tarayıcıdan MSN lazım değil
    Msajlasma yapmak istersem pc sayfasını açıyorum.
    Facebook hoştur güzeldir amma bekara ve parasi bol olana ben nidem faceyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 21 Temmuz 2016; 22:30:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında kullanırdım, sürekli telefonu uyandrırdı ıvır zıvır; şarjını yerdi. Sildim, attım...
  • Bende kullanmamak için inat ediyordum bi aralar Şuan kullanıyorum o kadar da kötü değilmiş
  • Ben bir whatsappı bilirim o kadar

• Facebook Messenger yakında paralı olur bi ara söylenti vardı zaten

zırt pırt ötüyor zamanlı zamansız hadi acil durumlarda iyi oluyor da şarj gitmiyor artık neredeyse telefon şarjdan çıkmayacak hal aldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.