Şimdi Ara

iPhone 7 şimdi de sızdırılan bir videoda görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7 şimdi de sızdırılan bir videoda görüldü
    Apple’ın Eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonu için geri sayım devam ediyor. Ancak her lansmandan önce yaşandığı üzere iPhone 7'de de bilgi sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor. Hatırlayacağınız gibi daha önce ortaya çıkan fotoğraflarla ilk kez fiziksel şekilde görülen yeni iPhone’un klasik ve Plus olmak üzere iki farklı modelle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Birkaç gün önce paylaştığımız diğer bir haberde ise EarPods kulaklıklığında 3.5 mm’lik bağlantı yerine Lightning girişinin tercih edeceği iddia edilen akıllı telefon hakkındaki tüm beklentilerin ortaya çıkan son video ile kısmen doğrulandığını söyleyebiliriz.

9to5Mac’in paylaştığı 6 saniye uzunluğundaki videoya bakılırsa anten çizgilerinin köşelere doğru taşınması dikkatlerden kaçmazken, cihazın alt bölümünde standart kulaklık girişinin bulunmaması iddiaları güçlendirir nitelikte. Daha büyük kamera lensiyle geleceği belirtilen iPhone 7'de bu detaylar dışında tasarım anlamında önemli bir değişiklik yer almıyor.

Tahminlere göre A10 işlemci, suya karşı dayanıklılık, gelişmiş kamera, daha hızlı 4G ve Wi-Fi bağlantı özelliklerine sahip olacak iPhone 7'nin Plus modelinde ise çift kamera ve 3 GB RAM donanım özelliklerinin yer alacağı kulislerde konuşuluyor. Elbette resmi kaynaklarca doğrulanmayan tüm fotoğraf ve videoların iddia olmaktan öteye geçmediğini de unutmamak gerek.

• 3 gb ramle gelmez

• Ahanda kulaklık girişi kaldırılmış.

Kasa hüsran değişim yok gibi duruyor.

Ahhh steve baba içten gelerek yeminle fatiha okuyorum sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa bekleyen şekil şukul meraklıları hayal kırıklığına uğradı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişim az ama güzel duruyor, alüminyum gövdeyle köKten bir değişim imajı yaratmak zor onuda 7'den sonraki seriye bıraktılar onuncu yılında yepyeni bir tasarım görürüz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekirkara -- 15 Temmuz 2016; 20:08:28 >
  • kulaklık girişi olmaz ise "iphone r.i.p" görebiliriz. yıllarca beats sponsoru olup şimdi beats alanları arkadan bıçaklar iseler özellikle beats kullanıcıları cezayı keser

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Ahanda kulaklık girişi kaldırılmış.

Kasa hüsran değişim yok gibi duruyor.

Ahhh steve baba içten gelerek yeminle fatiha okuyorum sana.

Kasa husran degisim yok gibi duruyor derken

Sony nin z5 premiumda bile degistirmedigi, senelerdir birebir ayni tasarimla gitmesine ne diyorsun?

kapaklarin ve bi kac tusun yeri degismis innovasyon mu diyorsun?

Zaten guzel gorunen bi kasayi rotuslayip kullanicilarin geri donusleri dogrultusunda bi urun cikarmis.

Ayrica kameranin cikinti yapmamis hali bunlara ornek olarak 5/5s ve onceki surumler vs.. Arka tasarim cok cinli cakma telefon havasi katiyor. Bence disariya 0.1mm cikinti yapan lens ile kamera ben burdayim diyor.

Ozellikle 6s ve 6s plus daki kamera lensinin siyah olmasi ayri bir kontrast katmis durumda. Cikitisiz halini dusunuyorumda ipad lerdeki gibi les bi goruntu olurdu.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Basit bi adaptorle halledilecek sey bunlar ne buyuttunuz be

Isiniz gucunuz ulan apple biseyleri degistirsede bizde elestirsek..

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

cihaz şarjda iken nasıl müzik dinleyeceksin? sence bu değişimin art niyetten başka amacı olabilir mi?
    Ov ov ov cok onemliydi evet.. hakikaten buyuk eksiklik.

Kac kere sarjdayken muzik dinledin ki? Sarjdayken ben elime bile almiyorum mesaj falan gelmedigi surece pil isinipta etkilenmesin diye.

Sakin simdide sarjda muzik dinleyemeyecegiz diye demogoji yapayim falan deme

Dinleme..

• quote:

Kac kere sarjdayken muzik dinledin ki? Sarjdayken ben elime bile almiyorum mesaj falan gelmedigi surece pil isinipta etkilenmesin diye.

Dinleme..

şarjdayken müzik dinlemiyorum fakat bu senin dışında iphone kullanan milyonlarca insanın şarjdayken müzik dinlemeyeceği anlamına gelmez, bu değişim açık ve net art niyettir. diğer markalar neden eleştirilcek yenilikler yapmaz iken apple eleştirilecek yenilikler yapıyor? ya da neden ufak bir aparatla halledilebilir gibi saçma bir savunmaya geçiyorsun? sen apple'ın hissedarı mısın? ben 6 senedir hem ipad hem de iphone kullanan biriyim, neden eleştirel bakmaktansa at gözlüklerini takmayı tercih ediyorsun?

• quote:

Dinleme..

Açıkçası şarjdayken müzik de dinliyorum film de izliyorum malum iphone şarjı az gidiyor ölümüne savunmaya gerek yok
  • quote:

Basit ve 49$'cık bir adaptör ile hallolur tabiki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Olmaz öyle şey. Ne 49 doları? Bakkaldan sakız mı alıyoruz? Apple gibi üst düzey elit bir markanın telefonunun adaptörü bile 149 dolar etmeli en az(!)...

• Anten cizgileri koselere kaydirilsa da gozden hala kacamiyorlar

Tim Cook icin tehlike canlari bir suredir caliyor, bu gidisle Apple'da fazla omru olamayacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

quote:

quote:

Olmaz öyle şey. Ne 49 doları? Bakkaldan sakız mı alıyoruz? Apple gibi üst düzey elit bir markanın telefonunun adaptörü bile 149 dolar etmeli en az(!)...

Aaa bide üstüne elit ürün olduğu için özel vergi de gelmeli bence en ucuz apple cihazı 5000 liradan başlamalı ki alanların zengin olduklarını yada zengin olmayıp kafadan kontak olduklarını anlayalım dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

quote:

quote:

Aaa bide üstüne elit ürün olduğu için özel vergi de gelmeli bence en ucuz apple cihazı 5000 liradan başlamalı ki alanların zengin olduklarını yada zengin olmayıp kafadan kontak olduklarını anlayalım dimi

Tabi ya bunu niye düşünemedim hocam. Hemen yetkililere yazalım, bir çaresine baksınlar şu işin.

Neyin art niyetiymis soyle bakalim?

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Almayin o zaman zorla mi satiliyor? Git kulakliga 600 lira ver telefona 3000 lira ver aparata gelince ovovovovo cok para..

• 6s ten sonra 7'ye geçeceğim ama bu kulaklık girişini kaldırırlarsa büyük hata yaparlar. Benim kendi özel kulaklığım var bunu yolda kullanmak istediğimde ekstra aparat ilemi bağlayacağım? Sinir bozucu bir durum olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.