Şimdi Ara

akk kalktı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en son 6-7 gün önce pc ye girmiştim. 89 gb download vardı 3mbit e düşmüştü. bugun tekrardan girdim steam de oyun güncellenirken dikkatimi çekti. 1.4 mbit ile güncelliyor. akk kalktı mı ?

• 100 GB+ download mevcut şuanda tarafımda. Lakin internet hızım 3 mbit'den 32 mbite yükseldi tekrardan anlamadım bende.
  • bugun mu oldu yoksa 6 gün içerisinde mi oldu bu olay ? benim 75gb 16mbit tarifem vardı. ilk yazıda dediğim gibi 6 gün girmedim , girince 16mbit olarak kullanmaya başladım. acaba şuan yaşanan olaylardan dolayı mı böyle yaptılar ?
  • Arkadaslar ttnet olaylar nedeni ile herkese ev/is inteenetine 10gb kota ekledi 1 haftaligina
    Bu mesaja eklenen görseller:

akk kalktı mı ? akk kalktı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    iyi de benim kota 75gb normalde. şuan 92 gb kullanım var :D
  • Benim her türlü 3.5megabit birşey değişmiyor :DD
  • Ses etmeyin, sömürmeye devam. :)
  • inş komple bozarlar akkyi
  • Bende de hız tekrar akn öncesine dönmüş durumda.
  • şuan 130 gb olmasına rağmen tam hız alıyorum.

bunların olaylarla ne ilgisi var ki? hadi mobil için neyse ev internetinin neden hızı artıyor anlamadım

akk'yı kaldırmak yerine şov yapıyor ttnet sanki belirli bir süre için gerekliymiş gibi internet hızı
  • Ttnet sınısız internet kullananlar şuanda akk siz internet kullanıyo bu olay pazartesinden beri var 10gb net olayıda yalan gibi 10 gb indirmeyi aşmama rağmen hala son hız kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magalci -- 22 Temmuz 2016; 17:56:38 >
  • magalci M kullanıcısına yanıt
    Banada vodafone den 10 gb geldi sabah ama Hıza yansımadı
  • Mzlm42 kullanıcısına yanıt
    Zaten türktelekomda sadece bu olay var galiba

• Demokrasi bayramı nedeni ile,
    otobüs bedava
    150 lira her yöne konuşma
    ve akk iptali..
  • Tüm Türkiye'deki evde/işte internet müşterilerimize, ay sonuna kadar geçerli olmak üzere, yeniden 10GB internet tanımlanacaktır.

• AKK kalktığından beri rahat 300 Gb'lık download yapmışımdır. Bugün ayın 23'ü ve ben 450 Gb'a dayanmış durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 1 Ağustos 2016; 13:11:15 >
  • Bende biraz geç kalktı ama sömürüyoruz işte
  • harddiskte yer olmamasına ragmen gta 5 assasin creed syndicate falan filan abandım :D hdd de yer olsa oynamayacağım oyunları bile indirirdim :D geçici çözüm var mı buna ? filmleri falan usb ye atsam yer açılır mı ? :D
  • Bu durumun resmi açıklamasını bulan var mı ? Ne kadar süre devam edecek acaba ?
    Bir sonra ki aya yansıtmazlar dimi?
    Yani hukuksal açıdan teorik olarak mümkün değil ama TTNET işte. İnsan bir yerden çıkaracak diye tedirgin oluyor.
  • aynı sorun bende de var .D ayın 7 sinde 3 mb düşmüştü :D şaun 16 ile indiriyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.