Şimdi Ara

Gm5 plus alma konusunda kararsiz olanlar buyursun (ft.oskurrr)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kamerasi iyi olsun
    ekranida iyi olsunkirilmasin gorilla glass olsun

pek bilgim yok bu telefon islerinde yardimci olsursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leo Messi -- 26 Temmuz 2016; 23:49:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gm 5 pluss.

3gb ram
    32 gb hafıza
    401 ppi Full hd ltps ekran
    Gorilla glass4
    2 yıl boyunca google tarafından güncelleme alacak telefon 999 tl ... Telpa bayilerinde 1 peşin 5 taksitle vade farksız satın almaimkanı ...
    daha neolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Gm 5 pluss.

3gb ram
    32 gb hafıza
    401 ppi Full hd ltps ekran
    Gorilla glass4
    2 yıl boyunca google tarafından güncelleme alacak telefon 999 tl ... Telpa bayilerinde 1 peşin 5 taksitle vade farksız satın almaimkanı ...
    daha neolsun

hangi telefonu kullaniyorsunuz

• gm 5
  • quote:

gm 5

gm5 plus mi yoksa gm5mi

• Aynı hocam general Mobile Gm5 bir tane ürün var yani Gm5 ve ya gm5 pluss diye iki ayrı ürün yok. Ben kısaca söyledim :)
  • quote:

Aynı hocam general Mobile Gm5 bir tane ürün var yani Gm5 ve ya gm5 pluss diye iki ayrı ürün yok. Ben kısaca söyledim :)

hocam memnun musun ya isinma sorunu şarz sorunu falan varmi
    internette donmalar takilmalar cok sık oluyor mu
    bu arada bu gm modellerinin şarz girisi bozuluyormuş varmi sende bir sikinti
    camı saglammi gm5 den bir onceki telefon yere dustu paramparca (Telefon A3)
    oyun becerisi nasil
    bunarada 3gb ram oyle hafife alinacak birsey degil 1000tllik telefon icin bunun bi yan etkisi varmi kastiriyormu telefonu

sorularim bu kadar

hocam malum ogrenciyiz telefon alicaksak saglam birsey olsun o yuzden bu kasdar supheci yaklasiyorum

• xiaomi mi5 net
  • Samsung Galaxy j7
    Samsung Galaxy A7
    Samsung Galaxy A5 2016
    Samsung Galaxy Note 4

Fiyatları yukardan aşağı artiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle bu telefon 1000 tlye alabileceğin en iyi telefon...
    ISınma normal seviyede Temmuz güncelemesiyle birliktedaha serin oldu telefon. ŞARj süreleride gayet iyi aldıgım en az ekran süresi 4,5 saat. 1 günü rahat cıkartır çok oyun oynamıyorsanız 1,5 günü bulur sürekli oyun oynuyorsanız oan hiçbir telefon dayanmaz:)

Gm nin 3-4 yıl önce cıkardıgı bir model vardı Discovery diye o modelde vardı şarj soketi sorunu o telefonda vardı bende anneme verim o kullanıyor halen :) Bunda öyle bir sorun yok. Hocam yüz üstü yere düşünce malesef tüm telefonlar parçalanır na yapacak birşey yok. Koruyu tempered camla bir miktar daha sağlamlık arttırlabilir. Şuandaki en sağlam cam gorillaglass 4 ama bu telefonun ekranını çizilmeye karsı koruyor. elinizden yere düşen her telefon kırılır malesef.

İnternet su gibi donma takılma kasma yok. 10 tane sekme ac hepsi acık dursun hepsinde farklı sayfalara bak zerre kasmıyor. Ram in yan etkisi olmaz :) 3 gb ram ilerisi içinde güven veriyor. zaten telefon saf android yani diğerlerinden daha az ram harcıyor ve daha akıcı. ayrıca 2 yıl boyunca yazılımı google tarafından güncelleniyor. yani türkiyede güncellemeleriilk alacak olan telefon bunlar...

Hocam dediğim gibi bende 2 tane var menunum. 1 ini aldımmemnun kaldım2.ciyi aldık. şükür hiçbir sorunum yok.

• quote:

Öncelikle bu telefon 1000 tlye alabileceğin en iyi telefon...
    ISınma normal seviyede Temmuz güncelemesiyle birliktedaha serin oldu telefon. ŞARj süreleride gayet iyi aldıgım en az ekran süresi 4,5 saat. 1 günü rahat cıkartır çok oyun oynamıyorsanız 1,5 günü bulur sürekli oyun oynuyorsanız oan hiçbir telefon dayanmaz:)

Gm nin 3-4 yıl önce cıkardıgı bir model vardı Discovery diye o modelde vardı şarj soketi sorunu o telefonda vardı bende anneme verim o kullanıyor halen :) Bunda öyle bir sorun yok. Hocam yüz üstü yere düşünce malesef tüm telefonlar parçalanır na yapacak birşey yok. Koruyu tempered camla bir miktar daha sağlamlık arttırlabilir. Şuandaki en sağlam cam gorillaglass 4 ama bu telefonun ekranını çizilmeye karsı koruyor. elinizden yere düşen her telefon kırılır malesef.

İnternet su gibi donma takılma kasma yok. 10 tane sekme ac hepsi acık dursun hepsinde farklı sayfalara bak zerre kasmıyor. Ram in yan etkisi olmaz :) 3 gb ram ilerisi içinde güven veriyor. zaten telefon saf android yani diğerlerinden daha az ram harcıyor ve daha akıcı. ayrıca 2 yıl boyunca yazılımı google tarafından güncelleniyor. yani türkiyede güncellemeleriilk alacak olan telefon bunlar...

Hocam dediğim gibi bende 2 tane var menunum. 1 ini aldımmemnun kaldım2.ciyi aldık. şükür hiçbir sorunum yok.

bir ara g4 almayi dusunuyordum.g4 son seri olan 605tesorun yokmus isinma sarz falan sifir sorun.g4ün kutuda serisi yaziyordu.gm5in kutusunda da elbet seri yazar.Şu anda son seri kac gm5in

• G4 almamanı öneririm hani hangi telefonu alacaksan alda g4 alma. şhir efsanesi son seride sorun yokmuş vs vs vs cihazda bazir ısınma problmi var ve ısındıgında otomatik ayarlarını kısıyor.

GM de 2 seri cıktı şimdiye kadar. 1. seri artık piyasada yok arasanda bulamassın. Gm de kutularda seri yazmaz. Aldgın telefon Çift hatlı model ise zaten 2. seridir. 1. seride çift hat yoktu
  • quote:

G4 almamanı öneririm hani hangi telefonu alacaksan alda g4 alma. şhir efsanesi son seride sorun yokmuş vs vs vs cihazda bazir ısınma problmi var ve ısındıgında otomatik ayarlarını kısıyor.

GM de 2 seri cıktı şimdiye kadar. 1. seri artık piyasada yok arasanda bulamassın. Gm de kutularda seri yazmaz. Aldgın telefon Çift hatlı model ise zaten 2. seridir. 1. seride çift hat yoktu

gm de 1. veya 2. sürüm olduğunu anlayabiliyor muyuz ? bu haftaiçi babama almayı düşünüyorum. yani 2-3 aydır biliyorum cihazı. çıkan sorunları ve müşteri hizmetlerini aradığımda 2. sürümle bu hatalar giderilcek demişlerdi. ondan sonra iş güç falan derken pek bakamadım. nasıl anlarız 2. sürüm olduğunu ?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gbi artık 1. seriyok piyasada 1. seri cihazlartek hatlıydı ve arka kapagında sadece androidone yazıyordu. 2. sericihazlarda CE ibaresi vs eklendi arkakapaga ve çifthatlı modeller. ha türkcell den alırsanız onlar tek hatlı satıyor fakat arka kapakta CE simgesi var dolayısıyla 2. seri bu operatöre özgü bir durum

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim turkcellden almam. nerdeyse %50 fiyat farkı koyuyorlar telefonlara.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Telpa bayileri var taksitlisatış yapan taksit düşünüyorsanız. 1 peşin 5 taksit yapıyorlar vade farkı yok 999 tl üzerinden... aşağıdaki linkten taksitli satış yapan bayilere ulaşabilirisniz
    http://www.telpa.com/taksitli-satis-bayi/
  • quote:

G4 almamanı öneririm hani hangi telefonu alacaksan alda g4 alma. şhir efsanesi son seride sorun yokmuş vs vs vs cihazda bazir ısınma problmi var ve ısındıgında otomatik ayarlarını kısıyor.

youtubede biraz bakindimda telefon cok ısınıyor falan diyolar cok rahatsiz edici dereceye cikmiyorsa sorun olmaz.Zaten telefonda oyun oynayan biri degilim.En fazla 3 tane 50mbden alt oyun.Yani telfonu cok zorlamam.

kamerasi nasil telefonun 13mp cok iyi bu fiyata.Bu arada kamera uygulamasi cok kotuymuş sizce nasil

birde telefondaki şarzin kac oldugu çok kucuk bir sekilde yaziyor.Bu rahatsiz ediyor mu

• quote:

Rica ederim. Telpa bayileri var taksitlisatış yapan taksit düşünüyorsanız. 1 peşin 5 taksit yapıyorlar vade farkı yok 999 tl üzerinden... aşağıdaki linkten taksitli satış yapan bayilere ulaşabilirisniz
    http://www.telpa.com/taksitli-satis-bayi/

telpa sorunlu değil miydi ? ya da delta mıydı o hatırlayamadım
  • Tleefon saf androidyani google arayüzünü kullanıyor kamera uygulamasıda google kamera uygulaması. Googplayden kamera uygulaması yükleyebilirisiniz ben kamera mxkullanıyorum gayet başarılı...

1. seri telefonlarda ısınma biraz fazlaydı özellikle agır oyunlar oynarken. amadediğim gibi bende2 telefon var ve 2si de gayet başarılı. ben de zaten rahatsız edecek seviyede ısınma yoktu fakat temmuz ayı güncelleme si ile resmen telefon ısınmıyor ılık çalışıyor... oyunda bizzat denedim test ettim.

O şarj simgesi yine google arayüzü nün eseri :) biraz küçük ama alıştık ne diyelim daha büyük olsa daha iyi olurdu haklısınız.

Ben size gecen gün cektiğim bir fotoyu atayım bakın siz ce kamera nasıl :)

Google kamera uygulaması ile cektim. sonrasında yine google kamera uygulamasından foto üzerinde biraz çarpıcılıgını ve sıcaklıgını arttırdım. ortaya cıkan sonuc bu :)

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    bir de 2 model var gm 5 plus d ile gm 5 plus. farkı var mı onların
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.