Şimdi Ara

Uludağ Üni. Makine ve Bursa Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bursa ve Uludağ Üniversitesi hakkında bolca sorum var :D (Bolca gereksiz soru da var :D )
    Kusura bakmayın hiç gezmedim Bursayı o yüzden biraz cahilim :D.
    Cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler.
    İnşallah Uludağ Üni. Makine Mühendisliğini kazanacağım.

1)Bursanın iklimi nasıldır? Kışı sert, yazı çok sıcak dediler. Gazianteple kıyaslanabilir mi?
    2)Bursa belediyecilik anlamında nasıl bir şehirdir?
    3)Bursa halkı nasıldır? Şuan uygun kelimeyi bulamadım fakat tabiri caizse yobaz mıdır yoksa kendisini çağdaş diye niteleyen kesimden mi? Çünkü birisi "otostop için durunca sapık zannediyorlar." diye bir şey yazmıştı.
    4)Uludağ Üniversitesi ile Bursa Teknik Üniversitesi arasındaki uzaklık ne kadardır? Büyük ihtimal arkadaşım BTÜ'ye gidecek de aynı eve çıkmak istiyoruz.
    5)Bursada içkili içkisiz mekanların kalitesi ve fiyatları nasıldır?
    6)Uludağ Üni.de politik meseleler dönüyor mu(Yönetimde vs.) ?
    7)Mayıs 2015 Bahar Şenliğinde yeni rektörden şikayetçiymişler. Şuan rektör nasıl? Değişti mi ?
    8)Uludağ Üniversitesi için kampüsün işlevsiz olduğunu söylüyorlar. Binalar eski ve bakımsız dediler. Sizin fikriniz nedir?
    9)UÜ'de öğrenciler arası siyasi tartışmalar oluyor mu?
    10)UÜ'nün kütüphane kalitesi nasıldır?
    11)UÜ Makine Müh. takıntılı hocalar var mı? Sınav zorlukları nasıldır? Yaz okulu açılıyor mu?
    12)Sahil hayatı nasıldır Bursa'da?
    13)Makine mühendisliğinde hazırlık sınıfı var diye biliyorum. Hazırlık sınıfının kalitesi nedir?
    14)UÜ'de oryantasyon programları nasıldır?
    15)Tekne turları nasıl acaba Bursada?
    16)Bursada sosyal etkinliklerin sayısı ve kalitesi nasıldır acaba?(Tiyatro ve konser)
    17)Egemen yurdu ve Dolunay yurdunu gezmeyi planlıyorum. Egemen fazla aklımda yok fakat Dolunay'ın hakkında şikayetler var. Sizce yurtlar nasıl? Alternatif yurt önerebilir misiniz?
    18)Dolunay Yurdunda kalan arkadaşlar: Uydunet fiber var mı orada?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. Bolcaa soru :D

• Bursa Teknik hakkında bilgi almak istiyorum mühendislik fakültesi ve genel olarak üniversite nasıldır bunun yanında sosyal imkanlar nasıldır ???
  • Takip bende burayı istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben birçoğunun cevabını aldım da bursa hakkında bilgilendirecek var mı ? UPP
    Ve yurtlar hakkında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.