Şimdi Ara

izmir türk telekom hızda sorun yaşayan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar izmir kemalpaşada bulunuyorum 2 günden beri internet berbat 24 megabitlik paketden çok düşük hız geliyor modemde 24 megabit tanımlı olarak gözüküyor ayriyetten bulundugum işyerındekı ınternette aynı bu şekilde yavaş oda 32 megabitlik fixnet ve aynı problem devam ediyor. pingde çok az yüksek normalde7-9 değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenParsTR -- 20 Temmuz 2016; 22:09:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

arkadaşlar izmir kemalpaşada bulunuyorum 2 günden beri internet berbat 24 megabitlik paketden çok düşük hız geliyor modemde 24 megabit tanımlı olarak gözüküyor ayriyetten bulundugum işyerındekı ınternette aynı bu şekilde yavaş oda 32 megabitlik fixnet ve aynı problem devam ediyor. pingde çok az yüksek normalde7-9 değişir.

Benimde Türknet hocam aynı sorun bende de vardı 11-12 megabit görürken 4 megabit üstü göremiyorum 2-3 gündür.

Bugün m.hizmetlerini aradım oda şaşırdı, birisi santraldan sabitlemiş dedi ve düzelti.

Sizde bir arayın derim Sanırım malum durumdan dolayı altyapıya bir müdahale edildi ve daha sonradan düzeltilmedi.

• Jack Martin kullanıcısına yanıt
    aradım bende arızaya bakıyorlar dünden beri ses yok ben farklı birşey oldugunu düşünüyorum bakalım sonuc ne cıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

arkadaşlar izmir kemalpaşada bulunuyorum 2 günden beri internet berbat 24 megabitlik paketden çok düşük hız geliyor modemde 24 megabit tanımlı olarak gözüküyor ayriyetten bulundugum işyerındekı ınternette aynı bu şekilde yavaş oda 32 megabitlik fixnet ve aynı problem devam ediyor. pingde çok az yüksek normalde7-9 değişir.

Benimde Türknet hocam aynı sorun bende de vardı 11-12 megabit görürken 4 megabit üstü göremiyorum 2-3 gündür.

Bugün m.hizmetlerini aradım oda şaşırdı, birisi santraldan sabitlemiş dedi ve düzelti.

Sizde bir arayın derim Sanırım malum durumdan dolayı altyapıya bir müdahale edildi ve daha sonradan düzeltilmedi.

Sorun düzeldi hocam cevabınız için teşekkürler.

• Bende de oluyor özellikle akşamları DSLAM ping'i 900ms civarında. Öyle olunca internet kullanılmıyor. Arıza kaydı bıraktım ama ilgilenen yok.
  • Hız düşmesi değil de bende internete girmiyor. Zenmate ile giriyorum şu anda birçok siteye. Bursa'da oturuyorum bu arada.
  • cormen kullanıcısına yanıt
    o sorunu ben geçen eylul ayından ocak ayının ortalarına kadar uğraştım musterı hızmetlerıyle ugrasmayın dırek il santralin telefonunu bulup arayın daha hızlı cevap alırsınız. arıza kaydıyla çözülmüyor malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.