Şimdi Ara

The Witcher Serisi 20 Milyonun Üzerinde Satmayı Başarmış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       ınfoShare 2016 esnasında Artur Kurasinski, CD Projekt RED Ceo'su Marcın Iwinski ile bir röportaj gerçekleştirdi ve oyunun satış rakamlarına değinildi. 

Marcin Iwinski, yaptığı açıklamada The Witcher 3'ün neredeyse 10 milyon, The Witcher serisinin ise toplamda 20 milyonun üzerinde satış gerçekleştirdiğini belirtti.

2015'in en iyi oyunu seçilen The Witcher 3: Wild Hunt, steam üzerinde de Türk kullanıcılara oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulmuştu. 19 Mayıs 2015 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapan oyunun şimdi ise GOTY sürümü bekleniyor. 

• Witcher Goty surumune Türkçe altyazı seçeneği gelecek mi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • witcher 3 için çok az bir rakam ama firma için ciddi büyük bir rakam keşke daha fazla satsa fallout 4 ilk çıkışında direk 10 milyonu geçti diye biliyorum kısa süre içinde yazık bunlar hep ön yargıdan kaynaklanıyor bethesda önceki seriler ile kendisini kanıtlamış olduğu için işin sonucunda gel görelim ki witcher 3 daha çok satması lazımdı o sene tüm oyunlardan

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seifer

Witcher Goty surumune Türkçe altyazı seçeneği gelecek mi?

sanmıyorum firma başta söylediği şeylerden pek dönen bir firma değil gibi geliyor bana witcher 2 olayından sonra olan şeyler işte ama umut var pc tarafında son dlc nin tr yaması çıkmak üzere belki anlaşırlar şirketle ve goty sürümünde tüm platformlarda çıkar şuan için belli değil

• Witcher ağır bir oyun benim gibi rpg oyunlarını az oynayan bi insan witcher 3 e alisasiya baya zaman geçti.boss dovuslerini o kadar zor bulamadım gerçi zorluk seviyesiyle çözülür o da alirsin en sona dark souls olmasa da baya zorlar isteyene tabi :)

• hakediyorlar fazlasıyla,oyun efsane olmuş,grafikler oynanış,açık dünya

oyuna ve firmaya olan saygımdan utanmasam oyunu ayakta oynayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal alınmayı hak eden muhteşem bir yapım

• kesinlikle hak ediyor
    https://youtu.be/OtGMDp7cyPM?list=LLqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A&t=68

• Cok daha fazlasini hakediyorlar. Hem oyun olarak cok kaliteli, hem de yapimcisinin durusu olarak cok saglam. Bugune kadar oynamayanlari dovuyorlar, uc oyunun ucu de Turkce, oynamayan varsa hala, agzinin ustune terlikle vuracagim...

• az daha cok satmasi lazim indirimde beles oluyor resmen daha ne yapacak bu adamlar

• Gta v 54 milyon :(

• Witcher 3'ün 10 milyon satması oyun sektörünün ne denli berbat durumda olduğunun göstergesidir.Her sene çıkan Call Of Duty bile şu oyundan fazla satıyorsa diyecek kelime kalmıyor.

• Bu tip oyunların desteklenmesi ve satışlarının artmasını gerekiyor , kaliteli yapımlar desteklenmeli indirim de kaçırılmamalı
  • 20 milyon iyi bir rakam sonuçta her oyuncuya hitap etmiyor

• Bu oyuna bu satış çok az.
  • Başyapıt sonuna kadar hak ediyor .

• Efsane harbi. Parasını kuruşuna kadar hakkediyor.

• GTA 5 gibi eski oyunlarına göre gerilemiş oyunun bu kadar satması,Witcher 3 gibi herşeyiyle kalitesini bu kadar arttırmış bir oyunun bu kadar satması gerçekten haksızlık..
  • helal olsun, hakediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

GTA 5 gibi eski oyunlarına göre gerilemiş oyunun bu kadar satması,Witcher 3 gibi herşeyiyle kalitesini bu kadar arttırmış bir oyunun bu kadar satması gerçekten haksızlık..

hocam gta için ''eski serilerine göre gerilemiş'' ifadesini kullanmışsınız da bunu hangi anlamda söylediniz?

tamam ben de san andreas ve vice city'den aldığım tadı alamadım ama gerilemiş demek biraz rockstar'a ayıp olmuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.