Şimdi Ara

Pokemon Go'yu hayatınızdan çıkarın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir anda hayatımıza giren ve çok kısa sürede fenomen haline gelen Pokemon Go çılgınlığı şu sıralar teknoloji gündeminin en popüler konu başlıkları arasında yer alıyor. Öyle ki oyunla ilgili son gelişmeler, ipuçları ve gündelik yaşamdaki yansımaları derken nereye baksak Pokemon hakkında bir yazı görebilmek mümkün.

Elbette sokak sokak dolaşarak Pikachu’yu aramaktan zevk alanların yanı sıra bir o kadar kişi de oyunu gereksiz ve saçma buluyor. Eğer siz de artık Pokemon Go hakkındaki paylaşımları görmekten sıkıldıysanız ve Pokemon’suz günleri özlediyseniz bu eklenti tam size göre.

Pokemon NO isimli Google Chrome eklentisi kelime bazlı algoritmasıyla sosyal ağlarda ve diğer web sitelerinde yer alan Pokemon'a dair tüm içerikleri algılayarak -reklam engelleme eklentilerinde olduğu gibi- hepsini otomatik şekilde engelliyor. Üstelik paylaşımlardaki görselleri de ortadan kaldıran eklenti sağ üst bölümdeki sayaçta kaç adet bağlantının engellendiğini yazıyor. Yaptığımız denemeler sonucu büyük oranda başarı gösteren Pokemon NO'yu dilerseniz buradan indirebilirsiniz.

• Pokemonun taaa ..... :)

• Ya nereye girsem pokemon go haberi var, gına geldi artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 15 Temmuz 2016; 15:09:27 >
  • Pokemon oynayan oynar, oynamayan oynamaz. Mesela ben şu siyesetçiyi sevmiyorum veya şu dinden nefret ediyorum diyelim. Ama o kadar oturupta onları yoketmiyorum ya da onların bu yaptıkları seçimler bende, onları değiştirme dürtüsü uyandırmıyor. Hatta şu şekilde 2-3 aptal insanla bile karşılaştım "Şunu şunu düşünüyor ölmeli, şunu yapıyor kesmeli,bunu yapıyor asmalı, bunu yapıyor sansürlemeli." Klasik bi dh cümlesi ile bitirmek istiyorum. Bi bitmediniz..

• Yemin ediyorum midem bulandı artık şu sitede pokemon duymaktan.

• Flappy bird agar.io gibi dünya çapındaki zeka seviyesi yaşına göre düşük boş işsiz insanların birbirinden görüp popülerleştirdiği sıradan uyduruk bir oyun seneye kaybolur gider bence biz bunları çok gördük Türkiye'de zaten acayip bir cahillik var insanlarda 45 yaşındaki anne bile çocuğundan görüp oynar yani o derece cahiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: keko1337

Flappy bird agar.io gibi dünya çapındaki zeka seviyesi yaşına göre düşük boş işsiz insanların birbirinden görüp popülerleştirdiği sıradan uyduruk bir oyun seneye kaybolur gider bence biz bunları çok gördük Türkiyede zaten acayip bir cahillik var insanlarda 45 yaşındaki anne bile çocuğundan görüp oynar yani o derece cahiliz.

Psikolojik sorunlarınız mı var ? oyun popüler, insanların eğlendiriyor diye mi sinirleniyorsunuz ? oyunun zararı dahi yok hatta yürüyüş alışkanlığı kazandırıyor 35 yaşında yağdan oluşan adam yürüyüşe başladı oyun sayesinde; utanmadan hakaret ediyorsunuz.

• insanlar ne hale geldi bir oyun yüzünden :)

• güzel oyun evin içinde charmander buldum daha ne olsun =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr light

quote:

Orijinalden alıntı: keko1337Flappy bird agar.io gibi dünya çapındaki zeka seviyesi yaşına göre düşük boş işsiz insanların birbirinden görüp popülerleştirdiği sıradan uyduruk bir oyun seneye kaybolur gider bence biz bunları çok gördük Türkiyede zaten acayip bir cahillik var insanlarda 45 yaşındaki anne bile çocuğundan görüp oynar yani o derece cahiliz.
    Psikolojik sorunlarınız mı var ? oyun popüler, insanların eğlendiriyor diye mi sinirleniyorsunuz ? oyunun zararı dahi yok hatta yürüyüş alışkanlığı kazandırıyor 35 yaşında yağdan oluşan adam yürüyüşe başladı oyun sayesinde; utanmadan hakaret ediyorsunuz.

İşte senin gibi cahilleri + layan cahillere söylüyorum 35 yaşındaki adamı walker'a çevirip yürütüyor varsın kilo versin ama milyonlarca insanı işinden gücünden okulundan eğitimden hayatında ediyor sadece artılarından bahsediyorsunuz insanların bu dandik oyun yüzünden yolda yürürken ölmelerine araç kazalarını arttırmasına insanların dikkatlerini sürekli telefona vermelerinden hiç bahsetmiyorsunuz.

• Hayatınızdan çıkarın değil,hayatınızda merkeze almayın dese birçok şey hallolacak oysa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz de donanim sitesinde telefon muhabbetlerinden biktik ona ne demeli? bakarsin basliga sana hitap etmiyorsa gecer gidersin. saygi duymayi bilmek buyuk erdemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Hayatınızdan çıkarın değil,hayatınızda merkeze almayın dese birçok şey hallolacak oysa.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az reis

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr light

quote:

Orijinalden alıntı: keko1337

Flappy bird agar.io gibi dünya çapındaki zeka seviyesi yaşına göre düşük boş işsiz insanların birbirinden görüp popülerleştirdiği sıradan uyduruk bir oyun seneye kaybolur gider bence biz bunları çok gördük Türkiyede zaten acayip bir cahillik var insanlarda 45 yaşındaki anne bile çocuğundan görüp oynar yani o derece cahiliz.

Insanlar egleniyor diye kimsenin sinir oldugu falan yok.

Sadece insanlarin beynini yikayan bir oyun. Yeri geldiginde sizin gibiler din insanlarin afyonudur demeyi biliyorda biri cikip pokemon go icin insanlarin afyonu gibi bir benzetmeyle geldiginde niye zorunuza gidiyor?

Yalan mi ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pokemon çıkarma işlemi yükleniyor...............................................................................OK yüklendi
  • Hayatınızda ki herşey çok gerekli herşeyiniz tamam ama pokemon go katlanılamayacak kadar gereksiz ve tek derdimiz onu hayatımızdan çıkarmak. Oyunu oynayanları çocuk olmakla suçlayanlar böyle kompleksli işlere girerek çocukluk yapıyorlar.

Hoşgörülü olmak ne kadar zor bu ülkede herkes eğlencesine baksın kimi ne ilgilendirir ama yok illa tek tip insan modeli yaratacağız yoksa olmaz yani yürümez bu iş!

Dh tarihin en saçma haberi tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 15 Temmuz 2016; 16:37:41 >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Yürüyüp pokemon topladığın bir oyun nasıl beyin yıkayan bir oyun oluyor ? yoksa gene arkada dönen büyük oyunu mu gördünüz.
  • tr marketine gelsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: keko1337Flappy bird agar.io gibi dünya çapındaki zeka seviyesi yaşına göre düşük boş işsiz insanların birbirinden görüp popülerleştirdiği sıradan uyduruk bir oyun seneye kaybolur gider bence biz bunları çok gördük Türkiyede zaten acayip bir cahillik var insanlarda 45 yaşındaki anne bile çocuğundan görüp oynar yani o derece cahiliz.
    Post - nick uyumu.

katılıyorum

• Mr light kullanıcısına yanıt
    Insanlarin asil yapmasi gereken seyleri erteleyip dur su pokemonuda avliyayim diyip isini gucunu birakip disari cikmasi sizin acinizdan e ne guzel iste spor yapiyolar gibi sig bi yorumla yorumlaninca cok masum gorunebilir pek tabiki.

Pencereniz baya genismis acikcasi.

Pokemon zararli diyene " e 35 yasindaki yagli adam yuruyuse basladi iste" ile karsilik veriyorsunuz. Harika yorum gercekten.

Tabiki bencede herkes pokemon go ya tesvik edilmeli hatta amerikada coktan yayginlasmistir belkide oyunun cikis amaci obeziteyle mucadeledir (!)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.