Şimdi Ara

Lenovo Vibe P1 mi GM5 Plus mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya konusunda en iyisi olması sebebiyle P1'i düşünüyorum fakat performans ve kamera konularında GM5 önde gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gm5 yaniyot hocam yaniyot oyle boyle degil bildigin yaniyor cok isiniyor.

• Bende lenova ve honor 7 arasında karar veremedim henuz ama gm5 i en başta eledim sorunluymuş telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimizer

Gm5 yaniyot hocam yaniyot oyle boyle degil bildigin yaniyor cok isiniyor.

Peki kamerası Lenovo'dan vazgeçirecek kadar iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeiden

quote:

değil bence. ikisini de gidip elde inceledim kamerada fark göremezsiniz. incelemeden bakıp karsılastırma yapabilirsiniz.
  • Evde fırın yoksa GM5 tavsiye ederim. Fırın varsa Vibe P1 yada Honor 7 arasında tercih yapmalısınız. Honor 7 ayrıca kamera olarak çok çok iyi diğer cihazlardan performans olarakta GM5 kadar iyi , tek sorun batarya biraz yetersiz kalabilir. Oyun çok oynamazsanız Honor 7 öneririm. (OYUN PERFORMANSI OLARAK MCX de bile sıfır sıkıntı )

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

quote:

Orijinalden alıntı: Zeiden

quote:

değil bence. ikisini de gidip elde inceledim kamerada fark göremezsiniz. incelemeden bakıp karsılastırma yapabilirsiniz.

nerde incelediniz hangi teknoloji markette var bu telefonlar ?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    vatan

• Optimizer kullanıcısına yanıt
    Ben 2 temmuz'da GM5 Plus dual sim aldım 12-13 gündür kullanıyorum ama bahsettiğin şekilde ısınma olmuyor. Isınma olayı birazda ne kadar kullandığınla ilgili, çok kullanırsan çok ısınır.

Bu arada ıSıNMayan telefon üretilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 15 Temmuz 2016; 12:48:38 >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Ben 2 temmuz'da Lenovo alacakken telefoncunun tavsiyesi ile GM5 Plus Dual sim aldım. GM5 Plus'ın özellikleri Lenovo'dan daha iyi. Isınma olayı da kullanmaya bağlı, çok kullanırsan çok ısınır. Bu arada ıSInmAYan Telefon üretilmedi.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Hocam peki oyun performansı ve kamerası nasıl cihazın? Yalnızca internette gezinerek kaç saat idare ediyor şarj?

Cihazın kamerası gayet iyi.

Internet gezinmesi 5-6 saat idare eder. Ben genelde youtube videoları izleyerek test ettim. Kulaklık olarak kutudan çıkan değilde benim ayrıca aldığım SONY marka büyük kulaklık kullandım. Youtube videoları seyretmede 3-4 saat idare eder. Telefonun sevdiğim tarafı hızlı şarj ile 30 dakikada %50'ye gelmesi. Bu arada telefonda oyun oynayan biri değilim.

Benim yaşadığım sorun sim kartım eski olduğu için hatlardan birinin durduk yerde kendiliğinden kapanması oldu. 4,5G uyumlu sim kart alınca bu sorun çözüldü.

Dual sim modelinde micro SD kart yerine 2. sim kartı taktığın için ayrıca hafıza kartı takamıyorsun. Ben hafıza kartı sorununu Sandisk wireless stick ile sorunu çözdüm. Ürünü şu linkten görebilirsinhttps://www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/connect-wireless-stick

Sandisk wireless stick ürünü hem android hem de IOS ile uyumlu. Farklı kapasitede modelleri var.

Temmuz güncellemesi ile hem ısınma hemde şarj süresi daha iyi seviyelere geldi. Oyun performansında sıkıntı yok gayet akıcı. şarj konusu senin ayarlarına göredeğişir. Full parlaklık ile %50 parlaklık arasında 2 kat fark ediyor. 3g - 4,5 g - yada wifi üzerinden yaptıgın internet gezintiside farkediyor. Wİfi ile bu süre çok çok uzun iken 3g de kısalıyor 4,5 3 g ye göre daha uzun süre sunuyor.

4,5 g de %50 parlaklıkta 30 dakika web gezintisi yaklaşık %10 pil harcıyordu son güncelleme ile şarj süreleri uzadı. Oyunda bizzat denedim aynı oyun aynı sürede %25 civarı şarj harcarken %20 ye indi... ama web de denemedim bunu ondaki süre nasıl değişti bilmiyorum.

4,5 g %50 parlaklık 30 dakikada %10 şarj harcıyor du...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Cihazın kamerası gayet iyi.

Internet gezinmesi 5-6 saat idare eder. Ben genelde youtube videoları izleyerek test ettim. Kulaklık olarak kutudan çıkan değilde benim ayrıca aldığım SONY marka büyük kulaklık kullandım. Youtube videoları seyretmede 3-4 saat idare eder. Telefonun sevdiğim tarafı hızlı şarj ile 30 dakikada %50'ye gelmesi. Bu arada telefonda oyun oynayan biri değilim.

Benim yaşadığım sorun sim kartım eski olduğu için hatlardan birinin durduk yerde kendiliğinden kapanması oldu. 4,5G uyumlu sim kart alınca bu sorun çözüldü.

Dual sim modelinde micro SD kart yerine 2. sim kartı taktığın için ayrıca hafıza kartı takamıyorsun. Ben hafıza kartı sorununu Sandisk wireless stick ile sorunu çözdüm. Ürünü şu linkten görebilirsinhttps://www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/connect-wireless-stick

Sandisk wireless stick ürünü hem android hem de IOS ile uyumlu. Farklı kapasitede modelleri var.

gm 5 plus dan bahsediosunbuz galiba ? ön kamerası nasıl?

Bu seviye telefonlarda göremreiğiniz kadar güzel. hatta bazıları ön kamerada bukadar güzel fotolara alısmadıkları için ön kamerası arkadan daha iyi şeklinde bile düşünüyor ... Ayrıca flash ıda mevcut
  • quote:

Ben 2 temmuz'da Lenovo alacakken telefoncunun tavsiyesi ile GM5 Plus Dual sim aldım. GM5 Plus'ın özellikleri Lenovo'dan daha iyi. Isınma olayı da kullanmaya bağlı, çok kullanırsan çok ısınır. Bu arada ıSInmAYan Telefon üretilmedi.

ayrıca sd 617 işlemci kolay kolay ısınmaması lazım. elbette ısınır telefonlar ama 615 ve 617 serileri diğerlerine göre daha az ısınıyor. incelemelerinde 30-40 derece arasındaydı yanlıs hatırlamıyorsam
    Benim elimdeki GM5 Plus Dual Sim

Hem ön hem arka kamera ile çektiğim fotoğrafları aşağıya ekledim. Umarım fikir sahibi olursunuz.

• quote:

Hem ön hem arka kamera ile çektiğim fotoğrafları aşağıya ekledim. Umarım fikir sahibi olursunuz.

Teşekkürler fotoğraflar için. Güncelleme de alacak olması sebebiyle GM5 tercih edeceğim sanırım.

• quote:

teşekkürler fotolar için. selfie kamerasının çok başarılı olduğu söylenmez ama kesinlikle kötü de deil. xiaomi mi5 gerçekten çok iyi ön kamera konusunda

• bence vibe p1 al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.