Şimdi Ara

Bu donanımlar oyun ve performans tutkunları için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3500MHz'de çalışan 128GB DDR4 bellek kiti, her detayı özelleştirilebilen klavye, tasarımıyla öne çıkan fare ve yüksek kapasiteli güç kaynağı... Evet bu videomuzda oyuncular ve performans tutkunlarına özel yeni nesil donanımlara göz atıyoruz.

• Bunlar çok lüks bizim türkiye çok lüks alacak insan sayısı az bence biraz orta seviye donanımları tanıtsanız daha faydalı olur

• Klavye ve fare hiç ilgimi çekmedi zira doyuma ulaştık çeşit olarak ve koydukları ürünün albenisi de düşük. Fiyatına göre düşünülür belki ama fiyatı biraz yüksek olursa hiç tercih edilesi değil.
    Bellek konusu ise yine adamlar yapmış dedirtebiliyor. 5100mhz e tabii ki cl değerinin de artmasıyla çıkıldı ama ne kadar arttı acaba? CL16 yı görüyoruz standartlarda ve iyi modüller oluşturmuşlar. Fiyatı da uygun olursa en başa oynar.

• Başlıkta eksiklik var Erdi Bey doğrusu:'Bu donanımlar oyun ve performans tutkunları zenginler için.' olmalıydı

Videoyu açayım dedim 'Açmaya çalıştığınız vidyo zenginlere özeldir,lütfen açıp kendinize işkence etmeyiniz' diye uyarı aldım ,Teşekkürler DH inceliğiniz için,boş hayallere kapılmayalım durduk yere
  • Bellekler konusunda gerçekten diğer firmalardan birkaç gömlek üstün bir marka.

• Oyuncu adam ne o klavyeleri beğenir ne de o eşek ölüsü gibi duran dandik lazer sensörlü fareyi gider ec2-a yanına k70 falan çeker.

• gskill tanıtım günü gibi olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.