Şimdi Ara

TAFAREL AYRILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.instagram.com/p/BH-FXcfg4HV/

• Taffarel olacak.Imla hatasindan dolayi özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gönül Cimbom

Taffarel olacak.Imla hatasindan dolayi özür dilerim.

Gökhan Gönülün soyadını taşıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mondragon gelse kaleci antrenörü olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darbeden dolayı mı?

• olasılıksız238 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Geçen sezondu yanlış hatırlamıyorsam. Hem brezilya milli takım kaleci antrenörlüğü yapıyordu. hem bizdeydi. ve geçen sezon söyledi. 2016 sonunda anlaşmam bitiyor ve sadece brezilya milli takımında çalışacağım diye.
  • e adam haklı devam etmek için bir sebep yok ki ortada

- vasıfsız, iş bilmez, taraftarın bile saygı göstermediği bir başkan
    - yeniçerilerden oluşan güçsüz bir kadro
    - ülkede her gün bir olay oluyor rahat huzur yok.

Devam etmemek için bir çok sebebi var yolu açık olsun, umarız sağlam bir yönetim ve ortamda tekrar döner.
  • Cok bir faydasini gordugumuzu dusunmuyorum yedek kalecilerimiz genc kalecilerimiz hep berbat oldu kendi doneminde.

Muslera geldiginde zaten cok iyiydi.

Taffarel gs efsanesidir oyle de kalacaktir lalin antrenorluk olarak ne kadar iyiydi bilmiyorum..

• Hollandalı kaleci antrenörü alın bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her zaman dediğim gibi ben bize bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. Hatta Eray kazığını bize sokanda kendisidir, kefil olup sözleşme imzalattıranda real maçı kaleye koyanda odur. Bir tane altyapıdan a takıma kaleci çıkmamıştır. Muslera üzerinde bir katkısı olduğu da yoktur. Emekleri için teşekkürler yolu açık olsun.Emekleri için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o galatasaray efsanesiydi öylede kalacak teşekkürle taffi
  • Yolun açık olsun Tafo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükür kurtulduk,uefa kadrosundan medet ummayı bırakmamız lazım artık.kabul etse görevi hoca bülent korkmazdı şimdi şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Her zaman dediğim gibi ben bize bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. Hatta Eray kazığını bize sokanda kendisidir, kefil olup sözleşme imzalattıranda real maçı kaleye koyanda odur. Bir tane altyapıdan a takıma kaleci çıkmamıştır. Muslera üzerinde bir katkısı olduğu da yoktur. Emekleri için teşekkürler yolu açık olsun.Emekleri için teşekkürler.

Muslera alınmadan önce Lauro diye bir kaleciyi itmeye çalışan da kendisiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Her zaman dediğim gibi ben bize bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. Hatta Eray kazığını bize sokanda kendisidir, kefil olup sözleşme imzalattıranda real maçı kaleye koyanda odur. Bir tane altyapıdan a takıma kaleci çıkmamıştır. Muslera üzerinde bir katkısı olduğu da yoktur. Emekleri için teşekkürler yolu açık olsun.Emekleri için teşekkürler.

Muslera alınmadan önce Lauro diye bir kaleciyi itmeye çalışan da kendisiydi.

Aynen öyle yazarken olay aklıma geldi ama ismini hatırlamadım diye yazmadım

• Bize Erayı iteleyen sözleşmesini 10x ile yenileten kendisiydi.Gram katkısı yoktu.

• Umarım gerçekten iyi bir antrenörle anlaşırız. Orta halli bir kaleci çıkarabilse altyapıdan yeter bizim için. Taffarel bu işi beceremiyordu. Muslera'nın olmadığı maçlarda hep sorun yaşadık. Tüm kalecileri form olarak hazır tutması lazım.
  • a spordaki yorumcu eski kaleci evlat kerem gelir nede olsa evlatsarayız.
  • Futbol kariyeri 10 üzerinden 10 ama antrenörlük kariyerine bize sunduğu sayısız başarıdan dolayı söz etmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.