Şimdi Ara

Berk İsmail Ünsal nasıl futbolcu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziği falan yerinde umut bulut oynayacağına bu adam oynasın. Hem yaşıda genç.

• Eğer güzel ilerleme kaydeder

Şutları harika
    Pasları harika
    Kafaya çıkışı harika
    Fizik gücünü harika seviyelere getirir ise harika bir futbolcu olabilir.
  • Mancini zamanında A takıma çıkmıştı galiba hatta Mancini şans verdi 2 3 maç sanırım 2 senedir zaten kiralanıyor bana göre Takımda kalmalı Umut yerine bile oynamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Mancini zamanında A takıma çıkmıştı galiba hatta Mancini şans verdi 2 3 maç sanırım 2 senedir zaten kiralanıyor bana göre Takımda kalmalı Umut yerine bile oynamalı
    Şu Umut Bulutta herkesin görebildiği bizim göremediğimiz ne var anlayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Azim.
    Hırs.

Her maç kim ne derse desin gerçekten 100%ünü takımasasdagsdgasdgasç........

Bende bilmiyorum valla.
  • Berk'ten de Volkan'dan da umutlu değilim eğer alt yapıdan bir genç monte etmek istiyorsak bu Muhammet Yeşilyurt olmalı.
  • alt yapıdan genç monte edilecekse takıma kafasını 3 numaraya vurmayı göze alabilen biri olacak bakıyorum da alayı bi şekillere girmiş :D
  • Fmde turgutluspor'a bunu almıştım yedek olarak.Diego Celis diye bir oyuncuyla ligi süpürdüler resmen
  • Bence Berk İsmail ÜNSAL`ı, Oğulcan ÇAĞLAYAN`ın transferinde takas olarak kullanmalıydık. Oğulcan`ı forumda da çok beğenen vardı takip ettiğim kadarıyla. Ha bu arada Berk`i takımda tutacaklarını zannetmiyorum gene bir yerlere kiralarlar.

150.000 €`luk yetiştirme bedeli ödenmeyince (şaka değil gerçek maalesef) GALATASARAY`dan ayrılmak zorunda kalan Oğulcan ÇAĞLAYAN.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

deli dana gibi koşma + gol

golü önceden atıyordu tabi artık unuttu, sözleşmesi var mecburiyetten oynuyor.
  • Elalemin yildiz oyuncusu 17 yasindan itibaren kendisini gosteriyi. Biz 25 yasindaki adamlari genc olarak goruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

Elalemin yildiz oyuncusu 17 yasindan itibaren kendisini gosteriyi. Biz 25 yasindaki adamlari genc olarak goruyoruz.
    çöp ama umuttan iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

çöp ama umuttan iyi

Alıntıları Göster
    Bizimkiler forvet almayacaklar, Umut u da göderemeyecekler gibi. Alırsalar bile o bir tane olur. Dolayısıyla Berk Üçüncü forvet olarak kalabilir. Ancak taş çatlasa kupa da amatör lig takımına karşı oynar.
  • Bel bağlanmaz
  • Çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Çöp
    4-5 yıl önce bi ziraat kupası maçında oynamıştı. o zaman da begenmıştım. bence geleceği parlak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

4-5 yıl önce bi ziraat kupası maçında oynamıştı. o zaman da begenmıştım. bence geleceği parlak

Alıntıları Göster
    Sırtı dönük oynuyor, yoklukta iş yapar. Umut'tan 5 kat iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

Bence Berk İsmail ÜNSAL`ı, Oğulcan ÇAĞLAYAN`ın transferinde takas olarak kullanmalıydık. Oğulcan`ı forumda da çok beğenen vardı takip ettiğim kadarıyla. Ha bu arada Berk`i takımda tutacaklarını zannetmiyorum gene bir yerlere kiralarlar.

150.000 €`luk yetiştirme bedeli ödenmeyince (şaka değil gerçek maalesef) GALATASARAY`dan ayrılmak zorunda kalan Oğulcan ÇAĞLAYAN.

İyi ki de ayrılmış kalsa sanki çok oynatırdık bizde bu yönetim ve kafa olduğu sürece nerdee o eski gençleri monte etme takıma baksana hala 32 yaşındaki umut, hamit ve Hakan 11 oyuncusu yazıl vallaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Space engineer

quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

Bence Berk İsmail ÜNSAL`ı, Oğulcan ÇAĞLAYAN`ın transferinde takas olarak kullanmalıydık. Oğulcan`ı forumda da çok beğenen vardı takip ettiğim kadarıyla. Ha bu arada Berk`i takımda tutacaklarını zannetmiyorum gene bir yerlere kiralarlar.

İyi ki de ayrılmış kalsa sanki çok oynatırdık bizde bu yönetim ve kafa olduğu sürece nerdee o eski gençleri monte etme takıma baksana hala 32 yaşındaki umut, hamit ve Hakan 11 oyuncusu yazıl vallaha

Alıntıları Göster
    Leş.Giresunsporda oynadı geçen sene ordada leşti.Üstte bir arkadaş oğulcanı paylaşmış.Oğulcan çok teknik hızlı şutlarıda iyi ama bencil ve mental açıdan sağlam değil.Keşke alabilsek 17 yaşından beri süper ligde oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space engineer

quote:

Orijinalden alıntı: Fyrad

Leş.Giresunsporda oynadı geçen sene ordada leşti.Üstte bir arkadaş oğulcanı paylaşmış.Oğulcan çok teknik hızlı şutlarıda iyi ama bencil ve mental açıdan sağlam değil.Keşke alabilsek 17 yaşından beri süper ligde oynuyor.

@Space engineer @Fyrad Bence Oğulcan`ı elimizden kaçırdığımız için çok pişman olacağız. Bu arada Oğulcan; Kayseri ErciyesSpor`dan KayseriSpor`a kiralık gitti, KES 2. Lige düştü. Oğulcan`ı da RizeSpor`a vermişler. Hikmet KARAMAN kendisiyle özel olarak görüşmüş ve ikna etmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.