Şimdi Ara

Bizde heveslendik fenerbahçe kariyerim... (güncel yaz transferleri ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç senedir fm oynarım lakin pro oyuncusuyum diyemem bazen dibi boyladığımda olur zevkini almaya çalışırım genellikle :D

Fenerbahçe için güncel transferleri yaptım sadece ek olarak hakim ziyechi ekledim olmadı gelmezse devre arası satarım burda kendimce küçük bi hile yaptım :D

Emenike salih stoch un kiralık sözleşmeleri iptal edildi. Skrtel, van der wiel, neustadter, aatif çecu , ismail köybaşı , ek olarakta hakim ziyechi ekledim üst tarafta açıkladığım gibi :D

Nani gökhan caner bruno alves meireles abdolaye ba markovic vs gitmiş bütün oyuncular gönderildi.

Sezon boyu oynayacağım taktiklerden birisi donanım haber fm forumunda bir arkadaşın fener için paylaştığı bir taktiktir daha önce hiç böyle farklı bir taktik denememiştim denemek istedim. Diğer taktiğim ise standar DOS mehmet topallı fenerbahçe taktiği.

Menajer adım olan harold finch bana göre dünyanın en iyi dizisi olan person of interestteki bir karakterin adıdır.

You can call me mr.finch :D

Diğer fotoğraflarda yüklenecektir.

• Arkadaşın paylaştığı taktiğin bir bug olduğunu düşünmeye başladım çünkü çok sağlam oynuyor takım monacoyu daha önce kendimde geçmiştim tabi fakat 2-3 gol üstüne çıkamamıştım ilk maçın 5-1 ikinci maçın 6-2 bitmesi çok çok tuhaf bu taktikle takımın hücum kısmı aşırı iyi oynuyor.

Emenike sezon öncesi gösterdiği iyi performanstan dolayı gitmek istedi talipleri oldu sattım. Gelen parayla beşiktaştan cenk tosunu aldım nakit+48 ay taksitle. Sezon başında da maximillano romeroyu dahil ettim takıma ama 2017 ocağında gelecek daha 16 yaşında.Zivkovici transfer edemedim araya juventus girdi yüksek maaş vermeme rağmen gelmedi ona karşılık olamasada cengiz ünder için çabalamaya devam ediyorum onun için souzayı veya mehmet topalı gözden çıkarabilirim.

çok büyük bir şok olarak shaktar play off ilk maçında 9 kişi kalmasına rağmen ne yaptıysam beraberliği sağlayamadım 9 kişi kalan takıma 2-1 yenildik.

ve ve ve ve ve ikinci maçta intikamımızı alıp yolumuza devam ediyoruuuuz :D şampiyonlar ligine gitmek aşırı iyi oldu katılım payı olarak 12milyon euro cepte :D

Grup lokum diyemem ama üçüncülüğümüze kesin ikinciliğe ise yüzde 49 gözüyle bakıyorum chelsea veya valenciadan deplasmanda koparılacak puanlar bize ikinciliği sağlayabilir.

Ligteki son durumum ise bu ilk 3 maç 3 galibiyet ilk maçlardan araya 3 puan fark girmesi çok hoşuma gitti bizi çok rahatlatacak.

Oyuncuların verilerine bakarsak atıf çecunun aşırı iyi bir performansı var adam koptu gidiyor umarım gerçektede böyle olur :D Cenk tosun 3 maçta 2 golle çok güzel giderken talihsiz bir sakatlık yaşandı.

RVP gol yollarında yine çok etkin bir futbolcum volkan şenin performansından da çok memnunum hakim ziyechi çok oynatmıyorum çünkü resmi olarak fenerbahçe daha almadığı için biraz daha gerçekçi olması hoşuma gidiyor. Eğer fener almazsa da devre arasında veya sezon sonu bırakacağım.

Son olarakta fikstürümü ekleyeyim bu mesajım biraz karışık olmuş diğer iletilerde fotoğraf ve yazılarımın aynı şeyler olmasına dikkat edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaliptus06 -- 14 Temmuz 2016; 14:41:25 >

• Nasıl gitti hocam
  • Bilgisayarımın çökmesi üzerine sezon sonunu tam anlamıyla getiremedim lakin şampiyonlar liginde çeyrek finali gördüm ŞL grubundan 1.çıktım şimdi genel transfer güncellemesiyle tekrar sezon açıyorum başlıyorum :D .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.