Şimdi Ara

Atmosferi karanlık-gizelimli dizi önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. 2 güne kadar yıllık izine cıkıyorum 3-4 hafta. Mecburi bi sebepten evde gecireceğim cogu günümü. Sizlerden dizi önerisi istiyorum ama atmosferi karanlık gizemli hatta karlı bir yerde(fargo gibi olabilir) belki aksiyonda olabilir atmosfere bağlı olarak. Bu tarz bildiğiniz diziler varsa önerilerinizi alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

• Supernatural
    daredevil

Karanlık atmosfer değil ama aksiyon istiyorsan "24" uzun süre işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger things dizisine iyi diyorlar. Netflix yapımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 19 Temmuz 2016; 14:45:07 >
  • Penny Dreadful
  • The Killing, Supernatural tam aradığın diziler o zaman.

The Killing, katil kim / polisiye dizisi. Dizide sürekli yağmur yağıyor ve atmosferi puslu

Supernatural, bir gece bir şeytan tarafından anneleri öldürülen 2 gencin, bu şeytanı bulmak için peşine düştüğü bir hikayeyi anlatıyor. İlk 5 sezonuyla dizi tarihinin en mükemmel dizilerindendir.

Ek olarak,

Siberia ve And There Were Nothing (mini dizi) dizilerini de önerebilirim.

Siberia; Lost - Survivor karışımı bir macera - yarışma - gizem dizisi.

And There Were Nothing; Agatha Christie romanında uyarlanma 3 bölümlük bir katil kim mini dizisi.
  • penny dreadful
    outcast
    american gothic
    wayward pines
    the leftovers
  • Dexter çok karanlık olmasa da geriyor insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Stranger things dizisine iyi diyorlar. Netflix yapımı

Bugün izledim iki bölüm.Güzel bir dizi, Stand By Me havası var çoğu kişinin de dediği gibi.

Hem Fargo gibi kaliteli hem de karlı karanlık yerde geçen dizi görmedim ben bugüne kadar.
  • Hayret American horrory story i söyleyen kimse olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Stranger things dizisine iyi diyorlar. Netflix yapımı

Bugün izledim iki bölüm.Güzel bir dizi, Stand By Me havası var çoğu kişinin de dediği gibi.

Hem Fargo gibi kaliteli hem de karlı karanlık yerde geçen dizi görmedim ben bugüne kadar.

Fortitude
    Aradigin dizi bu hocam bence :d
    Iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecvdr -- 20 Temmuz 2016; 2:26:05 >
  • peaky blinders kesinikle
  • izlemediysen hannibal

atmosferi bayağı geriyor insanı.
  • Beyler 4günlük bir banım vardı teşekkür edemedim şimdi teşekkür edebiliyorum teşekkürler :) verdiğiniz önerileri baya inceledim ve torrentte verdim dahasınıda ekleyeceğim sayesinizde :)

• komedi yorumlar var

aradağın dizi

True Detective
  • bates motel
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

komedi yorumlar var

aradağın dizi

True Detective

İlk sezonu mükemmel öteseydi adamın performansının yanında hikayesi çok iyiydi dizinin. İkinci sezona bulaşmadım sadece yorumlara baktım hatamı yaptım bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

komedi yorumlar var

aradağın dizi

True Detective

İlk sezonu mükemmel öteseydi adamın performansının yanında hikayesi çok iyiydi dizinin. İkinci sezona bulaşmadım sadece yorumlara baktım hatamı yaptım bilmiyorum

İlk sezonki hava yok onu sevenler haliyle beğenmedi ancak 2.sezonki atmosfer benim daha çok hoşuma gitti. İlk sezonun 2.sezona göre tek artısı Rustin Cohle'dur başka hiçbir artısı yok. 2.sezonda da çok iyi başroller var tavsiye ederim.

• Hannibal

• Kesinlikle pretty little liars hem gizemi çok iyi ve gerilim oranı gittikçe her sezon artıyor ve ciddi bir dizi.Bu forumda pek izlenmiyor,ama kesinlikle önerrim.Hatta bana göre gizem,gerilim olarak benzersiz bir dizidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.