Şimdi Ara

KAPALI TELEFONDAN VERİ ALMAK!!! ACABA BÖYLE BİR TEKNOLOJİ VAR MI Kİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Galaxy Note 2 telefonu kullanıcısıydım taki bozulana kadar. Geçen gece şarjda bıraktığım cihazın ekranını sabah uyandığımda SAMSUNG GALAXY NOTE II yazısı var şekilde buldum. Umursamayıp açmaya çalıştım sonuç değişmedi, bataryayı çıkarıp taktım sonuç yine değişmedi. bataryayı saatlerce ayrı tutup taktım sonuç yine aynı bir türlü o etrafında mavi ışıklar dönen samsung yazılı ekrana geçmiyor. Sadece siyah ekran da SAMSUNG GALAXY NOTE II GT-7100 yazısı çıkıyor. Şarja takıyorum ekrana batarya işareti geliyor ama dolum yeşili gelmiyor.
    Mesele şu; notlarımın içerisinde çok sevdiğim kendi şiirlerim filan var bunları kurtarmam mümkün mü? acaba hangi parçası bozuldu? Veya telefon hafızasında olan bu bilgilere başka telefona ilgili elektronik parçayı monte ederek kurtarabilir miyiz? Ayrıca bütün tuşlara basarak telefona format atmayı da denedim. Sonuç değişmedi aynı yazıda takılı kalıyor? PC ye bağlamayı denedim ama açılmadığı için pc görmüyor. Velhasıl kaldık dım dızlak ortada. Bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.

• format attıysan zaten gitmiştir. harici micro sd kartında değilmiydi önemli dosyaların?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.