Şimdi Ara

Taşıyamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cassiopeia yasuo orianna farketmiyor ne kadar feedlenirsem feedleneyim rakip takım botlane i kastıktan sonra taşıyamıyorum.Ne oynamam lazım adc alsam bu sefer midlaner tek atıyor supum yada takımım koruyamıyor anlamıyorum bu oyunu cidden

• id pw yolla
  • Hocam oyun tek başına taşımaya bakmıyor. Zaten mid lane champleri tek stuna bakıyor. Sen bulunduğun atıyorum gümüş liginde platinlik oyunculuk sergiliyorsan karşındaki adam senin yarın kadar bile oyun bilgisi varsa tek stuna bitirirler. Önemli olan takım. Toxic player olma. Sinirlerine hakim olamıyorsan herkesi sustur. Oyuna kazanmak için değil eğlenmek için gir. O zaman winler daha çok gelir. Birde takım kompozisyonu çok önemli. Champ picklerken takım kompozisyonuna uygun champler al. Oyun 5 kişinin aynı anda r ye basmasiyla kazanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roam ve biraz yetenekle over feed olup oyunların en az %85'ini kazanabilirsin.

Elbette bazen kaybedeceğin olur.

Eğer kazanamıyorsan suç sende
  • Nedeni basit . Hemen hemen her şampiyon yediği nerflerle birlikte gücü törpülendi , buna karşılık belli başlı tankların level'e göre büyümeleri ve s4 sonu değişikleri dışında şampiyonların taban ve gelişimlerine dokunulmadı . Haliyle soloq da kasmış jax , rengar , kassadin , lb , kayle , talon , nidalee veya fizz'in kastıktan sonra 1v5 yapması ve taşımasının önüne geçildi . Artık oyun hemen hemen takım oyununa bağlı özellikle de high elo da . Dakika 10 da 5 kill vermiş takım da o yüzden hemen open mid yapıyor çünkü öne geçen '' takım '' kazanıyor . Oyun artık daha çok şansa bağlı yani takıma .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 20 Temmuz 2016; 21:42:49 >
  • Her ne kadar o eloda oldugunu zannetmesem de belirli bir seviyenin ustune cikinca 4v5 3v5 win almak imkansiza yakin. O eksikligi hatalari degerlendirecek rakip olmadiktan sonra ne maclar tasiniyor. Pro arenada bir lane swapte butun oyun bastan biterken trde nexus onunde dans eden mallar yuzunden cok oyun donmustur. O sebeple ozellikle rankta oyun sonu bozgun-zafer yazisini gorene kadar mucadeleyi birakmayin. Gereksiz laf dalasina girmeyin. Kendi ustunlugunuzu takiminiza yayin. Bu oyunu bu kadar rekabetci yapan takim oyunu uzerine olmasidir. Az once 13-0 gittigim oyunu verdim. 3 oyuncu anormal feedleyince tasimak cok zor. He epey hirpaladik ama karsimizdakiler bi sekilde kazandilar. Ben o ustunlugumle 40 dakikaya kadar oyunu uzatabildim. Baska zaman 2 levelde bana fb veren ormanci sayesinde de snowballa baglayip tasidigim olmustu. Yani olay biraz sende bitiyor. Yetenegin varsa tasirsin yoksa tasiyamazsin. Bu da seni bulundugun lige atar. Faker dedigin kisi tek basina da bir ordu takimiyla da muthis oyuncu ayni zamanda. Yeri gelince dumene gecip takimi tasiyacaksin yeri gelecek ortalama bi oyunla win alacaksin. Bahanesi yok bu isin. Ozetle herkes hakettigi ligdedir.

• taşıyan taşıyor
  • Ben de uyuyamıyorum hocam dert etme

• Ben taşıyorum

• Malzahar al tasi.6 leveldan sonra faker oluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Her ne kadar o eloda oldugunu zannetmesem de belirli bir seviyenin ustune cikinca 4v5 3v5 win almak imkansiza yakin. O eksikligi hatalari degerlendirecek rakip olmadiktan sonra ne maclar tasiniyor. Pro arenada bir lane swapte butun oyun bastan biterken trde nexus onunde dans eden mallar yuzunden cok oyun donmustur. O sebeple ozellikle rankta oyun sonu bozgun-zafer yazisini gorene kadar mucadeleyi birakmayin. Gereksiz laf dalasina girmeyin. Kendi ustunlugunuzu takiminiza yayin. Bu oyunu bu kadar rekabetci yapan takim oyunu uzerine olmasidir. Az once 13-0 gittigim oyunu verdim. 3 oyuncu anormal feedleyince tasimak cok zor. He epey hirpaladik ama karsimizdakiler bi sekilde kazandilar. Ben o ustunlugumle 40 dakikaya kadar oyunu uzatabildim. Baska zaman 2 levelde bana fb veren ormanci sayesinde de snowballa baglayip tasidigim olmustu. Yani olay biraz sende bitiyor. Yetenegin varsa tasirsin yoksa tasiyamazsin. Bu da seni bulundugun lige atar. Faker dedigin kisi tek basina da bir ordu takimiyla da muthis oyuncu ayni zamanda. Yeri gelince dumene gecip takimi tasiyacaksin yeri gelecek ortalama bi oyunla win alacaksin. Bahanesi yok bu isin. Ozetle herkes hakettigi ligdedir.

şu oyunda benden az flame yapanı göremezsinadcmiz 0/4 gitsede rahat olun oyunu taşıyacağız derim yada konuşmam morali bozulmasın diye. Taşıyamıyorum
    Platlık yeteneğim var demiyorum fakat gold 5 in üstünü hakediyorum zaten geçen sezon euwda plat olarak bitiriyordum ygs lys yüzünden inaktif kaldım golda düştü hesap.Ben laneimi kazanırım jungle gelir onu keserim dragonlara yardım eder roamdan sonra kule aldırırım ama bundan sonra takıma kendimi dinletemiyorum adama yarı canlısın 0/4sün çık derim bidaha ölürhele bazen karşı adcler lcsden fırlamış gibi geliyor dokunamıyorsun adama deli gibi
    koruyorlar

• Flame yapmadan sakin oyna her türlü hak ediyorsan çıkarsın.

• Kayle oyna taşı bu kadar basit :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.