Şimdi Ara

Kamerası önemsiz tavsiye (max 1400 1500)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 2.5 yıldır Samsung S4 Mini kullanıyordum lakin bugün artık kullanılamaz hale geldiğini öğrendim. Oysa ki tertemiz kullanmıştım 2.5 yıl boyunca tamire bile gitmemişti.

Nasıl bir telefon istiyorum? Çok fazla uygulama kullanırım haber uygulamaları ekşisözlük periscope spotify face twitter instagram vs. Oyun ile pek ilgim yok fakat Pokemon GO çalıştırsın en azından istiyorum. Yani RAM İşlemci olarak normal gezinirken ve bu programlarda kasılma yaşamayayım.

Android sürümü en kötü 4.4 ya da 5.0 falan olursa iyi olur zira ileride uygulama desteklememe problemi yaşamak istemiyorum. Başlıkta yazdığı gibi kamera önemsiz. En önemlisi mümkünse çok arızalanan sıkıntı çıkaran modellerden olmaması.

Fiyat da büyük önem arz ediyor çünkü acil ve peşin alacağım. Yani isteklerimi karşılarsa 800 900 TL lik de olur.

S4 mini'mden de gayet memnundum bunun birkaç tık üstü telefon bile olabilir

• M4 Aqua işini görür gibi
  • 8 GB dahili depolama sıkıntı çıkarmaz di mi?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Lenovo Vibe P1 bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskidn olsaydi lg g2 derdim.. ama zamani gecti artk onun.. yoksa bugn bile piyasdaki bi cok tlfnu sollar..
    Ama g3 32 gb alisn g2 krallignda bi zevk yasatr oda ama koselerde catlama oluyorms..
    Parm olsa ya iphone6s plus alirdm yada lg v10
    Sonylere fazla ısınamadm
    Samsungları s3 minidn sonra bir daha elime almadm a5 a7 s7 modelleri varda gozmde bi lg etmezler..
    Kısacası ben lg ciym
    800 900 tlye lg k10 modeli var suanda ama alabiliyrsn g3 veya g4 al derim..

• Hocam kamera önemsiz demişsin performans odaklı bakmışsın o zaman xiaomi mi5 oldukça işini görür. Çünkü snapdragon 820 var ve ekranı full hd bu sayede tam performans odaklı. Ancak garantisi olmuyor ne yazık ki. Forumun ikinci el bölümünde sıfır olarak 1300-1400lü fiyatlara satılıyor.
  • Valla 8gb bana sorarsan yeter x kişisine sorarsan yetmez. O yüzden senin bileceğin iş o
  • Arkadasin dedigi gibi mi5 tr garantili istersen 750 tl ye hb.com da mi4 var snap801 vae ve miui8 alir buyuk ihtimal.

• Kardeşim ben de aynen senin aradığın özelliklerde telefon arıyorum. M4 aqua demiş arkadaş. Benim de çok hoşuma gitti o fakat dediğin gibi 8gb hafıza var ve 6-6.5gb sisteme gidiyor. Ben bu yüzden almaktan vazgeçtim. Halbuki 16 veya 32 gblık olsa çok hoş telefon. Kamera önemsiz demişsin ama Xperia Xa ya bak derim. Benim ilgimi çekti. Kamerası güzel olması senin için dezavantaj olmaz herhalde Ayrıca Samsung A3 sana yakın bir telefon olacaktır. S4 mininin modern hâli gibi bir şey

• xperia c4 olabilir
  • Kesinlikle Xperia C4
    128gb'a kadar hafıza arttırabilirsiniz.
  • Arkadaşlar sağolun tavsiyeleriniz için, maalesef bütçeyi düşürmek zorunda kaldım 700-800 lira civarına araştırıp Lenovo K5 aldım. Birkaç ay bununla idare edip ardından anneme devrederek tekrar bu aralıkta telefon bakacağım
    Bende K5 alıcam 1 haftaya cihaz ile ilgili izlenimleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stackman

Bende K5 alıcam 1 haftaya cihaz ile ilgili izlenimleriniz nelerdir ?

Aslında cihaz elime geçeli 3 saat falan oluyor. Hepsiburada'dan aldım 75 TL hediye kuponu olduğu için.

Cihaz gayet akıcı ve hızlı. 2 GB RAM 16 GB Dahili 8 çekirdek 1.4 GHz Snapdragon işlemcisi var. Uygulama yükleyip 3-4 tane oyun-program açtım kasma falan olmadı. Ama tabi GTA vs. tarzı bir oyun değildi zira ben oyun yüklemeyeceğim için o derece denemedim. Kamerası biraz kötü geldi hatta Megapikseli daha düşük S4 Mini'de bile daha hoş gibiydi kamerası. Fakat önceden dediğim gibi kamera hiç önemli değil benim için.

Sürekli bahsedilen Dolby sesi denedim ve gerçekten çok hoşuma gitti. Telefonda bazı programlar vebir tane oyun kendiliğinden yüklü geldi fakat hepsini rahatça kaldırabiliyorsunuz bazı telefonlardaki gibi engellemiyor.

Telefonu almadan birkaç teknolojisi mağazasına fikir danışmıştım. Herkes bu fiyata gerçekten çok kaliteli bir telefon olduğunu söyledi.

Son olarak eğer telefonu hepsiburada'dan almaya kalkarsan haberin olsun ben gri versiyonunu istedim ama koyu gri versiyonu geldi elime. Hoş koyu gri olan zaten griden daha pahalıydı ve benim için ikisi de güzel olduğu için iade etmedim.

cevabınız için cok sagolun ben gold olalını almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.