Şimdi Ara

Lenovo, ilk Windows 10 mobil telefonunu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo, ilk Windows 10 mobil telefonunu duyurdu

Bugüne kadar Android tarafında pek çok iddialı akıllı telefon modelini gördüğümüz Lenovo, şimdi Windows 10 mobil ekosistemine adımını atıyor. Firma, kurumsal pazara yönelik SoftBank 503LV akıllı telefon modelini duyurdu.

Son dönemde Windows 10 mobil ekosistemi oldukça durgun. Microsoft’un uzun yıllar destekleyeceğini açıklamasına rağmen, üreticiler biraz çekimser kalıyor. Geçtiğimiz yıl gündeme gelen bazı modeller de henüz gün yüzü görmüş değil. Bununla birlikte bazı çalışmalar mevcut.

Lenovo’nu Japonya pazarına sunacağı SoftBank 503LV akıllı telefonu buna son örnek. 5 inçlik 720p IPS ekrana sahip olan akıllı telefona, 4+4 formatında 8 Cortex-A53 çekirdeğinden oluşan Snapdragon 617 yonga seti gücünü veriyor. Bu bakımdan telefon, Continuum desteği de sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Lenovo’dan giriş seviyesine Vibe C2

3GB RAM ile ekosistemin sayılı akıllı telefonları arasına giren Lenovo Softbank, 32GB artırılabilir kapasite sunuyor. Arka kısımda 8MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 5MP çözünürlüğünde kamera yer alırken, WiFi AC ile kablosuz bağlantı yetenekleri güçlendirilmiş.

Cihazın kalınlığı, 2250mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte 7.66mm seviyesine ulaşıyor. Yine ekosistemin en ince akıllı telefonlarından birisi olma özelliğine sahip olan Lenovo Softbank, Ekim ayında piyasaya sürülecek. Japonya dışına çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. 

• O alt çerçeve varken kimsenin ilgisini çekmez.

• Bu tasarımla makul fiyatta android var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cöp

• Lenovo w10 la taş taş geçmiş. Size anca kalın çerçeveli samsung aceye benzeyen bir cihaz yakışır geleceğiniz bu demiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Bu tasarımla makul fiyatta android var mıdır ?

Fiyatini nerden gördün?

• ilk ve son olur inşallah
  • Herkes gider Mersine Lenovo gider tersine. Millet kaçıyor Windows'tan bunlar telefon yapıyor. Yahu Anry Birds bile desteği kesti bu sisteme hani şu kuşlu oyun.

• CVenturas kullanıcısına yanıt
    Yok ben tasarım için sordum. Bu telefon hakkında bilgim yok

• keşke yapamayaydıda yanlışlıkla windows yerine ios ataydı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Yok ben tasarım için sordum. Bu telefon hakkında bilgim yok

Anladim hocam tasarim les dediginiz gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana nedense Android zamanla piyasadan kalkacak ve şu OS yükselecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Damenda

Bana nedense Android zamanla piyasadan kalkacak ve şu OS yükselecek gibi duruyor.

Hihohahuhahaha

• quote:

Bana nedense Android zamanla piyasadan kalkacak ve şu OS yükselecek gibi duruyor.

Kırmızı kar yağarsa dediğin olur.

• oyun uygulama aramayan klasik kullanıcılar için androidden uygun olabilir. ama daha ucuz olursa...

• satmayınca vazgeçer zaten
  • Karizmayı çizdirmiş.

• aslında Windows phone arayüzü bence en iyi arayüz şu an ama nedense Microsoft yeteri kadar destek sağlayamıyor. uygulama eksik. alışırsanız diğerleri çok basit kalıyor arayüz olarak

• quote:

2 yıl sonra wp pazar payı %0.2 olur demedi deme.

• Bu çerçeve kalınlığı ve eski nesil işlemcisiyle beş para etmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.