Şimdi Ara

Yapmamız gereken 3 şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Transfer butcesinin buyuk cogunlugunu gelecek vadeden genc bi onliberoya harcamak.Telles,bruma gibi zarar etmeyiz aşı tutmazsa.
    2-Rodallegayi maximum 2 milyona transfer etmek
    3-Ingilteredeki buyuk takimlardan olk 11 de oynamasi zor kaliteli forvetlerden birini kiralamak.Basinda adi gecen bony yada l.pooldan D.Ings veya balotelli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Balotelliyi oynatabilecek bir hocan var mıki balotelli diyorsun hocam? Adam sorundan başka birşey değil

• geçen yılda aynı şeyleri konuşuyorduk.kerameti 1 forvet ve sağbek alacaklardı almadılar üstüne melo yu gönderdiler sezon başlamadan bitti.en azından riekerink ırkçı gibi içimizden çıkarırız diye sallamadı açıkça ihtiyaçları söyledi

takımın en kilit noktasına, bizi geçen yıl lig başlamadan sezonu kaybetmemize neden olan bölgeye genç oyuncu filan alınmaz.adam gibi birini alsınlar medel ya da leiva. yedeğine adı geçen akpro mu ne 1,5 verip alınabilir
  • Pato, Flamini
  • Syntax 1907 kullanıcısına yanıt
    Kardedim onceki yillarda balotelliye bende hepkarsi cikardim.Ama balotelli artik dibe vurdu,oda farkinda.Tekrar iyi gunlerine donmek istiyosa artik basarili olmak zorunda.O bakimdan dusundum.Yoksa bana kalsa hayalimdeki forvet Luuk De jongu getir galatasaraya 5 6 yil forvet aramayiz

• Ings her ne kadar oynamasa da Türkiye'de herhangi bir takıma gelmeden kaparlar ayrıca Liverpool'da eller tutulur pek oyuncu yok isimler kaliteli olsa da top oynadıkları pek söylenemez.

• wolfsburg iyi bi forvet alsa da bas dostu kiralasak bi şey yapsak o forvet sıkıntımızı çözebilirdi adam uzun hızlı zayıf gibi görünüyo ama hollanda türkiye maçını hatırlayın kafa topu bırakmamıştı almadık :D

• Yazması kolay yapması zor bir iş.

• Başlığı dursunun yapamayacağı 3 şey olarak değiştir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.