Şimdi Ara

Sıfır ibiza 1.0 eco tsi dsg 54.100 tl? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
3.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lansman dediğiniz bir bilemedin iki ay olur. Siz hiç 9 aydır devam eden lansman gördünüz mü? Hatta şöyle sorayım; ekim 2015 teki fiyatı şu andaki fiyatından pahalı olan bir araç var mi? Ekim 2015 fiyat 54500 TL temmuz 2016 fiyat 53900 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfiican kullanıcısına yanıt
    Style plus paket , sunroof, mercekli farklı ekleyin bakın fiyat ne oluyor Ben bunların hepsini ekledim bir kaç ufak bir şey daha vardı hatırlamıyorum şimdi :)
  • 2 aydır falan araştırıyorum. Geniş bir zamanda detaylı yazarım.

• Çekmez gitmez ayılır bayılır diyenlere bakmayın.
    Gören de herkesin altında 2 litreden az olmayan yüksek beygirli tork canavarı araçlar var sanacak...

TSI yeni teknoloji motor. 110 hp gücü 200 Nm Torku olan araç daha ne olsun.. ?

Bu aracı alıp apaçilik yapma hevesinde olan varsa beklentilerini karşılamaz belki ancak efendi gibi kullanıp yeri geldiğinde biraz performans isteyeni mahçup etmez..

Ayrıca Seat renk skalasında bazı renklerden ekstra ücret almaktan vazgeçmiş.. Eskiden Alor Mavi için 3 bin TL istiyordu...

Alacak olanlara özellikle Alor Mavi veya Adventure Kahve renkleri bence müthiş...

Ayrıca 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Start/Stop Style Plus opsiyonu ile. 56,500 TL gösteriyor Seat'ın sitesinde...

• Bugün kayadibine aracı test etmeye gittik arkadaşımla, gittiğimiz araç 1.4 dizel poloydu. 2015 model. Ön konsol malzeme kalitesi polodan biraz daha iyi, motor ise doğal olarak çok daha sessiz. 3 kişi klima sonuna kadar açık rampada bana mısın demedi, tepkiler 1.4 polodan çok daha iyi. Düşünen varsa gözü kapalı şekilde alabilir, eylülde istediğim renk geldiğinde ben tereddütsüz alıcam bu aracı zira beklediğimden çok daha iyiydi motor performansı.

• Merdomable kullanıcısına yanıt
    Style plus paketli 53.750 fiyat aldım. Mercek far vs yok, siz ne kadara almıştınız ve nerden aldınız?

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Hocam gittim test ettim bugün, kesinlikle harika bir motor yapmışlar. Klima açık + içeride 3 yetişkin 1.4 dizel polodan çok daha performanslıydı. Anlık tüketimse 6.5 seviyelerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

Style plus paketli 53.750 fiyat aldım. Mercek far vs yok, siz ne kadara almıştınız ve nerden aldınız?

eylül e kadar fiyat garantisi varsa güzel fiyat. Yoksa olmayan araca verdilerse bu fiyatı bir anlamı yok.

• Sırf 3ay sonra teslim edecekleri için almadık hala. Be saçma iş ya. Sanki bana ferrari sipariş ediyorlar. Her hafta bayileri arıyorum var mı elinizde diye.diğer markalarda hiç böyle değil. örneğin toyota yarise baktım. Ellerinde bir ton araç var. Her seçeneği mevcut resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Sırf 3ay sonra teslim edecekleri için almadık hala. Be saçma iş ya. Sanki bana ferrari sipariş ediyorlar. Her hafta bayileri arıyorum var mı elinizde diye.diğer markalarda hiç böyle değil. örneğin toyota yarise baktım. Ellerinde bir ton araç var. Her seçeneği mevcut resmen.

hocam adamlar inanilmaz tok satici. erya ya gittik bizde ist/anadolu yakasinda. test aracimiz gec oldugu icin bugun cikamaz dediler. peki dedik. elimizde 1.0 ecotsi hic yok temmuz da gelir dediler. 1 ay once gitmistim bu arada. tamam dedim peki fiyat ne olur? "fiyat sabit kesinlikle degismez :)" cevabini aldim. he birde arac gelince fiyat degisiklik gosterebilir dediler. ne anladim simdi ben bu isten? ben adamla anlasicam 53 bin tl ye' aricaklar gelin diye gidicez adam dicek 55 bin tl. hadi ayikla pirincin tasini. sacmalik iste zihniyete bak. ecotsi tek kapi istiyorum ama sirf bunlarin bu taviri yuzunden alasim gelmiyor yeminle.
  • un momento kullanıcısına yanıt
    Bu doğuş grubunun hepsi tok. "Test sürüşümüz hafta içi rezervasyonla yapılır,ondan önce de şu 10tane belgeyi imzalayıp çıkacaksınız sürüşe". Test edeceğim araç ne? B segmenti ibiza.

• un momento kullanıcısına yanıt
    Ben cumartesi günü kayadibinde 4 kapılı versiyonu test ettim, bahsettiğiniz zorlukları çıkarmadılar hatta görevli saat 5ten önce olmak kaydıyla istediğiniz zaman gelip test edebilirsiniz demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Sırf 3ay sonra teslim edecekleri için almadık hala. Be saçma iş ya. Sanki bana ferrari sipariş ediyorlar. Her hafta bayileri arıyorum var mı elinizde diye.diğer markalarda hiç böyle değil. örneğin toyota yarise baktım. Ellerinde bir ton araç var. Her seçeneği mevcut resmen.

hocam adamlar inanilmaz tok satici. erya ya gittik bizde ist/anadolu yakasinda. test aracimiz gec oldugu icin bugun cikamaz dediler. peki dedik. elimizde 1.0 ecotsi hic yok temmuz da gelir dediler. 1 ay once gitmistim bu arada. tamam dedim peki fiyat ne olur? "fiyat sabit kesinlikle degismez :)" cevabini aldim. he birde arac gelince fiyat degisiklik gosterebilir dediler. ne anladim simdi ben bu isten? ben adamla anlasicam 53 bin tl ye' aricaklar gelin diye gidicez adam dicek 55 bin tl. hadi ayikla pirincin tasini. sacmalik iste zihniyete bak. ecotsi tek kapi istiyorum ama sirf bunlarin bu taviri yuzunden alasim gelmiyor yeminle.

hocam tek kapılı ecotsi dediğiniz fr paket oluyor. şuan eryada 2 yane fr olması lazım showroomda araçlar. beyaz vardı tek opsiyon cam tavanlı. diğerini hatırlamıyorum.
    Ben Maslak ile telefonla görüştüm en son sunrooflu ve mercekli bir aracın ellerinde olmadığını, sadece kırmızı ve beyaz sytle paket olduğunu ilettiler ve istediğim araç 4 ay beklemek işime gelmedi açıkcası kesinlikle zam gelecek ve sürekli para ödemek istemiyorum.

En son 58 bin TL yi fiyat, sizin teklifte sunroof style plus vs varsa fiyat iyi gelmiş.
    Sadece style plus paket var, sunroof ve mercekli var dahil değil hocam benim aldığım fiyata

• Şuan en ucuz araba bumu?renault akkaşa gitmiştim bu ay kampanyası için dacia mcv uzun araç varya onu 47.000 tl idi.ama boş bir arabydı.stepway dci 1.5 54.000 tl.stepway 0.9 turbo otomatik 45.000 tl civarı bu araçlarla kıyaslandığında sizin bahsettiğiniz araç daha mı iyi?şuan en uygun rakamı hangi bayii veriyor?
  • Ortaşekerli O kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz araçlar malzeme kalitesi olarak bu aracın yanına yaklaşamaz. Arkadaşım 2013te daçya stepway almıştı, şuan arabam dökülüyo diye ağlıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

Sadece style plus paket var, sunroof ve mercekli var dahil değil hocam benim aldığım fiyata

Fiyat için biraz daha indirim isteyin, Seatın sitesindeki araç oluşturucuda bile neredeyse aynı fiyat çıkmakta acımayın vurun kafalarına :)
    Hahahah ben de kredi çekip önümüzdeki ay içerisinde alacaktım ama sakinleştim, bayram sonrası elde kalan araçlar için dediğiniz gibi pazarlık yapıcam. Kayadibi 7-8 araç getiriyo hiç sanmıyorum hepsini satabileceklerini

Arkadaşım da ısrarla Kayadibinden almamı söylüyor dediğiniz gibi ellerinde araç kalıyormuş, arkadaşım dahil 4 kişi de oradan güzel fiyatlara aldı, ben işlerden dolayı aracı satamıyorum bi satayım da bayramdan sonra gideceğim bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.