Şimdi Ara

iOS 9.3.3 güncellemesi indirmeye sunuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 9.3.3 güncellemesi indirmeye sunuldu

Apple’ın iOS cihazları için bir süredir beta sürecine devam ettiği iOS 9.3.3 güncellemesi, nihayet dün itibariyle indirmeye sunuldu. Yeni güncelleme, büyük değişiklikler içermiyor ve sistemin iyileştirilmesine odaklanıyor.

Ayrıca Bkz.2017, MacBook Air serisinin son yılı olabilir

iOS 9.3 sürümü bilindiği üzere pek çok sorunla karşılaştı ve ardından iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 güncellemeleri indirmeye sunulmuştu. Sorunları önemli ölçüde gideren Apple, iOS 9.3.3 güncellemesi ile de, temel seviyede hataların onarılmasını ve performansın artırılmasını sağlıyor.

iOS 9.3.3 güncellemesi, iPhone 4S ve üzeri, iPad 2 ve üzeri, iPad mini ve üzeri ile iPod Touch 5 ve üzeri tüm cihazlara gönderilmiş durumda. Güncelleme için Ayarlar-Genel-Yazılım adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için, güncelleme yapmadan önce iTunes veya iCloud üzerinden cihazınızı yedeklemenizde fayda var.

• Dün bu saatlerde şarjım %92ydi aynı tempo ile kullandım şuan %84 imzalar kapanmadan geri döneceğim.Güncelleme yapmayanlar yapmasın bence.

• herkes çok memnundu oysaki

• aynı tas aynı hamam. bi değişiklik yok. yada ben fark etmedim.

• 9.3.3 Sürümlerinde herhangi bir yenilik sunulmaz sadece birkaç hata düzeltilir o kadar..
    Yenilik isteyen iOS 10 beta'larını kullanmalarını öneririm..

• Telefonunuzu bir kere kapatın ve açın pil optimizasyon olması açsından.%76'lik şarj'zım kapatıp açtıktan sonra %78 döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 19 Temmuz 2016; 13:53:39 >
  • Jeilbörek'te çıkacak mı acaba?

• Sırf 4.5G için güncellediğim telefonum çok yavaşladı bunu geri fabrikasyon ayarlarına geri döndürme şansımız varmıdır?
    Güncelleme yenilik değildir bildiğin telefonu yavaşlatıp yeni telefon satmak için pazarlama taktiğidir!

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Sırf 4.5G için güncellediğim telefonum çok yavaşladı bunu geri fabrikasyon ayarlarına geri döndürme şansımız varmıdır?
    Güncelleme yenilik değildir bildiğin telefonu yavaşlatıp yeni telefon satmak için pazarlama taktiğidir!

Alakası yok. Temiz kurulum yap gçr bakalım telefonun yavaş mı hızlı mı :D
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Telefonu yeni aldım.Bayağı hızlı bir cihazdı güncelleme yapana kadar çok iyi kullanıyordum.
    Güncelleme yaptıktan sonra oyunlarda kasmalar başladı ve klavyede yazı yazmada yavaşlık oluyor.
    Geri nasıl yüklerim
  • allaskina guncelleme gelmesin telefonda hafiza kalmadi artik yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Telefonu yeni aldım.Bayağı hızlı bir cihazdı güncelleme yapana kadar çok iyi kullanıyordum.
    Güncelleme yaptıktan sonra oyunlarda kasmalar başladı ve klavyede yazı yazmada yavaşlık oluyor.
    Geri nasıl yüklerim

Hangi cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Apple iphone 5s .
  • Ipad2 (iPhone4s donanımı) şimdi 9.3.3 ile çalışacak biz de buna inanacağız öyle mi? 7.1 devam

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Itunes uzerinden restore yapin cihazi akici hale gelecektir geri donus imkansiz cunku

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.