Şimdi Ara

Bu 4 Araçtan Hangisi Alınır Yardımcı Olur Musunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu araçlardan hangisi beni performans ve donanım açından memnun eder ?en önemli + sı -si

Avensis :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ihtiyactan-temiz-sahibinden-avensis-320075281/detay/

Golf :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-celik-jant-sis-fari-askeri-personelden-2012-dizel-golf-312952726/detay/

Accent Blue :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2014-dizel-otomatik-318133458/detay/

Leon :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-dizel-otomatik-sunroof-plusagra-jant-leon-319491650/detay/

Yada bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi başka birşey varsa alabilirim.

Duzen:Avensisi almaya dusunuyorm fiyati uygun mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deceptions -- 21 Temmuz 2016; 14:57:02 >

• Aralarından en alınnasi avensis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B segmentinden D'ye kadar geniş bir yelpaze var mübarek.
  • En mantıklısı golf ama donanımı zayıf

• Kardes araclarin hepsi tanidigimiz araclar , cevlemizde cokca var , bu araclar arasinda en mantiklisi avensis hocam. Motor lpgye tam uyumlu lpg de yakiti cok ekonomik ama motor kasaya gore biraz cansiz kaliyor. Bu aracin aynisi 2011 elegant extra ablamda var 2011 sifir aldik 90 bin kmdir kullandigimiz bakim disinda masrafi olmayan bir arac. Oturakli genis guvenli ve donanimli aractir. Anahtarsiz giris ve calistirma ozelligi oldukca basarili anahtari cuzdaninda kredi karti gibi tasiyorsun. Ben bu tercihler arasinda kalmis olsaydim avensis icin hic terettut etmezdim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Kardes araclarin hepsi tanidigimiz araclar , cevlemizde cokca var , bu araclar arasinda en mantiklisi avensis hocam. Motor lpgye tam uyumlu lpg de yakiti cok ekonomik ama motor kasaya gore biraz cansiz kaliyor. Bu aracin aynisi 2011 elegant extra ablamda var 2011 sifir aldik 90 bin kmdir kullandigimiz bakim disinda masrafi olmayan bir arac. Oturakli genis guvenli ve donanimli aractir. Anahtarsiz giris ve calistirma ozelligi oldukca basarili anahtari cuzdaninda kredi karti gibi tasiyorsun. Ben bu tercihler arasinda kalmis olsaydim avensis icin hic terettut etmezdim ...

132 hp motor yetmiyor mu ?(başkalarından da duydum bu motor cansız lafını) kalkışlar nasıl seri midir 0-100 hızlanması iyi bir araç istiyorum. Süratta 220km/s çıksın isterim.
  • avensis...
    ama Accent de iyidir bence

golf deyil jetta deseydin ilk jetta derdim

• Avensis içlerinde en iyisi ama ben gencim o bana gider mi dersen 2. seçenek olarak golf derim.

O accent blue yu da kaldırın bakmayın bile.

• Deceptions kullanıcısına yanıt
    İlanların altında teknik özellikleri yazıyor maks hızı ve hızlanması var.
    Avensis 10.4 saniyede maks hız 200 tahminimce 220 civarına çıkar kadranda.

• TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Adam performans istiyor sol şeridin fatihini neden kaldırtıyon

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Biz donanım, beyaz renk, eski tip 4 ileri otomatik, şehir içi 7-8 litre mazot, b segment, düşük güvenlik vs.

Blue 0-100 10.7 maks 190, avensis 10.4 maks 200

• hangisi aklınıza yatıroysa en çok onu alın segmenti yüksek olan iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dymmt -- 17 Temmuz 2016; 22:25:12 >
  • TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Onlar teoride pratikte adamlar uçuyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Biliyom hele bir de yazılım felan yapıp uçuranlar var ama onun tadı da manuelle çıkar hem bir de bu işin durması var

• avensisi lpg takmayacaksaniz kesinlikle onermem. hizlanmasi rezil, motor 4bin devire kadar ölü, ara hizlanmalarda yetersiz. otobanda ondekini sollamaya korkuyor insan. minimum 3bin devirle kullanilmasi gereken bi araba. haliyle o zamanda yakit 10 litrenin altina dusmuyor. tabi siz benim icin yakit onemli degil diyorsaniz, arabanin konforu cok iyi. tumseklerde cukurlarda hic rahatsiz etmiyor. arka koltuklar ve bagaj cok genis ve arka orta koltugun onunde cikinti olmadigi icin yetiskin oturabiliyor. mutlaka kullanin arabayi. 132hp ibaresine aldanmayin

• Avensis

• avensis derim. her motorun karakteristik yapısı farklıdır. max gücünü ve torkunu verdiği aralıklarda kullanılan her motor canlı ve performanslıdır. kullanım tarzınıza göre avensisin lpg ile yaz kış şehir içi dışı ortalamanız 9-11 litre arası değişir.
  • Golf ve avensis en mantıklıları aile genişse avensis al çok memnun kalırsın
    Golfte çok güzel araç dizel olması bile almak için yeterli bir sebep

• Accent yerine fluence dizel otomatik de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deceptions

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Kardes araclarin hepsi tanidigimiz araclar , cevlemizde cokca var , bu araclar arasinda en mantiklisi avensis hocam. Motor lpgye tam uyumlu lpg de yakiti cok ekonomik ama motor kasaya gore biraz cansiz kaliyor. Bu aracin aynisi 2011 elegant extra ablamda var 2011 sifir aldik 90 bin kmdir kullandigimiz bakim disinda masrafi olmayan bir arac. Oturakli genis guvenli ve donanimli aractir. Anahtarsiz giris ve calistirma ozelligi oldukca basarili anahtari cuzdaninda kredi karti gibi tasiyorsun. Ben bu tercihler arasinda kalmis olsaydim avensis icin hic terettut etmezdim ...

132 hp motor yetmiyor mu ?(başkalarından da duydum bu motor cansız lafını) kalkışlar nasıl seri midir 0-100 hızlanması iyi bir araç istiyorum. Süratta 220km/s çıksın isterim.

Kardes kalkislarda felan ya da otobanda performans ariyorsan avensis beklentilerini karsilamaz. 132 hp fakat tork 160 kasada agir olunca rakamlar pek anlam ifade etmiyor. Yani vites dusur devir cevirt diyenler olacaktir ama araci kullansaniz ne demek istedigimi anlayacaksiniz.Elbette yurumuyor degil ama ani performans ihtiyaclarina gec cevap veriyor diyim kisaca.Yani bunlarin disinda arac harika, karizma ve karakter sahibi binicisinede prestij sunan bir arac. Ben olsam digerlerine bakmam dizel diye bos arac almaktansa avensis gibi donanimli bir araci tercih ederdim ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.