Şimdi Ara

Riven Montage (=

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gerçekten emek verdiğim ve uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkardığım Riven Montage'ımı sizlere sunmaktan gurur duyarım her türlü eleştiriye açığım (=

https://www.youtube.com/watch?v=DCNCZEpVOy4

• tek ilgimi çeken cs riven oldu
  • 1.02-1.04 arasında ne oluyor anlam veremedim. Yarısında çıktım çok afedersin çöp olmuş. Elo Silver falan galiba zaten o flashlar beynimi yaktı. 72 gold veren adamı kesip montaj diye koymak bilemedim, pek bir saçma geldi bana.

Ayrıca şu 500k 600k falan mastery puanıyla övünen bir türkler var galiba. 500k Riven oynayıp silverda goldda kaldıysan övünülecek değil utanılacak bir şey bence o.
  • Neyse yine de emek vermişsin pişman oldum yazdıktan sonra, daha çok çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 21 Temmuz 2016; 12:18:18 >
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    ayn qnq leş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

1.02-1.04 arasında ne oluyor anlam veremedim. Yarısında çıktım çok afedersin çöp olmuş. Elo Silver falan galiba zaten o flashlar beynimi yaktı. 72 gold veren adamı kesip montaj diye koymak bilemedim, pek bir saçma geldi bana.

Ayrıca şu 500k 600k falan mastery puanıyla övünen bir türkler var galiba. 500k Riven oynayıp silverda goldda kaldıysan övünülecek değil utanılacak bir şey bence o.

Ben oyunu lig için oynamıyorum ve lige göre yargılamıyorum kusura bakma ligim gold evet her zaman arkadaşlarımla eğlenmek için girerim ve oynarım normal oyun olduğu için her elodan oyuncu gelebilir arkadaşlarımla giriyorum yorumun için teşekkürler (=
  • Emek vermişsin ama sencede biraz sıradan olmamış mı?
    Yani bir "outplay" yok.Yukarıda dedikleri gibi aşırı beslenmeden sonra oynanan bir Riven olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neyse yine de emek vermişsin pişman oldum yazdıktan sonra, daha çok çalış.

kes lan low plat
  • Kendiniz için değerli olan şeyleri lütfen forumda paylaşmayın.
    Çünkü moraliniz bozulur şevkiniz kaçar. Daha iyi olacakken daha kötü olursunuz. Low derler çöp derler. Siz büyük emek harcayarak bazı şeyleri bir araya getirmenin verdiği mutlulukla ve hevesle buradaki insanları adam? yerine koyarak onlarında görmesini istersiniz ama sonuç hüsran ve sadece içinizde biriken utangaçlıkla kalırsınız.

Onlar sizin bunun eğlence için yaptığınızı bilmezler. Kendilerinde olduğu gibi lig hırsıyla gözleri kana bulandıkları için, size güzel şeyler onlara çöp gelebilir.
    Göz zevkleri emeklerinizden daha yücedir. Onları doyuramadıklarınız için şevkinizin kırılması boşunadır.
  • Cs riven güzelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Schizz

quote:

kes lan low plat

high plat krdeş dia5 mmrım var ynlış olmasn .d
  • Çöp

• Gnara karşı çok güzel oynamışsın.Tebrikler
  • çöp kostum
  • quote:

bir insandan sadece bir forum mesajıyla ilk defa tiksindim. kendine nasıl tahammül ediyorsun anlamıyorum.
  • TeemoMushroom kullanıcısına yanıt
    Gücüne mi gitti? 800k yasuo'n mu var yoksa?

• quote:

toplasan 3 kere yasuo oynadım. elosuyla iq toplamı zar zor 3 haneli olan şahıslarla pek konuşasım yok o yüzden alıntılama hadi güzelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

quote:

toplasan 3 kere yasuo oynadım. elosuyla iq toplamı zar zor 3 haneli olan şahıslarla pek konuşasım yok o yüzden alıntılama hadi güzelim.

Neyin egosu lan bu? düz lise 2. sınıf terk lol prosu musun? Sen kimsin senin iq'un kaç söyle bakayım bana nereden mezun oldun nerede okuyorsun? Çok merak ettiğim hangi okullarda okuyorsun o övündüğün süper zekanla? Hangi eloydaymışsın onu da söyle?

Bu tipler gibi kendini akıllı sanan embesiller yüzünden yaşıyoruz ne yaşıyorsak zaten. "ilusuyla iq tuplımı zır zur 3 hınili ulın şıhislırla pik kınışısım yık." cümlelere bak, ağızlara bak. Profil resmine koyduğun tiplemeden bir gram farkın var sanki. Kendine örnek aldığın karakter odur belki de.

• quote:

quote:

quote:

Neyin egosu lan bu? düz lise 2. sınıf terk lol prosu musun? Sen kimsin senin iq'un kaç söyle bakayım bana nereden mezun oldun nerede okuyorsun? Çok merak ettiğim hangi okullarda okuyorsun o övündüğün süper zekanla? Hangi eloydaymışsın onu da söyle?

Bu tipler gibi kendini akıllı sanan embesiller yüzünden yaşıyoruz ne yaşıyorsak zaten. "ilusuyla iq tuplımı zır zur 3 hınili ulın şıhislırla pik kınışısım yık." cümlelere bak, ağızlara bak. Profil resmine koyduğun tiplemeden bir gram farkın var sanki. Kendine örnek aldığın karakter odur belki de.

niye bu kadar sinir yaptın yarana tuz mu bastım :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

niye bu kadar sinir yaptın yarana tuz mu bastım :D

Öyle korkak korkak millete laf sokma çabalarına girip de kaçak dövüşmek yok. Hani noldu döksene iq'nu ortaya?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.