Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider PS4, XONE ve PC Grafik Karşılaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Xbox One için 10 Kasım 2015 tarihinde PC için ise 28 Ocak 2016 tarihinde çıkış yapan Rise of the Tomb Raider'ın grafikleri PS4'e duyurulmasından sonra karşılaştırıldı. IGN tarafından yapılan karşılaştırma videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. PlayStation 4 görüntülerinin Pre-Beta aşamasından alındığını hatırlatalım. İyi seyirler.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration; yeni co-op modu Endurance, yeni hikaye modu Blood Ties ve tüm indirilebilir içerikler ile birlikte 11 Ekim tarihinde PlayStation 4 için çıkış yapacak. Yine IGN tarafından paylaşılan Rise of the Tomb Raider'ın hayatta kalma co-op modu Endurance'in PlayStation 4 üzerindeki oynanış videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

• PC master race
  • Pc akmış yine ps4 xo nun pek önünde değil ama ufak tefek farklar var en azından ağaçlı bölümde sabit 30 olsun xo da 23 24 e kadar düşüyorduda :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Buradan bakınca 3'üde aynı gözüküyorda PC sürümü pek çok konuda daha iyi. AO-AF-Gölgeler, uzak çizim ve saçlar PC sürümünde üstündü baya.

• quote:

Orjinalden alıntı: Metal-Gear

Buradan bakınca 3'üde aynı gözüküyorda PC sürümü pek çok konuda daha iyi. AO-AF-Gölgeler, uzak çizim ve saçlar PC sürümünde üstündü baya.

Aksini mi bekliyordun? Sonuçlar gayet normal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

PC master race

Sabit ve uygun fiyatlı donanımla geliştirilebilir ve voyvodalığın sınırı olmayan donanım arasında fiyat performans olarak konuyu ele alırsak gayet başarılı iş çıkarmış konsollar. Üç ayrı platformda da oynayanların zevkini etkileyecek zerre etken olmadığı için ne övünülecek ne dövünülecek bir durum söz konusu değil. Anlayacağını pek sanmıyorum ama yine de ben şansımı deneyeyim dedim.
  • O kadar fark edilmeyecek grafik farkı var ki aralarında. Ne bu yarış anlamıyorum platformlar arasındaki.

• Maaaster Killll..
  • Hahah 4000tllik pc var altında karının saçı daha iyi görünse ne olur her şey konsollarla aynıyken
  • Ulan şaka gibi bende PS4'e çıkmadan oynarım PC'de diyordum hala oynayamadım lanet olsun şu Denuvo'ya arkadaş.
  • Ps4 detaylarda farkını koymuş ortaya, ama pc tabi ki konsolları ezmiş..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her Platforumda Ayri bir Güzelsin be Lara

• quote:

Orjinalden alıntı: dingo egret!

Ps4 detaylarda farkını koymuş ortaya, ama pc tabi ki konsolları ezmiş..

nerdeyse bir fark yok şöyle diyebiliriz xbox:high, ps4:very high, pc:ultra
  • grafikler PC'de daha iyi
  • Şu 1-2 haftadır ne rotr haberi yaptınız haa sanki başka hiç haber yok tek bu oyunun haberleri paylaşılıyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • mantık basit parası olan konsol alir ayda 250-500 tl gibi oyuna psn para yatırır pc si olan adam bir kere 3000 4000 tl verir 325435345 oyun oynar mantık bu :D

• tomb raiderda 4k desteği varmı bilmiyorum ama muhtemelen vardır bu karşılaştırmaların yanında bide 4k karşılaştırılması yapılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: MonacoDoom

Ulan şaka gibi bende PS4'e çıkmadan oynarım PC'de diyordum hala oynayamadım lanet olsun şu Denuvo'ya arkadaş.

parasını verenler bitirdi bile :D böyle gdierse DENUVO ile korsan oyunculuk biter haberiniz olsun :D

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Baya oldu çıkalı bi ara 47 lira oldu steamde gerçi kime anlatıyorum yaşasın korsancılar için denuvo
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

Baya oldu çıkalı bi ara 47 lira oldu steamde gerçi kime anlatıyorum yaşasın korsancılar için denuvo

Her oyuna 47 lira vereceksek ohoo... ilk oyununu goty dahil 20 tl'ye almıştım ben hocam okadar verilmez. Ben denuvoyu korsan oynamak için istemedim denuvo olunca seve seve (anladınız) %70-80 indirim yapıyorlardı artık tarih oldu bu indirimler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.