Şimdi Ara

Oynamadığım süreçte lol oyunculuğumu nasıl geliştire bilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, belkide bu başlık size çok saçma gelicek ama sorduğum soru şu ben lol ü uzun süre oynuyamıca oynasamda haftada 1 ya girerim ya giremem ama şöyle bir şey var ki oda çok boş zamanım var tek çare twitch.tv ve youtubede gameplay izlemek gibi geliyor başka bir yolu yokmu oynamadan kendim geliştire bilmemin ? sorduğum soruda mantık aramanıza gerek yok çünkü soruda mantık yok ama siz sadece cevap verin oyunu oynamadan kendimi nasıl geliştire bilirim ?

• lolgür legender bisiklet binmek gibidir 1 ay ara verdim ow cıkınca geçen hecarım metada gibi bişeyler duyunca 1 maç atayım dedım baba vurdu toynağı

geliştirmek istiyorsan zeyonu teokolesi wtcferiti jahreyini izle

şaka şaka pokemon go cıktı olm azcık dolaş belki dratini yakalarısn

go fun yourself
  • Niye bu kadar kasıyorsun ki? Hayatını bu kadar adamaya veya gelişme üzerine çaba göstermeye vermene gerek yok. Oynamadan da anca teorik olarak gelişirsin zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 ay oyun oynamadım. Bildiğin refleksler sıfırlanmış. Twicth izleyerek oyun hakkında teori elde edersin. Oynayarak pratik. Birbirlerine bağlıdır. Eskisi gibi vaktimde yok. Günde 1-2 oyun atıyorum en fazla. Refleksleri kazanmaya uğraşıyorum ama %20 sine ulaşamadım desem yeridir.
    Özet geçecek olursam oyunu oynayarakta bişeyler öğrenirsin, yüksek elo oyuncuları izleyerekte. Ama pratik olmazsa bildiğini uygulayamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 21 Temmuz 2016; 15:45:24 >
  • Boşver bu kadar kasma
    Geliştirmek istiyorsan daha fazla bilgi topla,araştır ama pratik sadece oynayarak yapabilirsin.
  • Özel oyunda dialarla çilingirlerle oyna :D
  • Merhaba, 1 aydan fazla oldu oyuna girmeyeli konuyu açmadan öncede ara vermiştim zaten sonradan konuya bakacaklar için 2-3 bişey yazayım dedim.
    Eğer 1 ay veya daha uzun süre lole girmeyecekseniz veya girmediyseniz bence hiç girmeyin. Sadece 1 ayda oyunculuğumdan eser kalmamış ve sadece 1 ayda affedersiniz bence oyunun azına sıçmış riot birazda sinirliyim. Bu kadar rework olurmu. bıraktım oyunu. Zaten oyunun kitlesi 7 den 70 e söven bi kitle yaş fark etmiyo. Riotun durmaksızın oyunu değiştirmesi bilgisayarda sürekli olarak sadece bir oyunu oynayanları yani lolcüleri etkilemese de benim gibi birçok oyunu aynı anda götürmeye çalışan kişiler fazla maç atamadıkları için riotun saçma sapan yeniliklerine yetişemiyor. Laf edeceksiniz ne saçma sapanı falan sizinde haklı yanınız var ben kendi açımdan konuşuyorum tam olarak oturmuş ne op nede zayıf olmayan herolara rework getirilmesini fazlasıyla saçma buluyorum. Kısaca 1 ay girmediysen oyunu sonsuza dek silmek için iyi bi sebep. Bu arada az çok twitchi kullandım 1 ay fakat hiç bir şeye etkisi olmamış gördüğüm üzre oynanmadan ilerlemek mümkün değil, şuanda skillshotlarım bildiğiniz ÇÖP.

• quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

lolgür legender bisiklet binmek gibidir 1 ay ara verdim ow cıkınca geçen hecarım metada gibi bişeyler duyunca 1 maç atayım dedım baba vurdu toynağı

geliştirmek istiyorsan zeyonu teokolesi wtcferiti jahreyini izle

şaka şaka pokemon go cıktı olm azcık dolaş belki dratini yakalarısn

go fun yourself

cühreyn lol oynuyomu la 75 yılda bir görüyorum
  • 1 yıl ve 6 ay olarak 2 ara verdim, birinde bırakmıştım hatta ama hiçbir şey değişmedi oynayışımda.

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Yorick main falan heralde senin ? sadece 1 ay uzak kaldım riot oynadığım heroların anasını belleme kararı almış ve şuanda suikastçi güncellemesi gibi saçma sapan bi değişim getiriyo ben aralıksız olarak oynadığım süreç bilmiyorum dediğim gibi gün lol oynarım 1-2 gün tf2 bi hafta cs go bi ara arkadaşlarla lfd2 girerim sonra yine lol benim gibi bir oyuncu için riotun izlediği yol bildiğin SAÇMALIK riot sürekli olarak benim oyunumu oynucaksın yoksa 1 ay sonra girdiğinde önceden oynamış olduğun heronun skillinin içindeki pasifini silmiş olabilirim karışmam diyor. Anlamıyorum nasıl oluyoda oynadığınız herolar değişince hemen adapte olabiliyosunuz oyuna. Ben şahsen olamam. 1 sezonda oynadığım elle sayılacak kadar az heromun neredeyse hepsi rework yedi bu durumda tekrar tekrar söylüyorum tek açıklaması var riotun yaptığı bir SAÇMALIK.

(Şansıma bi ara adc oynuyayım dedim adcler düzenlendi ve mide döndüm büyücüler değişti şimdi suikastçileri oynuyorum suikastçiler değişiyor yakın zamanda supa dönmeyi planlıyodum bakalım eminim bunda sonrada sup oyuncularının anasını bellicek riot.)

Amacım kimseyle tartışmak değil sadece oyuna uzun süre girmiyenlere tavsiyem elinize bi neden geçmiş bence benim gibiyseniz aklınızı kullanıp temelli bırakın oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzaturen999

Yorick main falan heralde senin ? sadece 1 ay uzak kaldım riot oynadığım heroların anasını belleme kararı almış ve şuanda suikastçi güncellemesi gibi saçma sapan bi değişim getiriyo ben aralıksız olarak oynadığım süreç bilmiyorum dediğim gibi gün lol oynarım 1-2 gün tf2 bi hafta cs go bi ara arkadaşlarla lfd2 girerim sonra yine lol benim gibi bir oyuncu için riotun izlediği yol bildiğin SAÇMALIK riot sürekli olarak benim oyunumu oynucaksın yoksa 1 ay sonra girdiğinde önceden oynamış olduğun heronun skillinin içindeki pasifini silmiş olabilirim karışmam diyor. Anlamıyorum nasıl oluyoda oynadığınız herolar değişince hemen adapte olabiliyosunuz oyuna. Ben şahsen olamam. 1 sezonda oynadığım elle sayılacak kadar az heromun neredeyse hepsi rework yedi bu durumda tekrar tekrar söylüyorum tek açıklaması var riotun yaptığı bir SAÇMALIK.

(Şansıma bi ara adc oynuyayım dedim adcler düzenlendi ve mide döndüm büyücüler değişti şimdi suikastçileri oynuyorum suikastçiler değişiyor yakın zamanda supa dönmeyi planlıyodum bakalım eminim bunda sonrada sup oyuncularının anasını bellicek riot.)

Amacım kimseyle tartışmak değil sadece oyuna uzun süre girmiyenlere tavsiyem elinize bi neden geçmiş bence benim gibiyseniz aklınızı kullanıp temelli bırakın oyunu.

Hocam oyuna tekrar başlarken burada konu açın gerekirse, şu tarihten beri ne değişti veya meta ne falan diye. Ben bir günde metaya alışıyorum reworkleri nasıl öğrendiğimi hatırlamıyorum ama.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.