Şimdi Ara

ADSL kaç günde bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
7.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üst konuyu gördüm ama acil cevap gerektiği için yeni topic açıyorum. ADSL başvuruyu yaptıktan sonra kaç gün içinde bağlanıyor? Sizinkiler kaç günde bağlandı yazabilir misiniz? Teşekkür ederim.

• 2 sene önce 2 günde halletmişlerdi. benimki biraz uzadı çünkü işletim sistemi ile ilgili bir problem vardı.
  • abrtmıyorum benin 1.5 ay sürdü.ama arkadaşa aynı güniçinde geldiler...
  • bir hafta filan
  • En fazla 5 gün içerisinde gelmeleri şart,gelmezlerse Türk Telekomu telefon edip şikayette bulunun,hangi firma size atanmışsa,o firma bilerek gelmiyorsa yaklaşık 15 milyon cezayı Türk Telekoma öder.
  • basvurdugun ( basvuracıgın ) zamana gore degısır. kimini 1 haftada kimini 1 ginde kimini 1 saate baglıyorlar. sayet benimki 1 saat bile surmemıstı. telekoma gıttım. basvurumu yaptım. eve geldım. pc mı actım. internet ayarlarını yaptım. şak dıye girdim internete. bu birazda o gunluk yapılan basvurulara gore degışıyor. bosta bekleyen, hazırda tutalan port varsa hemen senın numaranı olan yonledırıp telefon hattın ınternet kullanımına açılıyor. dedıgım gıbı sen eve varana kadar baglanmıs oluyor internet. eger o gun yada o hafta yanı o sure zarfı ıcınde talep çoksa bekle bekleyebildigin kadar.
  • telekom sömürücek birini daha buldu desene
  • 2 gün
  • pzt sabah telefon hattı için başvurdum, salı sabah telefonu bağlamaya geldiler..
    aynı gün öğlen adsl için başvurdum, aynı gün akşam adsl bağlantımı kullanmaya başladım..

gerçi bağlantı hızından şikayetçiyim, çok yavaş yaa
  • walla burada tt çok hızlı çalışıyor saat 13:30'da yeni telefon hattı ve adsl başvurusu yaptım saat 14:30 gibi telefon hattı çekildi ve saat 17:00 itibariyle adsl bağlanmıştı. (Edirne/İpsala)
  • Bağlı olduğun santrale göre değişir.
  • Samsunda adsl başvurusundan 1 gün sonra açılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyinbulbul

walla burada tt çok hızlı çalışıyor saat 13:30'da yeni telefon hattı ve adsl başvurusu yaptım saat 14:30 gibi telefon hattı çekildi ve saat 17:00 itibariyle adsl bağlanmıştı. (Edirne/İpsala)

Bence sen Bulgaristandan kablo cek
  • Bulunduğun yere göre değişiyor istanbuldaysan sanırım max 1 hafta falan..

ama normal ufak fazla net kullanan yerlerde değilsen
    1 günde gelir..

benim mesela sabah başvurdum akşam üzeri 5-6 gibi net bağlanmıştı
  • 1 Hafta Hemen Haftası ßenim Hat Açıldı
  • 2 ay port bekledim..
  • istanbulda hatta bulundugun semtte bile bagli benimkisi 1 hafta surdu kadikoy
  • oturduğun semtte adsl başvurusunda bulunan kişi sayısına bağlı bir durum. ama bana bir gün sonra gelmişlerdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.