Şimdi Ara

Sağlık Bakanlığı’ndan güldüren Pokemon Go uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlık Bakanlığı’ndan güldüren Pokemon Go uyarısı

Pokemon Go çılgınlığı tüm dünayda olduğu gibi ülkemizde de hız kesmiyor. Ülkemizde henüz yayınlanmamış olmasına karşın iOS oyuncularının bölgesini ABD yaparak, Android kullanıcılarının ise APK dosyasını indirip hariçten telefona yükleyerek oynayabildiği oyuna, Sağlık Bakanlığı da kıyısından dahil oldu.

Bakanlığın Resmi Facebook sayfasından bugün öğle saatlerinde “Güneş ışınlarının dik geldiği öğle saatlerinde mecbur kalmadıkça dışarıya çıkmayın” uyarısı yapıldı. Bu uyarının üzerine bir kullanıcı yorum olarak hızlıca “Pokemon aramak için de mi çıkamayacağız?” diye sordu. Bu güldüren soruya hesabı yöneten isim aynı şekilde şöyle eğlenceli bir cevap verdi:

“Evet, güneş ışınlarının dik geldiği 11-16 saatleri arasında pokemon aramanızı tavsiye etmiyoruz. Yolda yürürken, özellikle karşıdan karşıya geçerken, telefon ekranına değil, yola bakmanızı öneriyoruz. Sağlıklı günler diliyoruz.”

Sağlık Bakanlığı’ndan güldüren Pokemon Go uyarısı 

Kısa sürede yüzlerce kullanıcının yorum, beğeni ve paylaşım ile aksiyon gösterdiği paylaşım, Pokemon Go çılgınlığının aslında ülkemizde de nasıl geniş bir zemine yayıldığının da göstergesi olmuş durumda. Bakanlığın Facebook gönderisinin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Vay arkadaş habere gel.

• Cevabin neresi eğlenceli onu anlayamadım :)

• Hiç gülmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güldürmedi.

Ama yakında ambulansla pokemon yakalamaya gitti haberleri görürsek şaşırmam...

• Kartal belediyesi İnstagramdaki rattali paylasim esas komik olan

Balkonda pokeimam vs var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 13 Temmuz 2016; 18:16:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

Max 9

• adamlar görevlerini yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde pokemon go haberi görmekten bıktım, ne oyunmuş arkadaş

• Bir seyin de suyu cikmasin arkadaş Bekle ki bu haberler, oyun vs kaybolsun ortadan

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

Max 9

Max 9 olan nedir?

• volkan_kolay kullanıcısına yanıt
    Bunu yapanların beyin yaşı.

• Ne oyunmuş arkadaş. Şu pokemondanda nefret ediyorum. Bir ara nintendo ds3 popüler oldu şimdide bu umarım buda bir anda yokolur gider.

• Adana belediyesi güneşe poke topu atan 2 genci gözaltina aldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Bunu yapanların beyin yaşı.

Burdaki espiriye kafa yor bence maksat trollemek ki haberdeki çocukta aynı şeyi yapmış.

• cevap ta komik bir taraf bulamadım, siz geçen Avustralya emniyetinin pokemon için yaptığı uyarıyı okumadınız mı?

• Sağlık Bakanlığı’ndan güldüren Pokemon Go uyarısı

Güneşin altında pokemon yakalama diyi huhahua cevaba bak ya ashdas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat.cinar -- 13 Temmuz 2016; 20:17:37 >
  • Bunun haber değeri nedir? Komik desen değil önemli bir bilgi desen değil, teknolojik desen hiç değil.

• güldürecek cevap değil de oradan dem vurmuş :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.