Şimdi Ara

Tavsiye listesinden çıkarıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
12
Favori
16.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son serii üretimde yaşanan kalite sorunları yüzünden bu markasız modeli tavsiye etmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Haziran 2017; 9:59:30 >

• Bir katkı da benden olsun;
    İndirim kuponu vereyim;

A118CGB
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Bir katkı da benden olsun;
    İndirim kuponu vereyim;

A118CGB

Çok teşekkürler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

Öncelikle konu için teşekkür ederim. Bugün Sizin verdiğiniz referanslı link üzerinden sipariş geçtim. 1.86 dolar sigorta vardı, onu da kabul ederek sipariş ettim. İlk defa yurt dışından alışveriş yapıyorum. Ortalama kaç güne ulaşıyor?

Tekrar emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcimen

merhaba,

Öncelikle konu için teşekkür ederim. Bugün Sizin verdiğiniz referanslı link üzerinden sipariş geçtim. 1.86 dolar sigorta vardı, onu da kabul ederek sipariş ettim. İlk defa yurt dışından alışveriş yapıyorum. Ortalama kaç güne ulaşıyor?

Tekrar emeğinize sağlık

Hayırlısı olsun ortalama 3 hafta gibi. Desteğiniz için teşekkürler.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 42.99 A geçtim 1 adet referanslı

• quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

Teşekkürler hocam 42.99 A geçtim 1 adet referanslı

En kısa zamanda gelir inş Desteğiniz için teşekkürler
    Kargoya vermişler mesaj geldi. Umarım çabuk gelir :)
  • Ben 16 gün önce sipariş verdim hala gelmedi.

• Merhabalar, Cihazın gece çekimleri nasıldı ? deneye bildiniz mi. İlginç küçük ve güzel bir araç kayıt cihazı imiş.
  • Takip, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kotumuren

Merhabalar, Cihazın gece çekimleri nasıldı ? deneye bildiniz mi. İlginç küçük ve güzel bir araç kayıt cihazı imiş.

Diğer daha pahallı olan A118c kayıtları ile aynı performansı sunuyor, gayet iyi

• Bende bir adet yalan olmasın referanslı sipariş verdim yani referanslı linke tıkladığımı hatırlıyorum, yardımlarınız ve incelemeniz için teşekkürler, gelince kutu içeriğinin fotoğrafını yüklerim.
    Hocam 1 adet daha geçtim sipariş :) Referanslı
    GPS Modüllü olarak :http://www.gearbest.com/car-gps-tracker/pp_328503.html
    Bundan sipariş verdim .
    Birde Kaç GB lik kart almamız lazım 64 gb class 10 da sıkıntı yaşarmıyız?
  • quote:

Bundan sipariş verdim .

Yaw kaç tane aldınız millete de kalsın

32 Gb Kingston yada Samsung Class 10 alın. 64 gb kullanan arkadaşlar var ama 32 daha sağlıklı bence.

• quote:

Bundan sipariş verdim .

hocam hiç kurcalayıp araştırmaya gerek kalmadan bende aynı siparişi geçtim :D hem cihaz hem gps modülü için. sigorta da ekledim.
    cihaz için mail geldi 39.99 dolara düşmüş sadece mail gelenlere diyor sizede geldi mi? gps modülü ile beraber falan $43.11 dolara geldi çünkü 248 puanım vardı 4,96 dolar indirdi.

Erhan hocam peki bu gps ile aracın güzergahını bir şekilde internet üzerinden görme şansımız var mı? bilgin var mı bu konuda? yoksa sadece ekstrası aracın kaç km olarak gittiğini kayıtlarda görmek mi? yada benim bilmediğim ekstra birşeyler daha var mı? Ayrıca yine hemen hızlı inceleme için teşekkürler. sen olmasan ne g1wc alabilirdim nede bu cihazı :D gerçi g1wc bu yaz cortladı sıcaktan cam tutturma yeri yamuldu falan eğildi yapıştırıyım dedim heryeri yapışkan oldu öylece şimdilik duruyor ama kayıtta bir problem yok, ölünce bunu takacağım yedek olarak aldım yani fiyat uygunken.

Son olarak aracınızda mutlaka bir kamera olsun benim aracım sıfırken daha plaka bile takmamışken 5. günde ehliyetsiz biri aracıma arka yan kapıdan çarptı araç içinde yer değiştirdiler, polis falan çağırdık inkar ettiler vs vs. hemen ondan sonra kamera aldım. kameraya verdiğim paraya bu nedenle acımıyorum.

edit: referanslı linkten aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 28 Temmuz 2016; 1:24:15 >

• ercan_wrc kullanıcısına yanıt
    HAyırlısı olsun hocam .Bana indirimle alakalı mail gelmedi normal indirim kodunu kullandım sadece sanırım oda kullanılmıyor şu anda kodu ekleyince 54 dolara çıkıyor.
    Benim de 6 dolar birikti fakat nasıl kullanabileceğimi anlayamadım ondan duruyor şimdilik :)
  • quote:

HAyırlısı olsun hocam .Bana indirimle alakalı mail gelmedi normal indirim kodunu kullandım sadece sanırım oda kullanılmıyor şu anda kodu ekleyince 54 dolara çıkıyor.
    Benim de 6 dolar birikti fakat nasıl kullanabileceğimi anlayamadım ondan duruyor şimdilik :)

• Ben de bir referanslı sipariş geçecektim ama konudaki promosyon kodunu girince fiyat mı yükseliyor yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.