Şimdi Ara

Telefon Önerisi, 3 Seçenekten biri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben gelecek ay telefonumu yenilemeyi düşünüyorum. Bütçe limitim 1000 lira.

Düşündüğüm;
    General Mobile GM5 Plus
    LG G3
    Xiaomi ( 1000 lira ve altı herhangi bir modeli )
    seçenekleri arasından birini alacağım.

Normal kullanımda en az 3 4 yıl kullanım ömrü olsun istiyorum. Sizce hangisi bana bu şartlar altında en iyi performansı sunabilir?
    Ya da daha iyi bir telefon öneriniz var mı?

Oyun oynayan biri değilim, sadece sosyal medya, mesajlaşma ve müzik dinlemek için telefon kullanan biriyim. Kullanım profilim aşağı yukarı budur.

Yardımlarınızı bekliyorum.

• EisenheimRush E kullanıcısına yanıt
    Bunların arasından direk Gm 5 ... 2 yıl zaten en güncel yazılımı alacaksın. en az 3 yıl götür.
    Bu saten sonra g3 alınmaz özellik vs kıyaslamaya bile gerek yok.
    Xiaomi ninde türkiye garantisi yok ithalatcı firma garantili mdelleri var nekadar başarılı bilemiyorum
  • GM5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Bunların arasından direk Gm 5 ... 2 yıl zaten en güncel yazılımı alacaksın. en az 3 yıl götür.
    Bu saten sonra g3 alınmaz özellik vs kıyaslamaya bile gerek yok.
    Xiaomi ninde türkiye garantisi yok ithalatcı firma garantili mdelleri var nekadar başarılı bilemiyorum
    quote:

Orijinalden alynty: oskurrr

Bunlaryn arasyndan direk Gm 5 ... 2 yyl zaten en güncel yazylymy alacaksyn. en az 3 yyl götür.
    Bu saten sonra g3 alynmaz özellik vs kyyaslamaya bile gerek yok.
    Xiaomi ninde türkiye garantisi yok ithalatcy firma garantili mdelleri var nekadar ba?aryly bilemiyorum

Cevap için te?ekkürler.
    Durum onu gösteriyor.

• Hocam merhaba
    Bende uzun zamandır forumda geziniyorum da edindiğim bilgileri size aktarıyım
    GM 5 Plus saf androidli yani modifiye edilmemiş o yüzden diğer markalara göre daha stabil bir sistem kullanıyor ayrıyetten özellikleri de yani oyun oynasanız bile yetecek seviye ama sadece sosyal medya diyorsanız ki hayli hayli yetecektir diye düşünüyorum onun dışında genellikle ısınma ve şarj sorunu diyenler olmuş bu sorunlar genellikle ilk alıcılarda belirmiş galiba şimdi düzelmiş mi tam bilgim yok zaten sizde pek ısınacağını sanmam onun dışında 2 yıl güncelleme alacak güzel bir telefon yani
    G3 tam bilgim yok bu cihazda ancak arkadaşlarım kullanıyodu 4-5 tane yani oyun için iyi pek ısınıyor diyenler olmuyodu şarjı da iyi gidiyor galiba ondan da hiç yakınmıyolardı ancak biraz menü geçişlerinde vs kasmalar oluyor diyolardı bunların dışında bilgim yok hocam
    diğer dediğiniz telefonu bilmiyorum
    ayrıyetten size telefon önermek istiyorum hocam ben de sizin gibi pek oyun oynamıyorum oynadığım oyunlar da 50 mb altı oyunlar temple run 2 crossy road BBTan Trivia Crack oynuyorum onun dışında sosyal medyada dolaşan internette dolaşan birisiyim ben iPhone 5s aldım eğer bütçenizi zorlamazsa ona da bakmanızı öneririm 1300 tlye sıfırını almıştım çok stabil bir telefon üstüne daha günceleme alıyor alacak da boyutunu sorun edeceğinizi sanmıyorum sosyal medya için gayet yeterli zaten alışıyorsunuz bir süre sonra ısınma problemi kasma problemi bende olmadı memnunum özellikleri de gayet yeterli geliyor ön kamerası hoşuma gidiyor özellikle ancak bana göre tek kusuru şarjı babamın malı değil elbet kötü yanlarını da söyliceğim şarjı bana mı öyle geliyor bilmem ama biraz daha hızlı bitiyor gibi onun dışında müzik dinliyorum kulaklığı gayet iyi hoş geliyor çok sevdim ben bakmanızı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: conquering

Hocam merhaba
    Bende uzun zamandır forumda geziniyorum da edindiğim bilgileri size aktarıyım
    GM 5 Plus saf androidli yani modifiye edilmemiş o yüzden diğer markalara göre daha stabil bir sistem kullanıyor ayrıyetten özellikleri de yani oyun oynasanız bile yetecek seviye ama sadece sosyal medya diyorsanız ki hayli hayli yetecektir diye düşünüyorum onun dışında genellikle ısınma ve şarj sorunu diyenler olmuş bu sorunlar genellikle ilk alıcılarda belirmiş galiba şimdi düzelmiş mi tam bilgim yok zaten sizde pek ısınacağını sanmam onun dışında 2 yıl güncelleme alacak güzel bir telefon yani
    G3 tam bilgim yok bu cihazda ancak arkadaşlarım kullanıyodu 4-5 tane yani oyun için iyi pek ısınıyor diyenler olmuyodu şarjı da iyi gidiyor galiba ondan da hiç yakınmıyolardı ancak biraz menü geçişlerinde vs kasmalar oluyor diyolardı bunların dışında bilgim yok hocam
    diğer dediğiniz telefonu bilmiyorum
    ayrıyetten size telefon önermek istiyorum hocam ben de sizin gibi pek oyun oynamıyorum oynadığım oyunlar da 50 mb altı oyunlar temple run 2 crossy road BBTan Trivia Crack oynuyorum onun dışında sosyal medyada dolaşan internette dolaşan birisiyim ben iPhone 5s aldım eğer bütçenizi zorlamazsa ona da bakmanızı öneririm 1300 tlye sıfırını almıştım çok stabil bir telefon üstüne daha günceleme alıyor alacak da boyutunu sorun edeceğinizi sanmıyorum sosyal medya için gayet yeterli zaten alışıyorsunuz bir süre sonra ısınma problemi kasma problemi bende olmadı memnunum özellikleri de gayet yeterli geliyor ön kamerası hoşuma gidiyor özellikle ancak bana göre tek kusuru şarjı babamın malı değil elbet kötü yanlarını da söyliceğim şarjı bana mı öyle geliyor bilmem ama biraz daha hızlı bitiyor gibi onun dışında müzik dinliyorum kulaklığı gayet iyi hoş geliyor çok sevdim ben bakmanızı öneririm

Yorumlar için teşekkür ederim.
    GM5 Plus alacağım gibi görünüyor, maaş günüme 10 gün var araştırmaya devam ediyorum yine de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.